Малая Налегке• 04 января 2024
Скільки тут зайвих тон ваги?
Активно худну, після активного обжорства :) звичка жерти хліб/майонез... Скільки зайвих тон бачите? Питаю би настроїтись як далеко мені "гребти"? Не до рівня богині, а хоч до рівня прийнятного/нормального.. вік 38 рочків
Малая Налегке
• 04 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Не розумію, як ви ще рухаєтесь під цими центнерами ваги🤭 ви ще проходи в хаті не розширяли, бо саме час😂
Це стратегічний крок - написала б ’скільки кілограмчиків?’ То відповіли б ’центнер’... А так я пішла зворотнім хитрішим шляхом 😂
Трейдер кріпти• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Добре, точно постараюсь...! Але після того як скину 10кг - так можна ж?... Буду бачити для чого стараюсь і жопа буде легша
Жопа ваша як була пласка, то так і залишеться.
Жирафовое варьенье• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
О дякую, налаштувалася на 10... Але може і 15 зайві, я не спортивна панянка
Та ні, не більше 5-7 кг
я Кукарача• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я то постараюсь спорт включити, але мотиваціє то є то зникає десь...
Спорт это не про мотивацию, а про дисциплину
черная мамба• 04 января 2024
-8-10 треба Вам, сама худнула минулого місяця, тож раджу готувати довгий «заплив»… харчування (основне) + спорт, і змінювати звички назавжди
Малая Налегке
• 04 января 2024
Ответ дляя Кукарача
Правду кажете, я така не дисциплінована, що навіть запізнююсь завжди
Малая Налегке
• 04 января 2024
Ответ длячерная мамба
Це настрашніше...назавжди без хлібчика... Або навчитись вчасно зупинятись..але чи реально це в такому то віці змінити культуру харчування (чи заново навчитись культурному харчуванню - так справедливіше буде висловитись)...
Цукрові вишні• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я кинула палити. Я така жирна, останній раз, була лише після народження молодшого, тобто 10 років тому. Я була морально готова до цього, прийняла, що це буде. Жирна, але я себе люблю! Головне в не вірити 🙈
Я думаю, що вам треба скинути 5-7 кг, цього буде достатньо. Та краще підкачатись трохи.
Жирафовое варьенье• 04 января 2024
Ответ дляЖенщинас
10 кг + качать попу и плечи
И тонн там лишних нет) все в пределах верхней границы.
Не треба качати плечі, особливо у віці близькому до 40, бо вони швидко розкачуються і це дуже сильно робить фігуру важкою.
Стосовно попи теж питання, я до 40 попу гарно накачала, а за останні пару років ще зверху жиром наростила. Зараз такий нехилий бампер. Одне радує - целюліту немає
Кредитная• 04 января 2024
До 10 кг жира. Но если подкачаться, можно отлично выглядеть и с тем же весом. Важнее параметры
Ms. Похвала• 04 января 2024
звичайна фігура груша з її проблемними місцями.
щодо зайвих тон то ви якусь фігню написали
Малая Налегке
• 04 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Та зрозумійте мене, я ж на дієті - кожен -1кг по муках як тонна
Марічка• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ну... -5кг полюбе буде краще ніж є... 168/68кг
Та вообще норм.
Там скинуть всего ничего и подкачаться.
За три месяца к весне как раз можно из себя красоту слепить.
Там скинуть всего ничего и подкачаться.
черная мамба• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Реально) мені 43, теж все поплило останнім часом, хоча вага не критична : 170/62, я скинула 5, працюю над стабілізацією наразі… важко інколи тренуватися за графіком, але це лінь, борюся)
Повірте, коли побачите, як зникає жир і змінюється якість тіла, постава, внутрішні відчуття.. змотивує 99% (виключення ніхто не відміняв :)
сЛАдКОежКА• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Десятка точно є. На вигляд у вас ’тонка кістка’ ,тобто ви або астенік ,або нормастенік .якщо підналяжете,то до літа буде агінь
Невгамовна• 04 января 2024
Ответ дляПартизанка
3-5 кг. А можно и так оставить. Отличная фигура. Проблема живот, а он так просто не уйдёт - будет худеть всё остальное.
Как живот убрать? У меня тоже живот(
Невгамовна• 04 января 2024
Ответ дляМарічка
Та вообще норм.
Там скинуть всего ничего и подкачаться.
Девочки , напишите какие упражнения для качалки что и как качать?
Партизанка• 04 января 2024
Ответ дляНевгамовна
Как живот убрать? У меня тоже живот(
Кто его знает. У меня тоже живот. Занималась с Джилиан Майклс ’Плоский живот за 6 недель’ 2 месяца почти каждый день, немного все подятнулось. Но и грудь уходит, которой и так толком нет
НуКаНаКа• 04 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Для груши талия большая. Хоть похоже, но не груша.
Марічка• 04 января 2024
Ответ дляНевгамовна
Я ходила на фитнесс, там тренер показывал что и как правильно качать.
А вообще, в ютубе куча роликов на эту тему, поищите.
Малая Налегке
• 04 января 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я ще й ’недогруша’😭певно кабачок
ВсеЧетко• 04 января 2024
Ответ дляМалая Налегке
Доречі ні, в першу чергу йде живіт, груди (яких вже мало залишилось)..а жопа і ноги - йдуть сааамі останні
Тобто треба вчасно зупинитись.
Зайвим виглядає тільки живіт. Зовсім трохи на стегнах.
Якщо першим йде живіт, то -5 кг десь і буде гарно.
ЗабежАЛОЧКА• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Мʼязи спалюють жир, чим меньше мʼязів тим більше саме жирової маси наростає, повинно бути навпаки
Як це м’язи спалюють жир?₴
Пояснювальна бригада потрібна)))
ВсеЧетко• 04 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну і що?
Якщо щезне пузце, то вона стане помітнішою, хоч і залишиться така сама насправді.
ГейТуда• 04 января 2024
Автор, Вы, наверное, хотели комплиментов-пожалуйста-у Вас нет лишнего веса! И еще не забудьте-Вам не 20, скоро начнется гормональная перестройка. Чем Вы будете худее, тем хуже будет кожа.