Фізик-ядерщик заочно• 05 января 2024
Роздільний бюджет у сім´ї. Розкажіть як це?
Наприклад, у нас з моменту коли ми просто почали жити разом, бюджет спільний. Не важливо з чиєї картки, що купується. Якщо це якась велика покупка і на одній картці не вистачає, то різниця просто перекидається. Без повідомлень, хто поклав більше.
Як розподіляєте бюджет ви?
відразу не хочу, щоб писали ті, хто скаже - моя зарплата це моя зарплата, всі витрати на чоловікові. Це означає що він спільний. Якщо чоловік забуде картку, то ви ж сплатите за якусь покупку, ви ж не будете просити чоловіка повернути 5тис, бо я сьогодні дітей одягла у магазині
Чесно мені дико чути про окремі бюджети. І не можу зрозуміти як сімї це організовують.
Як розподіляєте бюджет ви?
Неместная Я• 05 января 2024
Чоловік сам поверне).
Картки в телефоні. Ніхто нічого не забуває.
Н@Диете• 05 января 2024
Нічого поганого в роздільному бюджеті немає.Особливо це стосується пар,що живуть у цивільному шлюбі.
Фізик-ядерщик заочно
• 05 января 2024
Ответ дляН@Диете
мене цікавить як організовується цей роздільний бюджет.
як пара приходить до того, що це мої гроші, а це твої.
як будемо щось купувати, то скинемся. чи як?
Масяня Я• 05 января 2024
Если муж забудет, то я заплачу конечно. Но потом он отдаст и без моей просьбы. Так было и до брака и до детей.
Админко• 05 января 2024
не понимаю что дикого в раздельном бюджете.
мы так живем и нам подходит. никто не стремиться высчитать до копейки что б было ровно пополам все, но стремимся к тому.
на большие покупки складываем деньги. Если кому-то удалось заработать больше в текущий период то может и больше вложиться.
Маю сечі• 05 января 2024
Це добре коли зп +- однакові.
А тр якщо в одного 20тис, а в іншого 120 тис то чи буде комфортно тому в кого 120 жити на бюджет 20тис? Чи якщо лишається 100тис ’вільних’ чи це означає що піде в ресторан їсти сам та сам у відпустку, ну бо в ін сторони вже коштів нема на ресторан та відпустку?
Репетиторша• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
переговорами ))
ротом ))
Кидстаффовна• 05 января 2024
В нас сумісний бюджет лише на сумісні витрати. Все інше- окремо.
Але ця схема працює виключно у рівнозначних партнерів. Коли хтось заробляє значно більше, нічого не вийде
Гостра на язик• 05 января 2024
У меня так было в первом браке. Он был крайне недолгим, потому что я так и не поняла как в этом говне можно жить)
Хтомолодець? Я!• 05 января 2024
Раздельный бюджет это не семья,это так сошлись два одиночества и прячут деньги друг от друга
Викликаю на дебати• 05 января 2024
Ответ дляМаю сечі
Це добре коли зп +- однакові.
Ну да. Например, у жены деньги все, а у мужа ещё дофига, что делает муж? На остаток развлекается сам, а жена дома сидит? Или он ей даёт в долг, а она потом отдает? ЧуднО ))
Фізик-ядерщик заочно
• 05 января 2024
то ви торгуєтесь тоді, якщо менше заробили? то кажете з мене 30%, а з тебе 70? або навпаки?
Гостра на язик• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
А если вы в какой-то момент станете не равнозначными? Разойдетесь?
Сарафанное радио• 05 января 2024
У нас организационнно раздельный. Есть общие траты. Примерно поровну разделены между нами. Понятно, что не идеально, до копейки. Остальное - каждый тратит, как хочет. На семью или на себя лично. У нас нет необходимости в какой-то общей кубышке, чтобы что-то дорогое купить. Если просто крупная покупка - покупает тот, кому оно надо или скидываемся. Не ’занимаем’ друг у друга, не высчитываем до копейки, типа ’я з тебя заплатила, верни 100 грн’.
Нам так удобно. Мы просто не видим смысла складывать все в ’одну корзинку’, а потом оттуда брать.
Если бы надо было откладывать на жилье, скорее всего был бы совместный бюджет. У нас и был, когда он был нам удобнее.
Фізик-ядерщик заочно
• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
напр. у мене чоловік заробляє більше, суміснмй бюджет. Все виходить.
Чоловік ніколи мене не контролює як і я його. Ми обидва знаємо, що все для сімї.
А хто купує одяг/іграшки дітям? це чиї витрати?
ВундерКИНГ• 05 января 2024
Ми не скидаємось спецово, просто само склалось. Закупи, кіно - він оплачує, також відпустка, але і я свої додаю по можливості, дрібні покупки я оплачую. В нас немає умовної шкатулки куди скидається зп. Поки що я не працюю, тому всі витрати на ньому. Дітей також немає, тому не бачу нічого крімінального в роздільному бюджеті, у кожного лишається ’своя’ сумма і кожен може витратити її так, як захоче і не треба ’відчитуватись’ і слухати чому так дорого я купила собі шмотку
У нас роздільний бюджет. Раніше був розподіл зон відповідальності - чоловік сплачує продукти, комуналку, все для авто, а також накопичує на відпустку. На мені - діти (приватні школи, одяг, розваги, медицина). Зараз ще простіше - завели банківську картку для спільних потреб, кидаємо туди однакові суми щомісяця. Звідти витрачаємо на дітей і будинок.
Кидстаффовна• 05 января 2024
Ответ дляГостра на язик
Буде залежати від багатьох факторів. Якщо хтось з нас схоче байдикувати, то так, ми розійдемося.
А якщо , не дай Боже, захворіє, втратить роботу раптово, то звичайно будемо жити довго та щасливо
Фізик-ядерщик заочно
• 05 января 2024
Ответ дляРепетиторша
переговорами ))
ротом ))
так як ви відповідаєте, то воно видно
Rocka Rolla• 05 января 2024
Я з вами автор, теж не розумію і не хочу розуміти, бо ця схема не для мене
Гостра на язик• 05 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
А деньги как будете делить во втором случае?
Король дивана• 05 января 2024
У нас роздільний бюджет. На мені дитячі школи/садочки, гуртки, одяг дітям і мені. На чоловіку комуналка, дрібні ремонти, кредит на машину, різні техогляди, шини, його одяг. Паливо і продукти по різному - хто перший іде додому і може зайти в магазин або в кого закінчилось пальне. Якісь великі покупки просто обговорюємо - у кого є вільні кошти, той і платить
ДеньгиНеСдаю• 05 января 2024
У мене друг так з дружиною жив( вже розлучились,але не суть). У них був роздільний бюджет. Для мене це якась дикість і не сім´я. І це у них дітей не було. Не уявляю якщо б були. Мабуть,кормили по черзі.
Ну не знаю на рахунок витратів на продукти як там у них було(незручно було питати),але крупні покупки ділилися навпіл, одягались кожен сам за свої,відпочинок у кожного за свої.якщо, наприклад,фінансова сторона одного з пари не дозволяла їхати на відпочинок,то він залишався вдома( дружина так літала до Таїланду і ще кудись),машину заправляє кожен за свої, квартплата навпіл,а якщо оплатив хтось,то інший борг вертає.
Для мене це якась жесть,а не сім´я. Не дивно що вони не змогли збудувати родину.
Кидстаффовна• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Діти- це сумісні витрати
Кидстаффовна• 05 января 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Коли ваш чоловік заробляє більше,у вас не може бути окремого бюджету, бо ви будете себе відчувати неповноцінною
Пишу каліграфічно• 05 января 2024
у нас можно сказать раздельный бюджет) часть трат на муже, часть на мне. Это стандартные траты, теоретически мы можем попросить друг друга перекрыть, но обычно этого не делаем. Я даже не знаю сколько он зарабатывает, он не знает сколько я) отпуск, крупные покупки - как получится, смотря какая сумма. иногда кто то один платит, иногда оба. Много лет так живем, я могу взять его деньги, он мои, если нужно, но это очень редко бывает. Ну разве что в кафе/кино и прочих развлечениях платит он всегда.
Гостра на язик• 05 января 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А в чьём жилье они жили?
Кидстаффовна• 05 января 2024
Ответ дляГостра на язик
Той хто буде працювати, буде ’ділити’ гроші
Фізик-ядерщик заочно
• 05 января 2024
Ответ дляВундерКИНГ
як я зрозуміла по відповідях, роздільний у тій парі, де перед партнером потрібно ’відчитуватися’.