Зайканалужайке• 05 января 2024
Ви б підвозили знайому з дітьми кожен день в школу, садок?
В мене 2 дітей, з весни почали ходити в садочок, літом звоне знайома що теж її хлопчик попав в групу де моя дитина. Чоловік мій завозе нас з дитиною кожен ранок,йому по дорозі якраз. Я запропонували підвезти її з дитиною зранку, вона ж все одно знає що ми їдемо, якось незручно. (живе трохи далі від нас,на іншій вулиці) Потім почалась школа, її дитина і моя в перший клас, в одну школу,недалеко від садочка. Ми забирали їх 3-х зранку, спочатку школа, потім садочок, мій чоловік завози, так осінь проїздили, тісно в машині, машина не маленька,пиріжок але нам ззаду тісно 6 чоловік. Бувало її чоловік раза 2-3 завозив. В них є машина,але він нею рідко їзде, на роботу він їде раніше чим школа. Коли вдома то це бувало завозив. Як він працює я не знаю.
Почалась зма, холодніше і всі в куртках, ще тісніше стало ) закінчуються канікули і зараз знову школа, бо в садок ці 2 неділі канікул коли їх підвозили то звичайно не так тісновато )
І насправді мені стає вже некомфортно, не хочу нікого підвозити, і щоб мене ніхто не підвозив, нічим не допомагав, бо вечером вона пропонує що мою з садочка забере. На другий день я її малого, типу по черзі.
Коли підвозити там пару разів нічого але коли кожен день воно вже напрягає (
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
буреЛОМКА• 05 января 2024
Это не дружеские отношения, это просто вами пользуются так как удобно.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляДа Щас же
А как сзади сесть вшестером?))
Подвозили бы без проблем, но только с детскими креслами
Старші самі сидять, молодші на руках
Кубик Рубика• 05 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
проблема неразрешимая
сохранить отношения не удастся
вообще конечно интересная подруга, видит это все неудобство и продолжает использовать это решение
надо как-то корректно поговорить, но настроение будет испорчено
сохранить отношения не удастся
То же самое хотела написать. Бывают такие обстоятельства, из которых выйти красиво и без обид не получится. Единственное более-менее решение - это ставить автокресла детские, тогда точно места станет меньше. Но при этом готовиться к тому, что отношения будут испорчены.
SecondLeg-f4c4• 05 января 2024
Ви і ваші діти не повинні терпіти незручності таких поїздок тільки для того, щоб не засмутити сторонніх людей.
Не намагайтесь бути хорошою для всіх, це неможливо.
Кидстаффовка• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
В машине по правилам 5 посадочных мест, я бы не рисковала возить 6 пассажиров,не дай боже что, водитель будет виноват.
Их 6 только сзади
Да Щас же• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші самі сидять, молодші на руках
Я бы отказала, безопасность в первую очередь. Если в автокресле все дети - без проблем
Пусин Кукин• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, мені надоїло вже, хочу в комфорті їхати в своїй машині.
Але якось не зручно перед нею, бо вона знає що ми є їдемо в той самий час. І біля школи можем зустрітись, далі ж садочок ще
Ротом просто взяти і сказати, що більше не возитимете, ви не таксі.
Не потрібно вигадувати якісь відмазки типу я їду в інший час, іншою дорогою.
Просто сказати: не хочу відповідальності за чужих дітей.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
проблема неразрешимая
сохранить отношения не удастся
Наші діти в один садок ходять, боюсь що якщо якась проблема буде і треба буде її поміч, то не зможу звернутись і це ж до випуску діт будуть аж
Купи слона• 05 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Соседка, святая простота, посоветует купить машину побольше)
Не заздріть тьоті• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші сидять, молодші по 4р на руках
Автор, ваші діти їздять без автокрісел? В 4 роки? Ще і чужих берете? Два автокрісла на заднє сидіння, самі сідаєте спереду, місця більше ні для кого немає. Одиничні випадки одна справа, а на постійній основі це занадто так ризикувати.
Я дуже мямля, завжди хочу всім допомогти, не можу відмовити. У вашому випадку не знаю, як би знайомій говорила. Але в мене діти в кріслах.
Ви мене випередили і вже самі це написали)
Кидстаффовка• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Яка може бути проблема? А якщо б вона ходила в інший садок?
Ответ дляЗайканалужайке
Нагадали мою юність -коли вчилась в коледжі. Одна жіночка постійно мене підвозила...Чому? Не знаю...
Да Щас же• 05 января 2024
Ответ дляКупи слона
Ок, когда будет машина побольше и она принесёт автокресла - ноу проблем
А що таке?• 05 января 2024
Я б сказала, що у когось зі знайомих дитина без крісла травмувалася у дтп, вони себе дуже крають за це, збирали кошти, вас ця ситуація дуже вразила, тому своїх возите відтепер тільки в кріслах, ніяких ’на колінах’, за чужих відповідальність теж не берете, бо всяке буває.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляКупи слона
Муж ваш- святой человек. Ораву такую возить, осенью-зимой коврики чистить, дети обувью сидения передние пачкают...
На мужа валите- сказал все, закрыта лавка, прости подруга
Так, вона мені на початку питала чи він не проте що її підвозем, коли ще був тільки садочок, тоді в принципі норм.було ) але зараз перебор
Ответ дляЗайканалужайке
Ну то терпіть далі заради потенційної вигоди в майбутньому
Ваша знайома просто нахабна мадам - все вона чудово розуміє , але вірно вам писали вище - їдуть на тому, хто везе
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляМиззери
Потолстеть так что б она уже точно не влезла
Тааааккк, нафіг воно таке потрібно)))
КликОЛЬКА• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Их 6 только сзади
Почему?
Автор+2 детей+ знакома +её ребенок+ водитель.
4 человека сзади получается
Затишне кубло• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Школа недалеко від дому, але так згідна, треба автокрісла, їх є 2, просто моя менша в садок не хоче, плаче по ранках, о тримаю на ручках заспокоюю
Згодна, а не згідна.
Кидстаффовка• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Почему?
4 человека сзади получается
У них 4 детей. 2 в школе 2 в саду.
Поумничка• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Какие ручки, ПДД не просто так придуманы, это Вы к «ручкам» приучили, ездили бы изначально в автокреслах, проблем бы вообще не было. Скажите, что мужа оштрафовали, теперь только в автокреслах. Пешком детей в садики-школы водят, не за 10 км живете.
Не заздріть тьоті• 05 января 2024
Ответ дляКупи слона
О точно, мій чоловік не такий, як я. Він би точно не погодився на постійній основі. Іноді підвозимо когось, але рідко.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
Скажіь, що вас поштрафували без крісел, тому все, лавочка закрита.
Так, точно, я думала сказати о саіим крісла, щоб були в машині, а ще якщо з штрафом придумаю то точно варіант 💯
А який штраф, скільки? )
Обстановщица• 05 января 2024
Ответ дляnavariya
А вы отказаться не могли ?)
КликОЛЬКА• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
У них 4 детей. 2 в школе 2 в саду.
Я не представляю как 6 человек можно посадить на заднем сиденье)
А що таке?• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А який штраф, скільки? )
Скажіть, що відбулися попередженням.
Salsa-24da• 05 января 2024
Почему вы не пользуетесь детскими креслами?
Это же опасно ездить таким табором.
Чужие дети, зачем вам такая ответственность ?
Это же опасно ездить таким табором.