Та прям багіня• 04 января 2024

Посмотрите мой рацион дневной, пожалуйста

На диетах никогда не сидела, прибавка в весе из-за АД, хочу все же немного сбросить.
Утро хлебцы и 100 грамм лосося малосольного и крем-сыр.
Днем перекус чай и 2 кусочка пастилы.
Ужин куриный холодец 250 грамм без ничего и кофе с молоком и сахарозаменителем + 80 грамм бри.
До сна точно апельсин съем.
Мои параметры 90-78-100, 38 лет
Надежда наш компас• 04 января 2024
не хотите спробувати пп?

ВыФсеВрете• 04 января 2024
Начните нормально питаться . И подключите спорт. Ваш рацион не поможет вам похудеть.
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
не хотите спробувати пп?
Надо будет почитать, я пока не очень понимаю суть и что можно есть) но посмотрю, спасибо
Шальная коклетка• 04 января 2024
Я б померла з голоду від такого раціону, харчуйтеся повноцінно
Добрая свекровь• 04 января 2024
Ужасное меню.
Вы угробите свой ЖКТ.
Уменьшите для начала ваши порции.
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ужасное меню.
Вы угробите свой ЖКТ.
Уменьшите для начала ваши порции.
А что именно ужасно? Чтобы понимать.
Вчера утром был салат - листовая смесь, лосось, авокадо, голубой сыр и заправка. Днем запеканка овощи + курица
Творог и груша с голубым сыром и орехами.
Это тоже плохо? Что именно добавлять в рацион и что убирать?
Цибулька зла• 04 января 2024
Не їжте змінники цукру - вони токсичні.
Я, наприклад, їм все (але тільки низько-глікемічне), але не вечеряю.
Замість апельсина - грейп або ківі або чорна смородина.
Аноним ФЕЯ• 04 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ужасное меню.
Вы угробите свой ЖКТ.
Уменьшите для начала ваши порции.
А що тут зменшувати? І так нема чого їсти. Я б на кому раціоні тиждень в туалет не ходила.
Добрая свекровь• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
А что именно ужасно? Чтобы понимать.
Вы можете есть творог с грушей и сыром и худеть,а можете и набирать ещё

Вы понимаете,что тут играют роль калории....у вас для похудения должен быть дефицит их. Каллораж не должен превышать суточную норму . Организму все равно откуда брать уалории-с торта или огурца.

Я вся ваша• 04 января 2024
Mariia Vugman вам в помощь в составлении рациона.
Добрая свекровь• 04 января 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я не про это меню уменьшить.
Я за то,чтобы уменьшить обычные порции до этого похудания несбалансированного.
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь

А я не знаю свою норму и какой должен быть дефицит. Как узнать?
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Спасибо
Гарантую неперелевки• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
А что именно ужасно? Чтобы понимать.
Скачайте калькулятор. Буде легше. Яйця зранку додайте, більше овочів. Менше жирних сирів. Каву без молока
На обід складні вуглеводи 1/4 тарілки, 1/4 білок і 1/2 овочевий салат. Можна горішками посипати.
Я вся ваша• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
А что именно ужасно? Чтобы понимать.
Поищите конструктор завтраков, их полно. Кашу добавьте на завтрак и обед. Бри из ужина я убрала бы.

Сахарозаменители могут вызывать проблемы с кишечником. У меня от них диарея.

Все поняли, что вы хотите быстрее похудеть, но пока что вы рискуете сбрасывать вес еще медленнее, получить пищевые срывы и плохое настроение из-за сбоя в гормональное системе. И потерю мышечной массы.
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Спасибо!
Огірок та Помідорчик• 04 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ужасное меню.
Вы угробите свой ЖКТ.
Уменьшите для начала ваши порции.
Що вже там зменшувати?
У автора занадто низькокалорійний раціон.
Огірок та Помідорчик• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Будь яка програмка, fat secret наприклад.
Вводите свої параметри, рівень активності.
І зауважу до коментів вище. Різниця є 500 ккал з торта чи 500 ккал з огірка. І дуже суттєва різниця.
автор Та прям багіня • 04 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Поняла, спасибо

Огірок та Помідорчик• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Поняла, спасибо
Взагалі в Вас хороший раціон. Лише сири калорійні, порахуйте, зважуйте. Я б овочів, клітковини додала.
АфродитаПетровна• 04 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
А что именно ужасно? Чтобы понимать.
Забагато жирів (і авокадо, і лосось, і сир, і горіхи) і відсутні складні вуглеводи, які власне дають ситість. Без них скоро зірветесь
Аноним ФЕЯ• 05 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Яка? Знову про інсулінорезизтентність. Модний термін. Але закон збереження енергії ніхто не відміняв. 500ккал , які прийдуть (незалежно звідки) організму треба витратити. Якщо не витратить-то в бока.
Огірок та Помідорчик• 05 января 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Живому організму для нормального здорового існування потрібен оптимальний баланс кбжв.
А також вітаміни, мінерали, мікроелементи.
При всій моїй любові до круасанів в них ніфіга крім калорій нема. Тому цю норму калорій краще горіхами з медом і сиром набрати.
Інсулінорезистентність - це далеко не перша і не друга причина. Та й не у всіх вона є.
А от проблемна шкіра, проблеми з шкт, той самий целюліт, карієс - це все чи не в кожного.
Аноним ФЕЯ• 05 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Погоджуюсь, але торт є торт і насолода від торту. Чоловік любить насіння соняшника, їсть його сирим. І от поки воно сире, я його не їм і воно мене не спокушає. Як тільки його підсмажити, не можу зупинитися, такі вони мені смачні.
Огірок та Помідорчик• 05 января 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
В мене шалений розхід калорій, буває по 3000 ккал за добу. Але якщо я їм хоча б 1 морозиво чи 1 круасанчик (торти не люблю, пишу за своє) - то привіт рихлий живіт. Навіть якщо я в дефіциті калорій.
Рельєф тіла реагує в мене одразу на швидкі вуглеводи. Вагою я не заморочуюсь взагалі. Мене більше рельєф турбує.