палка-копалка• 04 января 2024
Ворона каркає вночі
Вітаю.
Зараз 0.30 і за вікном каркає ворона. Зрозуміла, що вночі їх не чула ніколи. Загуглила - ясна річ, куча страшних прикмет.
А мені цікаво, це нормально для цих птахів вночі кричати? Не з точки зору паранормального.
Гугл наполегливо видає страшні пророцтва)))
Ща как дам• 04 января 2024
Я ніколи не чула як каркає ворога вночі. Але навіть якщо це якийсь знак, ви ж не одна там живете? Можливо, ви просто випадковий свідок і каркає вона зовсім не вам)
Айпишница• 04 января 2024
То точно ворона? У нас нариков развелось, что только не творят.. Может это они каркают?
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляЩа как дам
Та я й не думаю, що мені. Тут 10 поверхів, 8 під´їздів. Мені якраз з точки зору біології цікаво стало. Ну опівночі, чим ще зайнятися 😁
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляАйпишница
От тепер мені страшно 😳😳😳
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
киньте в нее орехом) поест и спать ляжет
Перловки в кормушку насипала. У нас за вікном висить. Але схоже, перловку вона не любить)))
Хлопаю ресницами• 04 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
та нє, їй треба горіхи, і вони більш з землі беруть
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Ужасно их боюсь. Каркают всегда к беде...
Та наче раніше ніколи нічого не накаркували. Але вночі не чула ніколи. Я взагалі думала, що вони сплять вночі
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Треба на майбутнє горіхами запастися.
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Вы где находитесь, в какой стране?
Україна, Київ
руки_Крюги• 04 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Україна, Київ
Тю
Что это вы 2 года войны и боитесь нахрюков вороны?
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Тю
Та я ж кажу, не боюся. Мене більше бісить, що я не змогла адекватного пояснення знайти, чи верещать вони вночі. Ніякої статті по біології, тільки прикмети(((
Айпишница• 04 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
От тепер мені страшно 😳😳😳
Месяц назад целая компания , человек семь , искали под моим балконом закладку. на карачки стали перерыли весь газон. Я им говорю: девчата грабли возьмите хоть с пользой будет .. не захотели, одна настырная 30 минут землю ногтями рыхлила на коленях, так и не нашла. Но одно дерево вскопала знатно.
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляАйпишница
Ого, який жах 😳😳😳
Наркоманів боюся
руки_Крюги• 04 января 2024
Ответ дляАйпишница
Вы им не поставили песню про здай барыгу?
Красавица писяная• 04 января 2024
Я пам´ятаю в дитинстві було таке повір´я, що якщо каркає ворона отримаєш двійку, а щоб її не отримати треба сісти. Так я коли ішла до школи і каркала ворона сідала. Оце хто мене бачив зі сторони.
палка-копалка
• 04 января 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Про всяк випадок теж сіла 😁😁😁