Зайканалужайке• 05 января 2024
Ви б підвозили знайому з дітьми кожен день в школу, садок?
В мене 2 дітей, з весни почали ходити в садочок, літом звоне знайома що теж її хлопчик попав в групу де моя дитина. Чоловік мій завозе нас з дитиною кожен ранок,йому по дорозі якраз. Я запропонували підвезти її з дитиною зранку, вона ж все одно знає що ми їдемо, якось незручно. (живе трохи далі від нас,на іншій вулиці) Потім почалась школа, її дитина і моя в перший клас, в одну школу,недалеко від садочка. Ми забирали їх 3-х зранку, спочатку школа, потім садочок, мій чоловік завози, так осінь проїздили, тісно в машині, машина не маленька,пиріжок але нам ззаду тісно 6 чоловік. Бувало її чоловік раза 2-3 завозив. В них є машина,але він нею рідко їзде, на роботу він їде раніше чим школа. Коли вдома то це бувало завозив. Як він працює я не знаю.
Почалась зма, холодніше і всі в куртках, ще тісніше стало ) закінчуються канікули і зараз знову школа, бо в садок ці 2 неділі канікул коли їх підвозили то звичайно не так тісновато )
І насправді мені стає вже некомфортно, не хочу нікого підвозити, і щоб мене ніхто не підвозив, нічим не допомагав, бо вечером вона пропонує що мою з садочка забере. На другий день я її малого, типу по черзі.
Коли підвозити там пару разів нічого але коли кожен день воно вже напрягає (
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
КликОЛЬКА• 05 января 2024
Ответ дляПоумничка
Какие ручки, ПДД не просто так придуманы, это Вы к «ручкам» приучили, ездили бы изначально в автокреслах, проблем бы вообще не было. Скажите, что мужа оштрафовали, теперь только в автокреслах. Пешком детей в садики-школы водят, не за 10 км живете.
Даже если просто установить свои автокресла для детей,то места для знакомой автора уже не будет, как бы она не хотела.
Просто соблюдать правила и не нужно даже выдумывать отмазки
Кидстаффовка• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, точно, я думала сказати о саіим крісла, щоб були в машині, а ще якщо з штрафом придумаю то точно варіант 💯
А який штраф, скільки? )
ТебеОноНадось• 05 января 2024
Дійсно, скажіть що поліція оштрафувала і ставите автокрісла.Вона ж не буде заглядати і перевіряти ставили чи не ставили.
Хитрушка-чекушка• 05 января 2024
Скажіть що знайомого оштафулари, за те що купа народу в машині. І Ви не будете резикувати, щоб прав не лишили. Я взагалі дітей вожу тільки в автокріслі.
А що таке?• 05 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Странные люди ваши знакомые.
З одного боку так, а з іншого автор сама запропонувала, її перепитували, чи точно це ок, вона запевняла, що так, а потім таки усвідомила, що не ок.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ротом просто взяти і сказати, що більше не возитимете, ви не таксі.
Не потрібно вигадувати якісь відмазки типу я їду в інший час, іншою дорогою.
Просто сказати: не хочу відповідальності за чужих дітей.
Але ж до цего їх возили, якось таке
Скажу що автокрісла ставим
Прибираю щодня• 05 января 2024
Мене так підвозили з дитиною. Закінчилось сваркою.
Але тут не я напросилась.
Ми з колясок дружили, потрапили в одну групу садка пішки хвилин 20. Моя ходила залюбки, подруги ні в яку - істерики. Попросила їздити разом і дитина плакати перестала.
Але це незручно. Просторо - у них позашляховик і за кермом вона. Але все одно були незручності.
По-перше не зручно мені, бо я відчувала себе винною (що я должна) і не могла відмовити на будь-які прохання, наприклад посидіти день з її дитиною.
По-друге я люблю приходити раніше, а вони спізнювалися.
І їй теж скоріш за все те все теж приносило незручності.
В решті я вирішили сказати, що не хочу їздити разом. Сказала, що мені потрібно виходити раніше, бо знайшла підроботку, і що цей час я хочу приділити дитині - коли ми йшли в садочок - грали в ігри, розмовляли.
Почали ходити окремо. Та дитина знову почала істерити і ми посварились.
Потрапили в один клас школи і пів першого класу не розмовляли. Потім потроху почали спілкуватись, але тієї дружби вже немає.
Якщо чесно - я думала, що ця сварка мене буде більше ’тяготити’ ніж виявилось насправді. Навпаки наче видохнула.
Може і ви видихнете
Але тут не я напросилась.
Може і ви видихнете
Кто крайний?• 05 января 2024
А почему не разделить обязанности? Кто то отвозит, кто то забирает, это ж экономит кучу времени
Для меня просто это не проблема, возить кого-то или на кружок отвести или по дороге домой проводить. Но если Вам некомфортно, то найдите свои выгоды в этом. Пусть она забирает из сада и приводит домой .
ТебеОноНадось• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Але ж до цего їх возили, якось таке
Скажу що автокрісла ставим
Як то кажуть ’благими намірами...’
Salsa-24da• 05 января 2024
Ответ дляА що таке?
Как бы надо совесть иметь.
Есть предложения, от которых нужно отказаться.
Еслм вас разок пригласили в гости, то не это не значит, что нужно приходить и толочься у людей каждый день.
Даже если вас позвали еще раз.
Леди Репях• 05 января 2024
Интересно, что об этом Ваш муж думает?
Постоянно кагал в машине. Ненужные разговоры.
Меня бы уже через неделю напрягло.
Конечно, надо что-то решать. Вам сели на голову
Меня бы уже через неделю напрягло.
Столічна штучка• 05 января 2024
Скажите, что остановила полиция и сказала иметь автокресло для ребенка. Поставьте автокресло и скажите, что мест для подвозки уже нет
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Ок, когда будет машина побольше и она принесёт автокресла - ноу проблем
А воно треба і таке, що б ще чуживґй чоловік, водій їх тратив час і ставив кожен ранок, чи возити їх з собою в машині))
Ніколи не збрешу• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Наші діти в один садок ходять, боюсь що якщо якась проблема буде і треба буде її поміч, то не зможу звернутись і це ж до випуску діт будуть аж
купите в машину автокресла и там места не будет
вопрос решится сам по себе
Salsa-24da• 05 января 2024
Ответ дляЛеди Репях
Интересно, что об этом Ваш муж думает?
Меня бы уже через неделю напрягло.
И что с салоном происходит.
Я сомневаюсь, что детки 4 года сидят смирно и не совают ногами
Да Щас же• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Я про себя говорю, мне не проблема взять кого-то из знакомых по дороге, мой муж вряд ли кого-то повезет, скажет спешит
Крихітка на всі• 05 января 2024
извините, комменты не читала, так что возможно повторюсь: скажите, что вас штрафанули за нарушение пдд, и больше нарушать муж не хочет, так что сорян, дальше добирайтесь сами
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляРву и мечу
Так вона ж по черзі запропонувала
Так, але так не завжди виходить. І не хочу я її дитину забирати, я свою на руки і пішла бігом додому на маршрутку. В неї малий сам не одягається і повільний
Распутница• 05 января 2024
О, нет! Меня хотели в такую схему втянуть. Я еще и работаю удаленно, типа забирай детей и пусть у тебя после школы тусуются, пока мы с работы приедем. Чужие люди, чужие дети. Не родственники, не друзья, так, соседи в подъезде и дети одного возраста.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Почему?
Автор+2 детей+ знакома +её ребенок+ водитель.
4 человека сзади получается
Ззаду моя мала сама сидить, я з меншою на руках і так само вони, один на руках другий сам сидить, всі впритик один до другого
Не зви чайна• 05 января 2024
Ответ дляОбстановщица
А вы отказаться не могли ?)
А навіщо? Кому не зручно?
Ніколи не збрешу• 05 января 2024
Ответ дляРаспутница
удивляющая наглость
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я не представляю как 6 человек можно посадить на заднем сиденье)
Машина не звичайна низенька а більша, пиріжок ще називають )
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляА що таке?
Одне діло коли одна дитина, а коли і правда вже багато то не зручно дуже. (
Мати тріля• 05 января 2024
Начните с конца. Ну обиделась она на вас, дуется, не здоровается. И что?
Напридумывали кучу всего, просто в следующий раз скажите, что подвозить не сможете больше.
Вообще интересно, несколько лет возили и ок, как только перестанете - сразу вы плохая? Даже не смотря на то, что выручали ранее постоянно?
Если знакомая такой неблагодарный человек, то почему вы переживаете что она о вас подумает?
Шкідлива молекула• 05 января 2024
Поставить автокресла и сказать, что мест нет.
По ходу рассказать, что вас оштрафовали без автокресел и вы теперь не хотите снова попасть на деньги.
Зайканалужайке
• 05 января 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Але тут не я напросилась.
Може і ви видихнете
Але тут не я напросилась.
Може і ви видихнете
Ого, так я теж думаю про майбутнє,як буде, в одній же групі )
Але нічого, якось буде
Не заздріть тьоті• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Як це той пиріжок про який я думаю, то там місця зовсім не багато. Не Матіс, але і явно не позашляховик.