Не їм після шостої• 05 января 2024

Який сенс приватній лікарні тримати такого лікаря?

Була заключена декларація з лікарем, сходила на прийом, а то виявився не лікар - справжній хам
Подивилася відгуки - люди те саме пишуть про нього вже два роки. Він нікому не допомагає, тільки псує репутацію клініки. Люди в чатах пишуть, що порозривали з ним декларації. Навіщо взагалі таких тримають
Светка-пипетка• 05 января 2024
Заключите с другим, в чем проблема.

Телячі ніжноСті• 05 января 2024
Сын, брат, сват...
автор Не їм після шостої • 05 января 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Заключите с другим, в чем проблема.
заключила, але це лікарня в моєму жк, як би було зручно, якщо б там нормальна людина працювала
Сірничок• 05 января 2024
может узкопрофильный специалист?
Ответ дляСірничок
может узкопрофильный специалист?
просто сімейний лікар, який до того ж не розуміється у своїй справі
Светка-пипетка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Можно пожаловаться руководству клиники.
ЛюбимаЯНЬ• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Накатайте теж скаргу на нього керівництву клініки

Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Это вам так кажется, полно неадекватных пациентов
Фуліганка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Поговоріть з керівником
Ответ дляСкромняшка
Лікар, який на прийомі хамить, то точно неадекватно
Тролю як можу• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
мужчина?
Ответ дляТролю як можу
мужчина?
так
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
В чем конкретно хамство?
Тішуся неперетішуся• 05 января 2024
Он клинике приносит деньги. У него 2000 деклараций за которые клиника получит деньги. Ну разорвут 100 человек, другие 100 прийдут. А нового врача попробуй найди
Ответ дляСкромняшка
В чем конкретно хамство?
у коментарях під час прийому, така поведінка, наче я до нього додому прийшла і щось вимагаю
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Каких комментариях, что конкретно говорил?
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Нет таких цифр в частной клинике
Кусюче сонечко• 05 января 2024
Наверное чей-то родыч. Я когда то ходила в парикмахерскую и там работала одна алкашка, и я очень удивлялась, почему её не уволят
Ответ дляСкромняшка
Ти йому описуєш симтоми, а він такий ’що ще придумаєте?’, ’чого до МЕНЕ прийшли?’ ’звідки я маю знати, що це таке, погугліть’

Летюча помилка• 05 января 2024
Я он в дорогезну стоматологію пішла нещодавно, і мене хамло до сліз довело. Я не знаю, в чому сенс. Може, воно перед начальством себе інакше поводить, а інші пацієнти терплять?
Ответ дляЛетюча помилка
Але ж купа відгуків. У мене колись теж в стоматології був випадок, у державній. Я тоді ще дитина була, прийшла зуба пломбувати, а вона мені: ой, как ты с таким ртом целоваться с парнями будешь? не стыдно?
наче то її справа, я навіть батькам посоромилася про таке казати, а треба було поскаржитися
KROX@• 05 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я бы его сразу поставила на место.
Дуб береза• 05 января 2024
Дефіцит лікарів. От і тримають нездар, щоб хоч якійсь був.
Летюча помилка• 05 января 2024
Ответ дляKROX@
Я бы его сразу поставила на место.
У меня от настроения зависит, и тогда поймал в уязвимом, так что просто разревелась и удрала 🙈
Летюча помилка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Відгуки були хороші. Ну, я підправила 😈
ГоловнаЯ• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Выучился, надо отработать. Если молодой. Держит контракт скорее всего.
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А с чем вы пришли, какие симптомы?
Ответ дляСкромняшка
А с чем вы пришли, какие симптомы?
Якісь недомагання пішли, то печія, то відчуття, наче на одному сухому пайку сидиш, хоча стараюся харчуватись нормально, ходжу в туалет раз на 2-3 дні. Коротше кажучи, всякі розлади шкт
когдадеЦкие• 05 января 2024
А где вы отзывы пишите?
Пишите на гугл картах
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Так вам гастроэнтеролог нужен, а не семейный