Без образів• 1 час назад
Виїжджаю...
Хто ще вирішив таки виїхати, зважаючи на останні події?
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляБез образів
А ви не людина
А ви людина? Люди залишаються тут і ваша тема їм до сраки. Мають за вас радіти? Ви людина? Закрийте тему і не дратуйте людей
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляЧекаю завтра
Да типун тебе на язык
Какой типун,неужели не понятно ,сто страны не будет
Без образів
• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Саме тому ви тут, вам до сраки? Щиро радію за автора. Я в Україні.
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Я вам співчуваю. Вас ніхто не тримає. І нема чому радіти. Бо якби автор мала перспективи за кордоном, то давно там була б, а так вона ще не знає які емоції і випробування її чекають
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляБез образів
Закривайте автор тему. Ви ж бачите тут загострення в людей. В темноті нервова система не витримує, плюють, блюють і дратуються. Їдьте і всього вам доброго. З таким рівнем агресії населення, тут робити немає що. Ні розвитку, ні перспектив.
Без образів
• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Та не радійте так. Все я знаю прекрасно.
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Чому саме ви співчуваєте? Я сама вирішую що мені робити, як і автор. Як і ви мабуть. Її емоції її особиста справа, точно не наша з вами.
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляБез образів
Знати і прожити дві різні речі. Ви ще не знаєте, що вас чекає
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Так і ви не знаєте що вас чекає де б ви не були.
Без образів
• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Кажу ж, знаю. Я декілька місяців як звідти))
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляБез образів
Я колись мріяла поїхати на відпочинок. Країна гарна, клімат м´який. Люди живуть всюди. Питання в тому як.
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Вам не до сраки, не врите, вы с парой таких же потужниц настрочили здесь больше всех комментариев.
ТочноБудет• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Ви вже не українка.
А українка це та, яка згодна лише терпіти, мовчати та страждати? Заради чого ось це все?
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
Ну а як інакше? Мазохізм наше все, національна ідея і прагнення.Вони потужного для цього обрали.
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляТочноБудет
А хто вам сказав що ми страждаємо? Вас ніхто не тримає
Королева ганделику• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А авторка яке відношення буде мати до «свого насєлєнія»?
Не поверите,но и к не своему населению там тоже неплохо относятся
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Шкода, що не тримають, коли заселять арабами і мусульманами ви не так заспіваєте. Вам на українців ´плювати´. Там ваша сестра в темі всіх обхаркала. Не відають люди що творять. Хоча то люди що розводять такі срачі? Лише тому що хтось вирішив переїхати.
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляКоролева ганделику
’ кому й кобыла невеста’.
ТочноБудет• 1 час назад
Ответ дляОбстановщица
Вас там багато чи всіх встигли опитати, що вони не страждають?
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
А шо за події ? Щось нове я пропутила ?
Стомились люди без умов жити, та й загалом не витримують. Війна в нас.
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Это шакалячий экспресс антикриза, как только кто-то посмеет высказать малейший негатив они сразу тут как тут.
Пс я вам выше не в тему ответила в спешке, сорри, не могу отредактировать уже.
Соня-сонятко• 1 час назад
Ответ дляЩось не спиться
Нічого страшного, буває
ТочноБудет• 59 минут назад
Ответ дляСоня-сонятко
Це точно, що вже стало національною ідеєю. Хотіти нормальних умов, достатку, миру ви що?! Тільки хардкор