Весёлая морковка• 04 января 2024

Як побороти страх публічних виступів?

Може навіть і не страх, а більше дискомфорт. Я по своїй природі інтроверт, і такі заходи мені не приносять великої насолоди. Але керівництво часто просить приймати участь у різних конференціях та семінарах. Мені звісно ця справа компенсується у грошовому еквіваленті і я погоджуюся. Тобто єдина мотивація - гроші. Але було б добре ще почуватися при цьому нормально.
Губки-уточкой• 04 января 2024
мені нічого не допомогло. ні досконале знання матеріалу, ні тренування, ні таблетки :)))

Сонечко• 04 января 2024
Только практика. Как и с любым лицом навыком. Со временем попускает. Можно еще почитать что-то толковое по теме. Может вам советы из книг помогут.
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляСонечко
Я добре орієнтуюся в темах виступу. Єдине, що напружує - публіка.
дама_из_декрета• 04 января 2024
Мне тоже ничего не помогло, для меня это наказание. Послушаю
Sanechko• 04 января 2024
Ніяк..відступити
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Ніяк..відступити
Куди?) Не можу.
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ длядама_из_декрета
Отож бо)

Сонечко• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я не о теме. Я о том, что со временем и с практикой приходит уверенность. Как с вождением, например. Сначала напряг, потом норм. В теме надо быть по умолчанию, иначе зачем выступать.
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я ще таблетки не пробувала. Після цих заходів обов´язково щось собі купую як винагороду. Бо для мене це ще те потрясіння))
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Куди?) Не можу.
То візьміть себе за дупу, уявіть грошовий маяк попереду; та- Гайда, вперед!!!
Видна міленіалка• 04 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Мені теж
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляSanechko
То я так і роблю. Але хочеться щоб не приходилось брати себе за дупу, а йти спокійно і робити роботу))
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Куди?) Не можу.
Вас шкодувати ніхто не буде.
Якщо не сила- то, визнацте
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Вас шкодувати ніхто не буде.
Якщо не сила- то, визнацте
Не сила, визнаю. Але грошей також хочеться
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Чим більша посада- тим більше нервів
Мальовнича даль• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Часто выступать и дома тренироваться
Tammy21• 04 января 2024
Я уявляю що це просто робота яка повинна бути зроблена. Ну начебто ми зараз десь у печерах і мені потрібно мамонта впалювати, щоб з голоду не сконати) Проста дія -- просте рішення. Не зациклююся на результатах, на глядачах, фокус на власні відчуття.
Губки-уточкой• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
просто у мене взагалі як панічна атака. починаю наче без страху, але сам по собі починає збиватись голос, тремтять руки, чіпляюсь за точку опору, забуває одразу все. Пила якісь заспокійливі - не допомогло, з алкоголем теж пробувала - також не допомагає :))))) і практика була нормальна така. змірилась, одразу на роботі говорю що публічні виступи то не до мене.
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Відчуйте себе королевою..Уявіть як от тим Уельським живеттся

Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Тоді, Гайда скубти курей в нашу рябу
Видна міленіалка• 04 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
У мене така ж фігня, я теж пробовала з алкоголем, трохи попускало) не доходило до паніки
Губки-уточкой• 04 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
мені навіть тости складно казати, кажу дуже коротко
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Не можеш - значить, то не твоє.
AnnaOst• 04 января 2024
Мені допоміг досвід. Десь на 3 раз вже було нормально. На 10 раз не було і тіні дискомфорту. Звичайна частина роботи
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Не можеш - значить, то не твоє.
Вам ніхто не говорив, що ви офігенний мотиватор?))
Альфред Шнитке• 04 января 2024
Ответ дляВидна міленіалка
ой блин сколько я выпила перед защитой диплома... удивительно что я до той трибуны вообще дошла. Не помню помогло тогда или нет)). от всех остальных публичных выступлений в жизни я просто отказывалась. У меня паника такая что себя не контролирую. Вата в голове, все дрожит, я физически ничего не могу сказать, а уж тем более связно. не помогло ничего. психотерапия с этим запросом тоже
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Оу, у мене якраз має бути третій. Надіюсь, і в мене так буде)
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я це знаю і сама!
Мені не потрібні чужі думки.
Хочеш грошей?- взяла себе за @ раку, одягнув корону...і...пішла...пішла
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
І, пофіг, що я інторверт ))
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Я це знаю і сама!
Мені не потрібні чужі думки.
Клас)) Шкода, що в моєму колі спілкування немає таких подруг.
🌷