Весёлая морковка• 04 января 2024

Як побороти страх публічних виступів?

Може навіть і не страх, а більше дискомфорт. Я по своїй природі інтроверт, і такі заходи мені не приносять великої насолоди. Але керівництво часто просить приймати участь у різних конференціях та семінарах. Мені звісно ця справа компенсується у грошовому еквіваленті і я погоджуюся. Тобто єдина мотивація - гроші. Але було б добре ще почуватися при цьому нормально.
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Клас)) Шкода, що в моєму колі спілкування немає таких подруг.
🌷
А не шукайте подруг, не шукайте чужого співчуття.
Все- фальші.
Ваше життя залежить лише від вас.

Гравітація• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я добре орієнтуюся в темах виступу. Єдине, що напружує - публіка.
Згадайте себе в ролі слухача. Все не так виглядає, коли виступаєте не ви. Якщо вас люди бачать вперше, вони тільки першу хвилину вас роздивляються, а потім звикають і просто слухають.
І ще якщо доречний гумор в розмові, то він добре розряджає атмосферу.
Змусьте публіку посміхнутися і всім стане комфортніше.
Знову ж таки, якщо це доречно, то задіюйте до діалогу або реплік когось із залу. Нехай і вони напружуються, шо доведеться відповідати)))
Губки-уточкой• 04 января 2024
Ответ дляГравітація
так, ви праві. саме у формі діалогу набагато легше на сцені
Гравітація• 04 января 2024
А ще можна спробувати робити відеозаписи виступів. Потім подивитися зі сторони і щось ще вдосконалити. Можливо, забагато жестикуляції або навпаки. Можливо, забагато слів-паразитів. А може ви так собі сподобається, що далі стане легше, з´явиться кайф від цього.
автор Весёлая морковка • 04 января 2024
Ответ дляГравітація
Мама сміється з мене і каже, що я можу вже тамадою працювати)) Ну побачим, побачим.
AnnaOst• 04 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Оу, у мене якраз має бути третій. Надіюсь, і в мене так буде)
Буде! Два рази це ще мало дуже щоб робити висновки. Дома сама собі розкажіть кілька разів, теж допомагає добре
VivaForever• 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Я це знаю і сама!
Мені не потрібні чужі думки.
Хочеш грошей?- взяла себе за @ раку, одягнув корону...і...пішла...пішла
можливо ві молодець, але не всі такі, хтось обирає комфортну роботу за середні гроші. не у всіх гроші-основний мотиватор. важливий баланс

Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляVivaForever
Автор має на увазі- саме гроші.
Вчитайтесь
Sanechko• 04 января 2024
Ответ дляVivaForever
Великі гроші- вічний стрес
VivaForever• 04 января 2024
Ответ дляSanechko
Автор має на увазі- саме гроші.
Вчитайтесь
так я зрозуміла. навіть по тексту автора зрозуміло, що вона впорається, бо є бажання). а хтось, хто не впорався, обрав зону комфорту, але не завжди в поганому сенсі цього слова,як зараз це подають всюди. а навпаки) коли людина свідома, вона розуміє свій вибір і обирає комфортний психологічний стан.