Зайканалужайке• 05 января 2024

Ви б підвозили знайому з дітьми кожен день в школу, садок?

В мене 2 дітей, з весни почали ходити в садочок, літом звоне знайома що теж її хлопчик попав в групу де моя дитина. Чоловік мій завозе нас з дитиною кожен ранок,йому по дорозі якраз. Я запропонували підвезти її з дитиною зранку, вона ж все одно знає що ми їдемо, якось незручно. (живе трохи далі від нас,на іншій вулиці) Потім почалась школа, її дитина і моя в перший клас, в одну школу,недалеко від садочка. Ми забирали їх 3-х зранку, спочатку школа, потім садочок, мій чоловік завози, так осінь проїздили, тісно в машині, машина не маленька,пиріжок але нам ззаду тісно 6 чоловік. Бувало її чоловік раза 2-3 завозив. В них є машина,але він нею рідко їзде, на роботу він їде раніше чим школа. Коли вдома то це бувало завозив. Як він працює я не знаю.
Почалась зма, холодніше і всі в куртках, ще тісніше стало ) закінчуються канікули і зараз знову школа, бо в садок ці 2 неділі канікул коли їх підвозили то звичайно не так тісновато )
І насправді мені стає вже некомфортно, не хочу нікого підвозити, і щоб мене ніхто не підвозив, нічим не допомагав, бо вечером вона пропонує що мою з садочка забере. На другий день я її малого, типу по черзі.
Коли підвозити там пару разів нічого але коли кожен день воно вже напрягає (
Як для вас така ситуація? Я не права?
Дякую що прочитали )
Прибираю щодня• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ого, так я теж думаю про майбутнє,як буде, в одній же групі )
Але нічого, якось буде
Ми ще й в одному класі після садочка.
Нічого страшного, як виявилось немає.
Діти спілкуються, як всі, але не дружать - друзі в них різні. Ми так само - спілкуємось, але без дружби. Друзів у мене багато, тому проблеми немає.

Навпаки стало легше. Можливо їй теж - цього не знаю.

А що таке?• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Одне діло коли одна дитина, а коли і правда вже багато то не зручно дуже. (
Я цілком згодна, але ви самі створили цю ситуацію.
Пусин Кукин• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Але ж до цего їх возили, якось таке
Скажу що автокрісла ставим
кажіть. ваше діло.
Бодіпозітівна• 05 января 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Мене так підвозили з дитиною. Закінчилось сваркою.
Але тут не я напросилась.
Ми з колясок дружили, потрапили в одну групу садка пішки хвилин 20. Моя ходила залюбки, подруги ні в яку - істерики. Попросила їздити разом і дитина плакати перестала.

Але це незручно. Просторо - у них позашляховик і за кермом вона. Але все одно були незручності.
По-перше не зручно мені, бо я відчувала себе винною (що я должна) і не могла відмовити на будь-які прохання, наприклад посидіти день з її дитиною.
По-друге я люблю приходити раніше, а вони спізнювалися.
І їй теж скоріш за все те все теж приносило незручності.

В решті я вирішили сказати, що не хочу їздити разом. Сказала, що мені потрібно виходити раніше, бо знайшла підроботку, і що цей час я хочу приділити дитині - коли ми йшли в садочок - грали в ігри, розмовляли.

Почали ходити окремо. Та дитина знову почала істерити і ми посварились.

Потрапили в один клас школи і пів першого класу не розмовляли. Потім потроху почали спілкуватись, але тієї дружби вже немає.
Якщо чесно - я думала, що ця сварка мене буде більше ’тяготити’ ніж виявилось насправді. Навпаки наче видохнула.

Може і ви видихнете
Так а почему поссорились, потому что ее ребенок истерит без вас???
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляКто крайний?
А почему не разделить обязанности? Кто то отвозит, кто то забирает, это ж экономит кучу времени
Для меня просто это не проблема, возить кого-то или на кружок отвести или по дороге домой проводить. Но если Вам некомфортно, то найдите свои выгоды в этом. Пусть она забирает из сада и приводит домой .
Вона маршруткою,я так трохи боюсь, бо дитина може на дорогу зійти, на зупинці стояти чекати маршрутку, а їх же 2 буде
Сама забираю і спокійна
Та і не завжди воно по черзі виходе. Її чоловік теж має машину, хай між собою і думають щоб машиною своєю. Ще бабуся з чоловіком бувало після садка забирала, але так водій в віці і машина стара (
Миссис Буркул• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Немає
Автор все просто. Кажіть що немає крісла дитячого, А без крісла чужих дітей не ввзьмете.
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляЛеди Репях
Интересно, что об этом Ваш муж думает?
Постоянно кагал в машине. Ненужные разговоры.
Меня бы уже через неделю напрягло.

Конечно, надо что-то решать. Вам сели на голову
Ну ми їдемо мовчимо, моя менша тільки реве бо в садок не хоче )

автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
купите в машину автокресла и там места не будет
вопрос решится сам по себе
Вони є давно вже )
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
И что с салоном происходит.
Я сомневаюсь, что детки 4 года сидят смирно и не совают ногами
Ну так, це та, совають ногами, той малий бо йому незручно, його придали і він буває крутиться щоб зручніше було йому ))
Але вона мабуть думає що нічого і маршрутці не зручніше буде )
Тишком_нишком• 05 января 2024
Скажите ,что приболели ,и боитесь чтобы они не заболели .
Выезжать раньше на 10 минут,типо мужу раньше на работу ,по делам ,в поликлинику и ь.д.
Потом сами отпадут
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
извините, комменты не читала, так что возможно повторюсь: скажите, что вас штрафанули за нарушение пдд, и больше нарушать муж не хочет, так что сорян, дальше добирайтесь сами
Так, так і знайшла вихід, таке багато хто запропонував )
І сварки, обіди менше уникну )
Прибираю щодня• 05 января 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Потому что не хочет ходить без нас
И еще причины - раньше она просила оставить у меня ребенка на пол дня, день и мне неудобно было отказать. Когда перестали ездить вместе - я могла спокойно это сделать без угрызений совести.
И ещё воспитатель начала ругать их за опоздания. Т.к. пока ездили вместе - ориентировались на определенное время и не опаздывали или не каждый раз. А одни они начали опаздывать постоянно.
В школу девочка тоже всегда опаздывает.

Может ещё есть причины, но я о них не знаю. Мне были озвучены эти.
Salsa-24da• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
І ваш соває, просто ви того не помічаєте- дитина ваша і машина ваша.
Тишком_нишком• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, мені наприклад було б вже незручно щоб мені підвозили кожен день з 2 дітьми. Я б не хотіла бути виною комусь, і відмовлялась би сама вже так довго.
Скажите ,что по новому закону штраф ,если без детских кресел ,поэтому Маша ,после каникул , добирайтесь в школу сами
navariya• 05 января 2024
Ответ дляОбстановщица
А вы отказаться не могли ?)
В те времена маршрутки ходили из села не часто, особенно зимой. Дороги не чистили, гололёд...У всех была одна фраза: лучше не выходить из дома...
Покорительная• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ну так вони запропонувпли по черзі. Це норм. Ви завозите вони забирають чим погано?
автор Зайканалужайке • 05 января 2024
Ответ дляПокорительная
Сама забираю і спокійна
Миссис Буркул• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Але ж до цего їх возили, якось таке
Скажу що автокрісла ставим
В мене всі знайомі з авто кріслами. Діти з народження в кріслах. Ну як можна не дбати про безпеку своїх дітей. Та ще й чужих дітей брати.
Бандитка Сью• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Наші діти в один садок ходять, боюсь що якщо якась проблема буде і треба буде її поміч, то не зможу звернутись і це ж до випуску діт будуть аж
Так вы їх до випуску возити збираєтесь?

navariya• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я не представляю как 6 человек можно посадить на заднем сиденье)
Минивен на 3 ряда задних. В каждое вмонтирован телевизор - хоть на край света...)
Покорительная• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Сама забираю і спокійна
А ну маршруткою то ясно ні. Ставте автокрісла, це безпека ваших дітей. Я в шоці як на руках таких малих тримати, вам ще повезло що не оштрафували
КликОЛЬКА• 05 января 2024
Ответ дляnavariya
Я так понимаю,что это не про авто автора вы написали.
navariya• 05 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Наверное...Было такой - угнали((
Бандитка Сью• 05 января 2024
Ответ дляА що таке?
Я б сказала, що у когось зі знайомих дитина без крісла травмувалася у дтп, вони себе дуже крають за це, збирали кошти, вас ця ситуація дуже вразила, тому своїх возите відтепер тільки в кріслах, ніяких ’на колінах’, за чужих відповідальність теж не берете, бо всяке буває.
Навіщо таку херню вигадувати? Треба вчитися відмовляти людям, які на шию сіли і ноги звісили. З кріслами нормальний варіант, тим більш, що так повинно було бути з самого початку.
УраганнаЯ• 05 января 2024
Подібна ситуація. Зранку правда сусід не їздить але ввечері забирає свою онуку з того ж садочка в той же час і нас навіть не 6 людей виходить бо двоє моїх дітей вдома лишаються а їду я одна за сином в сад. Просто не наглію беру велосипед і їду сама а виходить що гукнуть їхати з ним то так і бути тоді їду з ним. Але нагліти постійно та ну його. Живемо з сусідом поруч, розділяє тільки забор
Детские_Будут?• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, мені надоїло вже, хочу в комфорті їхати в своїй машині.
Але якось не зручно перед нею, бо вона знає що ми є їдемо в той самий час. І біля школи можем зустрітись, далі ж садочок ще
Надо было не предлагать их подвозить с самого начала.

А она почему своих детей сама на своей машине не возит?
Колгоспниця• 05 января 2024
Так! Хвилиночку!
Ви, двое дітей і чоловік - це 4 людини.
+ знайома і дитині - 2 людини.
У вас бус?
Детские_Будут?• 05 января 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Школа недалеко від дому, але так згідна, треба автокрісла, їх є 2, просто моя менша в садок не хоче, плаче по ранках, о тримаю на ручках заспокоюю
а ей до школы пешком сколько мину идти? и до садика?

пусть пешком ходят.
Бандитка Сью• 05 января 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Дійсно, скажіть що поліція оштрафувала і ставите автокрісла.Вона ж не буде заглядати і перевіряти ставили чи не ставили.
Капець. Так треба поставити, це ж безпека дітей.
Мені нагадує, як заглушку ставлять в пас безпеки, типу щоб не пікало.
А що таке?• 05 января 2024
Ответ дляБандитка Сью
Така херня трапляється майже щодня, тільки більше відгукується таки на дітях, яких возять без крісел. Це вам любий дитячий травматолог підтвердить.