Я взагалі-то простотлистала інстаграм. І тут вот.
Я вірно розумію призначення (одне із)??)))))
Радуга-дуга• 03 января 2024
Як варіант чому ні. Я дочці хочу такий пончик купити)))
В мене коридору немає, матрац не влізе це точно дітей двоє і нас двоє. То щось таке підійде
Королева ганделику• 03 января 2024
Мені цікаво, як осідлати ту червону з фото 10.
Виглядає не зручно.
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Виглядає не зручно.
То декоративна подушка,
Королева ганделику• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
То декоративна подушка,
Дякую. А то я її з різних сторін вже роздивилась)
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
От якираз за пончікмя не розумію. Як спать? Дирка, форма…
То декоративна подушка, пончик. ))) Я просто так хотіла дочці купити
Зубачистка• 03 января 2024
Спать на таком неудобно, кажется. Так что, не знаю, кому оно пригодится...
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Якщо ви дивилися сторінку всю. То там є приклади, і фото де ці всі вироби лежать
Радуга-дуга• 03 января 2024
Матрасики на фото, це для садових меблів, чи лежанок і тп на балконі, щоб можна було покласти і прибрати. Використовувати як м´які спинки десь сидіти і тп.
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
а что по вашему ?
Не надувні вони , а звичайні
Ответ дляTeonaa
Влазить? А крутиться як?
Я з Харкова. В нас вибух-сирена, вибух, вибух, вибух, сирена-відбій і у ліжечко. 10-15 хвилин. За цей час вона не крутиться.
Влазить? Так. В нас мішок з Нюшею з Малишаріків, він великий і там мало наповнювача (ми його не кульками наповнили, а м´якими іграшками, щоб було де зберігати). В 6 років влазить чудово
МЕСТО_Встречи• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Садові меблі он кажуть
все равно это матрас. хотите на лавку в саду, хотите на пол и спать.
Мию чакри щоденно• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Це не матраси🤷♀️
Ну, не надувні але матраци. Хтось прохаваний піймав хвилю і заробляє собі
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Господи таких виробів багато шиють, давно ще до війни. Для садових меблів, чи.меблів і тп на балконі. Можна використовувати і в коридорі як варіант. Сидіння на стільці, лавки, і тп.
Зубачистка• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну, знаєте, Ви вже вапще балувана))
В тривогу в коридорі - і не годне)
Я просто не спала в коридоре. У нас там тесно и на полу плитка керамогранит, удобно никак не сделать
Мию чакри щоденно• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я мала на увазі , в коридор,як спальне місце. Ніхто ж раніше в коридорах не спав
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну ось таке і до війни шили, і можна в коридорі використовувати
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
Я м´які іграшки дочки запхала в підковдру як в мішок, вона на ньому сидить))) їй 12..
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Даже так) та я взагалі кажу для ЗАГАЛЬНОГО коридора)))
Да як вам зручно. Великий матрас немає куди да і тягати туди-сюди не зручно. Карімат теж не дуже, тоненький . А ось такі штуки може і зручно.