Бачу_майбутнє• 04 января 2024
Ваш улюблений фільм часів СССР?
Виявляється я багато чого не бачила. Подивилась вже ось у дорослому віці одні з найпопулярніших, для прикладу Службовий роман, Вам і не снилося, Формула кохання, За спічками і т.д.
Апель-синка• 07 января 2024
Ответ дляMush_Mash
Ок. Але з величезного кіношного фонду сересеріі, це чи не єдиний фільм, де мова йде про Україну і люди типу говорять українською
Ну почему же. А вот Быков в фильме ’В бой идут одни старики’