Зайканалужайке• 05 января 2024

Ви б підвозили знайому з дітьми кожен день в школу, садок?

В мене 2 дітей, з весни почали ходити в садочок, літом звоне знайома що теж її хлопчик попав в групу де моя дитина. Чоловік мій завозе нас з дитиною кожен ранок,йому по дорозі якраз. Я запропонували підвезти її з дитиною зранку, вона ж все одно знає що ми їдемо, якось незручно. (живе трохи далі від нас,на іншій вулиці) Потім почалась школа, її дитина і моя в перший клас, в одну школу,недалеко від садочка. Ми забирали їх 3-х зранку, спочатку школа, потім садочок, мій чоловік завози, так осінь проїздили, тісно в машині, машина не маленька,пиріжок але нам ззаду тісно 6 чоловік. Бувало її чоловік раза 2-3 завозив. В них є машина,але він нею рідко їзде, на роботу він їде раніше чим школа. Коли вдома то це бувало завозив. Як він працює я не знаю.
Почалась зма, холодніше і всі в куртках, ще тісніше стало ) закінчуються канікули і зараз знову школа, бо в садок ці 2 неділі канікул коли їх підвозили то звичайно не так тісновато )
І насправді мені стає вже некомфортно, не хочу нікого підвозити, і щоб мене ніхто не підвозив, нічим не допомагав, бо вечером вона пропонує що мою з садочка забере. На другий день я її малого, типу по черзі.
Коли підвозити там пару разів нічого але коли кожен день воно вже напрягає (
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Надо было не предлагать их подвозить с самого начала.

А она почему своих детей сама на своей машине не возит?
Бо її чоловік я так зрозуміла їде вроді на час раніше на роботу і немашиною, буває і машиною, я не знаю. Але машина в них є, чоловік в неї є )

автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляКолгоспниця
Так! Хвилиночку!
Ви, двое дітей і чоловік - це 4 людини.
+ знайома і дитині - 2 людини.
У вас бус?
Нас з чоловіком 4, так. Чоловік же водій,біля нього ніхто не сидить, він так давно відмовив би вже))
А вона і двоє її дітей, виходить в машині загалом 7 людей
Все знаю від і до• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ззаду моя мала сама сидить, я з меншою на руках і так само вони, один на руках другий сам сидить, всі впритик один до другого
тобто 7 людей в машині? 4 дітей і 3 дорослих? Я б з початку так не дозволила їхати. Не боїтеся що поліція оштрафує, бо так не можна перевозити, не кажучі вже про безпеку.. Ще й всі не пристебнуті, так?
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
а ей до школы пешком сколько мину идти? и до садика?

пусть пешком ходят.
Маршруткою 6 зупинок, йти хв 40+
Холодно зараз
Грибной_Дождик• 05 января 2024
нет
не люблю чужих, таких раз подвезешь и всё ховайся
Бодіпозітівна• 05 января 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Потому что не хочет ходить без нас
И еще причины - раньше она просила оставить у меня ребенка на пол дня, день и мне неудобно было отказать. Когда перестали ездить вместе - я могла спокойно это сделать без угрызений совести.
И ещё воспитатель начала ругать их за опоздания. Т.к. пока ездили вместе - ориентировались на определенное время и не опаздывали или не каждый раз. А одни они начали опаздывать постоянно.
В школу девочка тоже всегда опаздывает.

Может ещё есть причины, но я о них не знаю. Мне были озвучены эти.
Капец недаром говорят что наглость - второе счастье))
Асталависта бэйби• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Немає
я языком сказала .. когда поняла что я извоз

Мама Чели• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, ви реально дивна, чесно. Наражати власних дітей на небезпеку щоб хтось 6 зупинок маршруткою не їхав.
Korsika999• 05 января 2024
Без аатокресел возть чужих детей?
Автор, если что случится, вы будете пенсию им пожизненно платить. Зачем такая ответственность?
В ЕС вас бы уже десять раз за такое оштрафовали.
Прибираю щодня• 05 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
С ее стороны это конечно звучало иначе. Недаром говорят что есть две правды.
Суть та же, но слова другие.
Я оказалась неблагодарной в общем.

Хотя, когда начала спрашивать что кроме подвозить в садик она делала для меня - ответа не было. Так слово за слово и поругались
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляKorsika999
Без аатокресел возть чужих детей?
А чого я ´м маю пенсію платити?
Я їх що затягнула насильно, і не дай Бог втаптх випадках ніхто нікому пенсію не винен, що за живність
Аnnеt• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Маршруткою 6 зупинок, йти хв 40+
Холодно зараз
у них же есть своя машина.
обнаглели ваши соседи. прям сильно обнаглели
Протру пилюку• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші сидять, молодші по 4р на руках
Автор, и меня подвезите!
У вас же есть машина, а у меня нет.
Вы просто обязаны меня подвезти!!
Korsika999• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А чого я ´м маю пенсію платити?
Почитайте законодательство для начала. Много нового откроете для себя. Водитель полностью отвечает за пассажиров. А без аатокресел, если что, то стопроцентно будет криминальная ответственность и в случае вреда здоровью пассажиров оплата из лечения и пенсия за ваш счёт.
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляАnnеt
у них же есть своя машина.
Її чоловік їде раніше на роботу чим школа і я так розумію мабуть машиною не часто бо дорого бензин
Мій їзде кожен день на роботу в цей час, йому потрібен комфорт, тому на машині )
Аnnеt• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
скажите, что вас оштрафовали за ребёнка без кресла и лавочку с подвозами вы закрываете.
Korsika999• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вас не должно волновать как как там ездит их папа и муж. Не связывайтесь, вот серьезно. Поставьте кресла для своих деток и всё.
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляKorsika999
Зрозуміла, так, жесть
Не думаю що не дай Бог то вори будуть просити гроші з нас, але так краще не возити ще одна причина
Аnnеt• 05 января 2024
Ответ дляKorsika999
ставить кресла для своих и чужие автоматом отвалятся

Асталависта бэйби• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
на ..га вам это нарушение?
Асталависта бэйби• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Зрозуміла, так, жесть
автор... вам сели на голову. Нам соседка два месяца возила нашего , нога сломана у меня. Полностью бензин я оплачивала пару раз мойку
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Возила тільки вашого чи своїх дітей теж?
Мабуть так, маршрутка зараз дороговато, ще економік кошти на тему, бо з старшого теж платити треба
Асталависта бэйби• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
всех, сын 11 лет
Асталависта бэйби• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
это нормально ... платить за помощь
Сегодня не целуюсь• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Наші діти в один садок ходять, боюсь що якщо якась проблема буде і треба буде її поміч, то не зможу звернутись і це ж до випуску діт будуть аж
Так, якщо зараз відмовите, то на поміч можете не розраховувати. Якщо готові до цього, то робіть як вам комфортно
Веселуха Муха• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Старші сидять, молодші по 4р на руках
У мене стоїть автокрісло для моєї 4-річної дитини і є ще 2 місця для підлітків або 1 місце для дорослого. Все. Все , що більше це потенційна небезпека для життя. Я не уявляю як можна садити дитину без автокрісла. До того ж перевезення дітей без автокрісла штраф. Перше порушення карається штрафом у розмірі 510 гривень. При повторному порушенні протягом 12 місяців, водій отримає штраф у розмірі 850 гривень. Нахалеру такий гебельс?
Ви можете апелювати цією інформацією і таким чином відмовити . Але треба дивитися і на стосунки, бо роки летять швидко і іноді такі знайомі становляться в нагоді.
Редиска Я• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Думала вже казати що ставим автокрісла, їх 2 є, так і місце займуть, не буде більше сісти точно де )
Дивно, що вони досі у вас не стоять
ФсеСама• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Немає
автор, а зачем и она едет с детьми? Ну... возможно я бы подвозила и забирала одних детей. если мне уж совсем не хочется, то сказала бы - Извини. но на по дороге еще заехать по делам надо, сегодня вас не возьмем.
ФсеСама• 05 января 2024
Ответ дляPlayland
Ви так спокійно пишите - про почергове забирання дітей
100% впевнені в навиках водійських того чоловіка. І ті люди чарівні само собою
По суті ви ризикуєте . От не дай Бог що(

А така розвозка в кінцевому результаті все одно до добра не приведе - конфлікту рано чи пізно бути
а вы когда в такси садитесь то уверены в навыках водителя?
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляФсеСама
Ні, в мене менша плаче, не хоче в садок, мені ще за її малими дивитись, ну його. Тут свою аби заспокоїти. Нахіба мені чужі діти, от вже надоїло підвозити кожен день то щось вже думаю як бути )