Фізик-ядерщик заочно• 05 января 2024
Роздільний бюджет у сім´ї. Розкажіть як це?
Наприклад, у нас з моменту коли ми просто почали жити разом, бюджет спільний. Не важливо з чиєї картки, що купується. Якщо це якась велика покупка і на одній картці не вистачає, то різниця просто перекидається. Без повідомлень, хто поклав більше.
Як розподіляєте бюджет ви?
відразу не хочу, щоб писали ті, хто скаже - моя зарплата це моя зарплата, всі витрати на чоловікові. Це означає що він спільний. Якщо чоловік забуде картку, то ви ж сплатите за якусь покупку, ви ж не будете просити чоловіка повернути 5тис, бо я сьогодні дітей одягла у магазині
Чесно мені дико чути про окремі бюджети. І не можу зрозуміти як сімї це організовують.
Як розподіляєте бюджет ви?
Нога на ногу• 05 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну да. Например, у жены деньги все, а у мужа ещё дофига, что делает муж? На остаток развлекается сам, а жена дома сидит? Или он ей даёт в долг, а она потом отдает? ЧуднО ))
Муж покупает машиньі и квартирьі,что не понятно?
Нога на ногу• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
Коли ваш чоловік заробляє більше,у вас не може бути окремого бюджету, бо ви будете себе відчувати неповноцінною
Чому? В нас був окремий,тобто на побут складалися порівну . На залишок своїх доходів чоловік купляв і міняв квартири та машини для родини
Пік Антна• 05 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Класна сім´я, в тебе нема грошей то сиди дома а я поїду з друзями тусити. Не розумію таких вдіносин
Гроші є, але якщо я хочу купити собі машину, то як мені на неї гроші назбирати ? Я виділяю річний бюджет на відпустки, а все інше збираю на машину.
Він же може дозволити собі більше подорожувати, та і іноді з друзями відпочити теж добре. То чому він має обмежувати свій відпочинок через мене.
Единорог помог• 05 января 2024
Ответ дляПік Антна
А оплатити дружині відпочинок віра не дозволяє?чи не настільки кохає виходить
пу_пугренчик• 05 января 2024
У меня второй брак, дети от прошлого брака 20 лет и 13, я сдаю свои добрачные квартиры, + с бизнеса неплохо имею , муж зарабатывает меньше , но + 1000 уе дает мне на личные нужды , и я и он покупаем продукты . Мне не выгоден общий бюджет , так как я хорошо зарабатываю и у меня мои дети , я собираю деньги .
Пік Антна• 05 января 2024
Ответ дляГостра на язик
Просто пипец. Не ездить вместе отдыхать, потому что зарплата жены этого не позволяет... зачем вы вместе?
Ми їздимо разом відпочивати 3 рази на рік. Мені цього вистачає з головою. В інші відпустки він їздить сам з друзями або його батьками, мені це не цікаво.
Також виділяю певний бюджет на відпустки на рік, а все інше відкладаю на щось інше і в заначку, щоб якщо що не опинитися на вулиці.
Пік Антна• 05 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я не хочу бути утриманкою і не їжджу в відпустки, які не можу собі дозволити. Він це прекрасно знає (ми це обговорили на початку відносин) і поважає мої принципи.
Це навпаки, мотивує мене навчатись на курсах і підвищувати кваліфікацію.
Марічка• 05 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Вот, согласна полностью. У меня тоже во втором браке подобная ситуация.
Муж хорошо зарабатывает, но живет у меня. Поэтому мы сразу договорились, что он дает определенную сумму в неделю на коммуналку, еду, домработницу. Эта сумма полностью покрывает эти расходы.
Досуг наш совместный и отдых тоже оплачивает он.
Но в сбережения, бизнес и активы друг друга мы не лезем.
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
мене цікавить як організовується цей роздільний бюджет.
як пара приходить до того, що це мої гроші, а це твої.
як будемо щось купувати, то скинемся. чи як?
А зачем вам эта информация? Каждый живет, как им удобно. У нас у каждого свои деньги, были и есть. Но он дом строит еще. Кто пошел в магазин, тот то и купил. Я коммуналку всех объектов оплачиваю, одежду детям покупаю. Раньте собирала, авто себе купила. Детям обучение, развивалки оплачиваю. Мы не знаем кто сколько зарабатывает.
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляМаю сечі
Це добре коли зп +- однакові.
А тр якщо в одного 20тис, а в іншого 120 тис то чи буде комфортно тому в кого 120 жити на бюджет 20тис? Чи якщо лишається 100тис ’вільних’ чи це означає що піде в ресторан їсти сам та сам у відпустку, ну бо в ін сторони вже коштів нема на ресторан та відпустку?
Не до такой же степени
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Откладывает и покупает недвижимость. Ездим в путешествия
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
то ви торгуєтесь тоді, якщо менше заробили? то кажете з мене 30%, а з тебе 70? або навпаки?
Торгуются за копейки, а если у двоих нормальная сумма есть, то нет точек разногласий
Викликаю на дебати• 05 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так это не раздельный бюджет )
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
як я зрозуміла по відповідях, роздільний у тій парі, де перед партнером потрібно ’відчитуватися’.
Вы не верно понимаете. Раздельный у тех, у кого нет надобности вообще отчитываться и считать деньги. Хватает по надобности двоим
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
а я от хочу щоб майбутній чоловік платив скрізь за все, а я хіба трохи. або відкладала на себе. при тому, що квартира моя, і хатні справи теж на мені.
Хитрая какая 😂
Угги в горошек• 05 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Так это не раздельный бюджет )
У каждого свои деньги и каждый тратит туда, куда хочет и на что хочет
я Кукарача• 05 января 2024
А я замітила, що роздільний бюджет там де дружина гарно заробляє і не хоче свої гроші віддавати в общу копілку
Дюйм оф о4ка• 06 января 2024
Ответ дляУгги в горошек
Хитрая какая 😂
а чому хитра? квартира моя, я ще маю зарробляти порівну все з чоловіком і сама все вдома робити? серйозно?