Домашня Зюзя• Изменено 05 января 2024
Все життя на дієтах була, зараз їм нормально
Багато читаю, що хочуть схуднути чи стати вегетаріаном, наприклад. Я з 18 років сиділа на дієтах. Так, я схудла на 20 кг і була тощою і дохлою. Зараз мені 41 і я після міграції почала нормально їсти. Розуміла, що стрес і треба організму давати нормальну їжу. Я набрала 10 кг, але я почуваю себе набагато краще. Я стала їсти м´ясо кожен день, червону рибу часто( бо я в Норвегії) , вершкове масло достатньо їм. Я диспластик і мені, виявляється, не можна Не їсти тваринний білок, він мені просто дуже потрібен для нормального функціонування організму. А тваринні жири і цукор потрібні для роботи мозку. Я зараз розумію, що я потихеньку тоді на дієтах почала тупіти, голова як в тумані була. Зараз бережу своє здоров´я.
Невидимка Майя• 05 января 2024
А що Ви їли на дієтах? Я зараз худну, то рибу, м´ясо, сири, вершкове масло їм в достатній кількості, це не заважає мені скидати вагу. Вуглеводи зменшила, але все одно вживаю, просто рахую КБЖУ, щоб все було сбалансовано. 42 роки мені, Вже 22 кг пішли від мене, і це без відчуття голоду.
Домашня Зюзя
• 05 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Різні були дієти. Не хочу згадувать , бо довго писати. Але я зрозуміла нарешті, що організму потрібне паливо у вигляді тваринного білку і жирів і цукру теж
дамаБезСобачки• 05 января 2024
Это очень правильно. Я полностью согласна, нормальное самоощущение, здоровье, силы это важнее
Ананомчикус• 05 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
если автор и дальше будет набирать вес и наест до ожирения, здоровья в этом будет мало
Варена цибуля• 05 января 2024
Ну красну рибу я могу дозволить їсти раз в рік. І масло справжне не дешеве, тому все життя на вашій дієті. Думаю чого мені так погано
И.О. человека• 05 января 2024
спасибо ,автор за пост! Расскажите немного о Норвегии-что там интересного,а что для вас треш?
Домашня Зюзя
• 05 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я не поправлюсь уже год. Вес стабильный
дамаБезСобачки• 05 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Вы лучше свое рпп лечите
Туфли в чешуе• 05 января 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
То Ви не на нормальных дієтах сиділи
По нормальному потрібно вживати і білки, і жили, і вуглеводи.
Я наприклад не любитель поїсти. Все життя худа і хвора, але не спеціально, от просто не люблю їсти. Як почала спортом займатись зрозуміла завдяки тренеру, що я сильно недоїдаю білків і навіть вуглеводів. Хоча їм м´ясо, каші - просто не те і мало.
дамаБезСобачки• 05 января 2024
Я тоже начала относиться здоровее к весу и питанию. 164,64. Вес такой около 5 лет. Нет желания переедать или тяги к чему-то, ночных зажоров. Я считаю, это правильное отношение к еде
Ананомчикус• 05 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Вы лучше свое рпп лечите
у меня перед глазами замечательный пример, мама которая решила не ограничивать себя диетами, и разожралась до 140 при росте 160 . что в преклонном возрасте творится с суставами от ожирения, и как здорово когда человек не в состоянии самостоятельно подняться на ступеньку тролейбуса. Ну если вы считаете что ожирение это здоровье, то наздоровье конечно и приятного аппетита.
дамаБезСобачки• 05 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Вашей маме надо лечить психологические проблемы. Заедать проблемы это по украински.
Ананомчикус• 05 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
вы случайно не психиатр? И тем кто контролирует питание, и тем кто не контролирует, все больные на голову, всем диагноз нашелся)