Ms. Android• 04 января 2024

Чи добре читають та пишуть ваші діти в 7 років?

from Ukraine• 04 января 2024
Плохо читал, писал более-менее, если старался.

Зупка_цем• 04 января 2024
Так, читав і писав краще всіх у класі
все по ГОСТу!• 04 января 2024
Не знаю в чому проблема вашої дитини, але хочу просто вас заспокоїти, якщо Вам це треба, звичайно. Неважливо як він/вона читає чи пише зараз. Це ну ніяк не впливає на майбутнє. Навчиться добре і читати і писати. Не рівняйтеся до інших дітей.
Мама Чели• 04 января 2024
У моего карантин начался в середине 1 класса. Он так и не научился нормально писать.
Еще и левша
5 класс.
Сейчас мы в иностранной школе. Тут не требуют письменные. Но он и латиницей печатной пишет ужасно. За время войны разучился и то, что умел.

В прошлом году учились еще в укр. Школе - диктант писал по зуму, а потом мы переписывали по новому. Потому что то, что он писал сдать учителю было не возможно.

Вся надежда теперь на компьютеры у меня :(
Хотя он согласился писать прописи. Дам ему те, что для первого класса
Амбасадор щастя• 04 января 2024
Читал супер на трёх языках, не писал почти, меня идиоты учителя к врачам отправляли
Пургену мне• 04 января 2024
И читал и писал отлично, хотя до школы писать и рисовать по пунктирам не любил. Сейчас в шестом классе, пишет лишь бы как.
автор Ms. Android • 04 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, звичайно, якби все було чудово, я б не питала. Син, читає погано, на слух теж пише не дуже .

Козачка• 04 января 2024
Шел в школу - ничего не умел. В 7 отлично читал и писал.
Но требовать у 7-летнего ребенка отлично писать диктанты - это трешак, автор!
Відкушу все що стирчить• 04 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну как сказать, не влияет. Я отлично читала с 4х лет и всю жизнь люблю читать запоем. А вот с письмом не заладилось сразу. И до сих пор почерк ужасный, сплошные описки. Мне когда бланк нужно в учреждении заполнить- для меня это стресс, обязательно парочку испорчу.
Козачка• 04 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не может человек, который много читает, безграмотно писать! Не верю!
Зупка_цем• 04 января 2024
Ответ дляMs. Android
Допомагайте йому, нехай читає і пише частіше, але без зайвого навантаження. Повірте, це ЖАХЛИВО, коли бачиш, що діти у середній школі ледь читають...І так, швидкість читання впливає на рівень навчання!!! І вміти писати теж не завадить! Навіть тут, постійно наголошують на безграмотності...
автор Ms. Android • 04 января 2024
Ответ дляКозачка
Диктант я не вимагаю, лише описую ситуацію
Відкушу все що стирчить• 04 января 2024
Ответ дляКозачка
Кто сказал безграмотно?
У меня именно описки, когда пропускаю буквы или меняю их местами. К безграмотным ошибкам это не имеет никакого отношения.
Зупка_цем• 04 января 2024
Ответ дляMs. Android
Головне не відбити бажання і працювати! Він скоріше всього у 1 класі ще..
Безсовісна кума• 04 января 2024
Ответ дляMs. Android
Автор,всі діти різні,не рівняйте свою дитину з жодною іншою!
Моя ситуація : син-до 7 років половину алфавіту не вимовляв,через це з читанням та письмом були страшенні проблеми,у перший клас лише у 8 років пішов. Читати навчився із горем навпіл. Пише,як курка лапою,читає зараз добре ( йому вже 15). Але бажання вчитися так і не з´явилося-все життя з ним воюю,все робить з-під палки.
Донька-у два роки вже щебетала члєнороздєльними реченнями. У 4 роки навчилася вимовляти букву Р ( син єслі шо-у 13 років,до цього просто її пропускав у словах). В 6 років пішла до 1 класу,знаючи букви та цифри. У прописах обводила символи по пунктиру. Весь перший клас пройшов на дистанційці-через війну. Жодного дня не сидів наш 1 клас за партами. Вчилася читати та писати онлайн по телефону ( я,звісно,допомагала,але не ’насилувала’). Читати в неї не виходило,от не давалось воно їй. Я не наполягала. Все пустила на самотік. Із сином шишок собі набила своїми змушуваннями,не хотіла відбити охоту вчитися ще й в доньки.
Так от,закінчили перший клас ми,ледве читаючи по буквах,навіть не по слогах. І в червні малу ’торкнуло’-вона раптом вирішила,що вона хоче навчитися читати ( задовбалась бігати до нас,щоб ми їй прочитали,що в телефоні написано). Я їй показала,пояснила,як читати по слогах і цілими словами і мала за декілька днів САМА навчилася читати)))
Зараз у другому класі-читає краще за всіх,цілими словами,стопориться лише на незнайомих словах,якщо читає їх вперше. Пише диктанти взагалі без помилок,як списує-купа помилок,бо сама себе відволікає.
Я вважаю,що все це-лише через те,що я залишила дитину в спокої та дала їй можливість самостійно дійти висновку,що їй це необхідно і вона сама бажає навчитись читати та писати без помилок. Але це-лише наш випадок,бо донька-дуже відповідальна та старанна. З сином би такий сценарій не ’прокатив’ ))) А ви-дивіться лише на вашу ситуацію з дитиною,ви,як мати самі повинні розуміти,що вашій дитині треба-змушувати та стояти над душею чи ладиком дати можливість самому у всьому розібратися та навчитися. Все у вашої дитини буде добре,прізвище точно навчиться писати і автографи ставити))))
БоВжеВільна• 04 января 2024
Ответ дляКозачка
Может
Аналогично было, потом долгие занятия с учителем во внеурочное время - писала диктанты, сама исправляла свои ошибки, ситуация улучшилось
БоВжеВільна• 04 января 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Дитина в першому класі. На 1-е вересня читала трохи по складах, не всі літери добре знала, плутала з літерами латинського алфавіту (в садочку за кордоном вивчала).
В грудні вже досить швидко читає (під 40хв за хвилину), і весь клас такий - всі діти точно читають більше 30 слів за хв. Декілька дітей взагалі на 1-е вересня і по складах не могли читати.
Програма Інтелект України: діти постійно в процесі навчання начитають різні склади, що навпаки складно не навчитися читати. Спеціально пару раз прислухалася в грудні, як читають діти, які на початку року не могли читати - читають всі гарно.
Тому мені дивно Вас читати, кінець першого класу, і дитина не вміє читати... Ну то велике питання до програми навчання і вчителя. І так, в нас тільки онлайн, діти бачать вчителям тільки на екрані.
І щодо письма. В Інтелект України прописаний алгоритм написання кожної літери, кожного з´єднання. Дитина сама включає собі той алгоритм, коли робить домашнє завдання. То проблем з письмом відсутні. Роботи інших дітей не бачила, но підозрюю що аналогічно
Заюшка_хозяюшка• 04 января 2024
Автор, читайте с ребёнком вслух интересную книжку по очереди. Абзац он, абзац вы. Играйте в устные диктанты: говорите слово, которое ребёнок должен назвать по буквам. Например, навчання: н-а-в-ч-а-дві н-я. Так рука не устает от письма, играть можно на ходу, как в города)) Перед тем, как ему переписать текст в тетрадь, обращайте внимание на сложные слова. Спрашивайте, какая особенность (секрет) у этого слова, где можно ошибиться? Например, мабуть. Какая буква перед мягким знаком? То есть учите ребёнка быть внимательным. И главное, не нагружайте сильно. Не надо длинных диктантов или долгого чтения. Лучше в день два-три занятия по 20 минут.
Лгин• 04 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Где это уже конец первого класса?

Лгин• 04 января 2024
Читает хорошо, но это моя заслуга. Научила ещё в 4. С тех пор регулярно читает по возрасту. Сейчас в 1 кл, читает отлично. Пишет - так, сяк, в основном не старается и спешит, не любит это дело. Чтобы вывести жти навыки, надо каждый день заниматься
БоВжеВільна• 04 января 2024
Ответ дляЛгин
Где это уже конец первого класса?
Почитайте пост, на який я відповідала. Там мама описує, що наприкінці 1-го класу дочка не читала, а те як зараз читає у 2-му класі дуже схоже на те, як однокласники моєї дитини читають в середині 1-го класу. Позитивна історія в цілому, але якось по-іншому навчають дітей
Метелик• 04 января 2024
Ответ дляMs. Android
Ну так читайте с ребенком каждый день по полчаса. Я не понимаю, если честно. Ребенок плохо читает... что вы сделали для того, чтобы он читал лучше?
Метелик• 04 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Да не будет никако желания у ребёнка 7 лет. И чем дальше он будет читать плохо, тем меньше желания учиться у него будет. Так как он не будет успевать не только по чтению, но и по другим предметам.
Рита-8e7c• 04 января 2024
В 1 классе читает отлично на русском и украинском. Но только печатными буквами, прописными - плохо. Пишет печатными хорошо и быстро и, для её возраста, ошибок мало и они ’умные’. Но вот прописи - это просто мрак. Почерк ужасный, все сбивается или прыгает по строчкам. Писать прописными буквами, зато очень любит печатными писать сама себе записки, подписывать открытки ЗСУ, писать список покупок в магазин.
Читать не очень любит. Есть задание на каникулы от учительницы выбрать 5 пунктов из 9 и сделать. Пункты такие: почитать домашнему питомцу; перечитать любимую историю; почитать мягкой игрушке; почитать под одеялом с фонариком; читать и пить чай. Такое нравится. С удовольствием выполняет. Ещё нравится читать библиотечные книги и рассказывать об этом библиотекарю
Безсовісна кума• 04 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Однокласники вашої дитини читають 115 слів за хвилину в середині першого класу? Я їх щиро вітаю) Адже два тижні тому на перевірці техніки моя донька саме 115 слів за хвилину прочитала)
Безсовісна кума• 04 января 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Школа в нас звичайна,програма НУШ,як у простих смертних. Минулий навчальний рік був майже весь незрозумілим-постійні тривоги,а потім ще й блекаути ( коли ні в школі,ні вдома ні в нас ні у вчителя немаєте ні світла,ні інтернету-знаєте,якось складно займатись) . Діти більше праздно шатались,ніж навчались. Чорті шо,а не навчання було. Зараз хоч по два-три дні іноді ходять до школи. Так що тут ні до вчителя,ні до програми питань немає.
І я описала ситуацію,якщо ви,звичайно,уважно читали-про те,що я НВМИСНО не заставляла дитину читати,не змушувала і над душою не стояла.Дала доньці можливість ЗАХОТІТИ. А як тільки вона щиро захотіла навчитись читати-стала найкращою по читанню))) бо ніхто не примушує))) бо це їй приносить задоволення))) Бо вона знає,що це ВОНА захотіла прочитати,а не мама/тато/вчитель заставили.