Марічка• Изменено 04 января 2024
Дівчата, хто із Херсонської області
Хто потребує одяг. Можу вислати трохи жіночого та на дівчинку 9-13 років. Хто, дійсно, потребує
Марічка
• 04 января 2024
Маю непогані куртки для дитини, але , бачу, всі все мають. В моєму місті багато переселенців, але ніхто не відгукнувся. Ну, то Слава Богу, що , хоча б із цим немає проблеми
ПироженкА• 05 января 2024
Ответ дляМарічка
Подивіться тут, багато кому потрібна допомога.
Без образів• 05 января 2024
Я з Херсонської. Мій увесь одяг залишився вдома, крім того в чому виїхала. Але я, на щастя, не потребую. Дякую.
У квартирі там скільки мишей, що сусідка просто закрила шкаф, відкривши глянути що там.