Не їм після шостої• 05 января 2024
Який сенс приватній лікарні тримати такого лікаря?
Була заключена декларація з лікарем, сходила на прийом, а то виявився не лікар - справжній хам
Подивилася відгуки - люди те саме пишуть про нього вже два роки. Він нікому не допомагає, тільки псує репутацію клініки. Люди в чатах пишуть, що порозривали з ним декларації. Навіщо взагалі таких тримають
Не їм після шостої
• 05 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Так вам гастроэнтеролог нужен, а не семейный
хто мене прийме без направлення
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
хто мене прийме без направлення
Любой врач, с удовольствием, цена вопроса-400-500 грн
Не їм після шостої
• 05 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Я тільки в державні лікарні ходжу, мені платно не підходить
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
И что???? Там врачи тоже за деньги принимают. И вы ж в старпосте о частной писали, значит не только в гос ходите
Не їм після шостої
• 05 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Ви взагалі чули, що таке сімейний лікар і декларація? Тут неважливо приватна чи державна лікарня, прийом безкоштовний
У державних, якщо є направлення, також не треба нічого платити
Скромняшка• 05 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Чули, чули, то вам шашечки чи їхати??? Вам сімейний відмовив у напр до гастро чи які дав рекомендаціїї?