Зайканалужайке• 05 января 2024

Ви б підвозили знайому з дітьми кожен день в школу, садок?

В мене 2 дітей, з весни почали ходити в садочок, літом звоне знайома що теж її хлопчик попав в групу де моя дитина. Чоловік мій завозе нас з дитиною кожен ранок,йому по дорозі якраз. Я запропонували підвезти її з дитиною зранку, вона ж все одно знає що ми їдемо, якось незручно. (живе трохи далі від нас,на іншій вулиці) Потім почалась школа, її дитина і моя в перший клас, в одну школу,недалеко від садочка. Ми забирали їх 3-х зранку, спочатку школа, потім садочок, мій чоловік завози, так осінь проїздили, тісно в машині, машина не маленька,пиріжок але нам ззаду тісно 6 чоловік. Бувало її чоловік раза 2-3 завозив. В них є машина,але він нею рідко їзде, на роботу він їде раніше чим школа. Коли вдома то це бувало завозив. Як він працює я не знаю.
Почалась зма, холодніше і всі в куртках, ще тісніше стало ) закінчуються канікули і зараз знову школа, бо в садок ці 2 неділі канікул коли їх підвозили то звичайно не так тісновато )
І насправді мені стає вже некомфортно, не хочу нікого підвозити, і щоб мене ніхто не підвозив, нічим не допомагав, бо вечером вона пропонує що мою з садочка забере. На другий день я її малого, типу по черзі.
Коли підвозити там пару разів нічого але коли кожен день воно вже напрягає (
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
100pudov• 05 января 2024
Шкільного автобуса нема?

Вишнёвая Леди• 05 января 2024
Нет.
Утром это ритуал, поговорить с ребенком.
Зачем мне этот табор ?
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ для100pudov
Шкільного автобуса нема?
Немає
Купи слона• 05 января 2024
Не везите и все.Делов то?
Кондуктор маршрутки• 05 января 2024
Скажіть їй про це. Я б возила чужих дітей, якщо мені по дорозі. А вони стоять і чекають мене. Немає- чекати не буду. Але у мене автокрісло, тому більше 2-х би не взяла.
У вас 6 чоловік- як вони там їздять? Насипом.
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Нет.
Зачем мне этот табор ?
Так, мені надоїло вже, хочу в комфорті їхати в своїй машині.
Але якось не зручно перед нею, бо вона знає що ми є їдемо в той самий час. І біля школи можем зустрітись, далі ж садочок ще
Небалувана Галя• 05 января 2024
Оленка,в мене змінилися обставини і я не зможу вас більше підвозити.все

Небалувана Галя• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ви можете зустрітися де завгодно,яле ж це не означає, що ви маєте всюди їх возити за собою?
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Старші сидять, молодші по 4р на руках
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Так, я просто не вмію відмовляти ( треба щоб було зручно собі.
І в них маршрутка, автобус близько додому, бо нам набагато далі
Кондуктор маршрутки• 05 января 2024
Вважаю, що підлаштовуватися під когось можна, коли це взаємовигідно. Наприклад: одна людина вранці відвозить-інша забирає. Або якось по черзі. Коли гра в одні ворота, то нецікаво.
Playland• 05 января 2024
Ви так спокійно пишите - про почергове забирання дітей
100% впевнені в навиках водійських того чоловіка. І ті люди чарівні само собою
По суті ви ризикуєте . От не дай Бог що(

А така розвозка в кінцевому результаті все одно до добра не приведе - конфлікту рано чи пізно бути
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Думала вже казати що ставим автокрісла, їх 2 є, так і місце займуть, не буде більше сісти точно де )
Moon shine• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші сидять, молодші по 4р на руках
це якийсь треш
Бочка порохУ• 05 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Спочатку вам вдячні, потім наче вже це ваш обов´язок ..
В решті-решт ще будете винуватою колись
Кондуктор маршрутки• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші сидять, молодші по 4р на руках
Ну це дуже небезпечно.
Небалувана Галя• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Не треба нічого вигадувати, просто ви більше не можете і все
Да Щас же• 05 января 2024
А как сзади сесть вшестером?))
Подвозили бы без проблем, но только с детскими креслами
Кидстаффовка• 05 января 2024
Нет. Это не безопасно. Вас оштрафовать могут в лучшем случае. В худшем не буду писать.

Бочка порохУ• 05 января 2024
Кто везет на том и едут..
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
В решті-решт ще будете винуватою колись
Так, мені наприклад було б вже незручно щоб мені підвозили кожен день з 2 дітьми. Я б не хотіла бути виною комусь, і відмовлялась би сама вже так довго.
Ніколи не збрешу• 05 января 2024
проблема неразрешимая
сохранить отношения не удастся
вообще конечно интересная подруга, видит это все неудобство и продолжает использовать это решение

надо как-то корректно поговорить, но настроение будет испорчено
Купи слона• 05 января 2024
Муж ваш- святой человек. Ораву такую возить, осенью-зимой коврики чистить, дети обувью сидения передние пачкают...
На мужа валите- сказал все, закрыта лавка, прости подруга
Миззери• 05 января 2024
Потолстеть так что б она уже точно не влезла
Аноним НаВсеГда• 05 января 2024
Автор, такое количество людей в машине! Жаль мы не в ЕС, там бы штраф раз - два получили и поняли! ЭТО ОПАСНО ДЛЯ ДЕТЕЙ!
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну це дуже небезпечно.
Школа недалеко від дому, але так згідна, треба автокрісла, їх є 2, просто моя менша в садок не хоче, плаче по ранках, о тримаю на ручках заспокоюю
Кидстаффовка• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Скажіь, що вас поштрафували без крісел, тому все, лавочка закрита.
Playland• 05 января 2024
Ответ дляMoon shine
це якийсь треш
Ага)
Нагадало мені моє дитинство, коли після гостей десь в батьковий москвич натюковували неймовірну кількістю людей.
А ми діти вже як прийдеться
КликОЛЬКА• 05 января 2024
В машине по правилам 5 посадочных мест, я бы не рисковала возить 6 пассажиров,не дай боже что, водитель будет виноват.
Кондуктор маршрутки• 05 января 2024
Ответ дляБочка порохУ
В решті-решт ще будете винуватою колись
100 відсотків.