Зараз в інсті популярна ця прикраса. Сьогодні спитала вартість у одного бренду. Під дописом було багато питань «ціна». Впевнена, що хтось купить
Ответ дляginora
Бренд (іменник та предмет) – це відмінна назва та/або символ (наприклад, логотип, торгова марка або дизайн упаковки), які ідентифікує товари або послуги одного продавця та відрізняють їх від товарів чи послуг інших продавців.
Чим цей магазин прикрас відрізняється від сотень інших магазинів прикрас?
Кожен магазин може бути брендом якщо у свою діяльність вкладає якісь сенси.
Natalia55555• 04 января 2024
Ответ дляGaleTTa
Меня поражают цены на профкосметику. Наценки в 5 раз.
Крема Италия, Испания, Корея при заказе с инсайтов выходят в 5 раз дешевле чем предлагают наши ’мамкины бизнесмены’. Позорники
Ааа...Можно подробнее ? Интересует эта тема