Директор Пляжу• 04 января 2024
Какое женское имя вам нравится?
Вопрос в теме )
буреЛОМКА• 04 января 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А чим вони гірші за Матвія чи Макара - в моє дитинство так звали лише трухлявих дідів, а зараз це модні навіть імена для хлопців.
А я наче не казала, що гірші. Страмодні, на поціновувача
Галябалована• 04 января 2024
Моё любимое - Мария! Маму мою так звали и во всём мире это имя- универсальное. Ещё нравятся Марина, Моника и , как ни странно, Манана( грузинское)
Пускаю бісики• 04 января 2024
Мені подобається Яна (дуже), Мар´яна, Анна, Євгенія (так доньку хотіла назвати в свій час), Ніна та Надія (якби не скорочували до Надя).
І зовсім не подобаються Тамара, Діана, Поліна і Кароліна, навіть не знаю чому, якщо чесно.
І ще помітила, що весь час вподобання змінюються. Ті, що подобались 2-3 роки назад, вже не подобаються. Якась є непевна
Полонянка SexShop-а!• 05 января 2024
Екатерина, Александра, Ольга и Вера. Дочку мечтала назвать Катей, но родился сын Миша)). Если бы сейчас родила дочку, назвала бы Александрой в честь мамы.