Зубожиння• 04 января 2024
Як вам джунгарики в утриманні? Хоч трохи тактильні?
Придивляюсь до джунгариків, наче не кусаються, але чи правда, що вночі шумлять?
сЛАдКОежКА• 04 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так, ось вони дууууже тактильні і розумненькі. Але теж живуть мало. І їх смерть дійсно трудно переживати, бо стає членом сім´ї. Ну, і, звісно треба хоча б 2 однієї статі.
А ще треба розуміти, що вони страх які хворобливі і своєю смертю майже не помирають. Пухлини і неодноразові операції, інсульти і отити. Це дуже важко і морально, і фінансово.
Злива інформації• 04 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це не ви нещодавно у нього пахучі залози знайшли? :)
Ні)
Краля-Галя• 05 января 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Так,це правда. В нас зараз трое. Старшій два роки.Кожна якась проблемка по здоров´ю і я боюся що це все,ттт.Але ,то стільки щастя