Бабуся мороз• 05 января 2024

Як говорити про свої мінуси на співбесіді

Планую шукати роботу бухгалтера, хочу підготуватись до питання: Які ваші недоліки/мінуси. Як правило, дають рекомендацію, називати так недоліки, щоб вони виглядали прихованими перевагами. Наприклад, я перфекціоністка, але зворотній зв´язок від колег допомагає мені з цим боротись. Чи не буде це виглядати фальшиво, до того ж роботодавець і сам може зробити висновки, щодо можливості цих мінусів на конкретній посаді.Мої недоліки, наприклад, такі: повільна під час освоєння нового предмета, пессимістка, нерішуча. Чи потрібно додавати до цього приховані плюси? Наприклад,повільна під час освоєння нового предмета, бо намагаюсь розібратись детально, потім доводжу дію до автоматизма. Песімістка, але це допомогає мені не мати завищених очікувань. Нерішуча, бо розумію високі ризики неоднозначної ситуації, краще порадюсь з керівником. Як ви вдало/невдало відповідали на це питання, а також цікавить думка айчарів, які відповіді Вам найбільше подобаються? Як краще відповідати про недоліки:
Результат:
вже голосів: 30
11 (36.67%) тиць
9 (30%) як приховані переваги
6 (20%) не відповідати
3 (10%) чесно без пояснень
1 (3.33%) свій варіант в коментарях
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2024
Я казала що я мнітельна, але по декілька разів через це все перевіряю

Я така бойова• 05 января 2024
- Скажите, а как часто вы выпиваете?
- Все зависит от месяца: когда 30 раз, когда 31.

О своих недостатках на собеседовании говорить не следует. Пусть они проявятся во время работы.
Единорог помог• 05 января 2024
Считаю странным говорить о своих минусах - сами увидят, а похвалить лишний раз не помешает
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2024
До чого тут странно не странно, якщо питають треба щось відповісти
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Питають саме про мінуси. Це 99 питання яке є на кожній співбесіді
автор Бабуся мороз • 05 января 2024
Дівчата, звісно, добровільно не буду говорити про недоліки. Питання, як відповісти на ПИТАННЯ.
Хвильоватиша• 05 января 2024
Як же я терпіти не можу ці співбесіди. Просто блок на них.

Шкідлива молекула• 05 января 2024
Постараться найти в своем опыте ситуацию, где ваш недостаток привел к позитивному результату. Например «благодаря моей дотошности к деталям и медлительности в анализе нам удалось вовремя найти ошибку и исправить ее (ну и привести конкретный пример ошибки и результата)
автор Бабуся мороз • 05 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Точно, дотошність, то мі головний мінус
ir.zhuck• 05 января 2024
ви повинні відповісти на це питання так, щоб це було нормальним і щоб це не визивало підозри.
з ваших мінусів, я б говорила лише про песимізм - і що це в умовах сьогодення і війни, в принципі і показник здорового глузду у людини.
а повільність під час вивчення нового - це перфекціонізм і те, що ви вчите все так, щоб знати, а не для галочки.
стосовно ’нерешительності’ - так це здоровий погляд на речі і вміння чітко і точно обирати потрібне.

а ось питання ще яке задають - чому ви пішли або змінили своє місце роботи і так по кожному, скільки ви б не міняли.
і ось тут відповідати складніше.
а ще буде питання - про ваші хоббі і про вашу справу життя.
а ще буде дурне, як на сьогодні, питання про те ’ким ви себе бачите через 10 років’ - тут відповідь зараз може бути проста - ’буде перемога, тоді і буду планувати, а поки мій мозок такі круті питання і плани поставив на паузу’
ir.zhuck• 05 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
такий виверт з відповіддю ейчари розуміють. і розуміють, що їх дурять. тому така людина не буде першою в списку претендентів.
Царевна_несушка• 05 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
ага
тупее не бывает
такое ощущение что все ищут как минимум сотрудника для работы со стратегическими объектами государства. Оно тебе надо минусы, кем себя видите. Типа это их убережет от текучки, идиота сотрудника или увольнений и некачественной работы.
Царевна_несушка• 05 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
мля ну когда это закончится? одни задают тупые вопросы. а вторые должны отвечать вот таким словесным поносом (это я не лично про вас, а вообще))) не обижайтесь, это все понятно. Отвечать как депутаты одновременно про ничего и про все. ЗААЧЕЕЕМ господи меня это бесит
автор Бабуся мороз • 05 января 2024
Ответ дляir.zhuck
Оце і мене непокоїть. Наче роботодавці якісь недолугі, що їм треба завернути в красиву обгортку.
Царевна_несушка• 05 января 2024
Ответ дляir.zhuck
а зачем вообше этот цирк надо? почему нельзя брать просто по умениям? нет, надо минусы спрашивать и слушать лживые ответы. Какой дурак будет отвечать честно )) дичь
Хвильоватиша• 05 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Это не недостаток. Бух по своей природе должен быть и дотошный и мнительный.
ir.zhuck• 05 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
т ому у вас лише один мінус - песимізм.
все інше кожна доросла здорова психічно людина може з мінусу перетворити в плюс. особливо для конкретнох роботи.
так і кажіть.
ir.zhuck• 05 января 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
це не до мене. ейчарів питайте
МатьЧасть• 05 января 2024
А мене колись підловили на співбесіді на недоліках, коли сказала, що я занадто перфекціоністка. Сказали, що за перфекціонізміом може ховатися багато нерішучості і тривоги.

Царевна_несушка• 05 января 2024
Ответ дляir.zhuck
це не до мене. ейчарів питайте
я предпочитаю скипать все, где есть эйчары. сразу с руководителями обшаться или нет вообще
Тут как тут• 05 января 2024
Задрали ці тупі питання на співбесідах і всі однакові. Скажіть в мене мінусів немає, я плюс з двома палками.
ir.zhuck• 05 января 2024
Ответ дляХвильоватиша
це точно.
і якщо бухаглтер свою дотошність ставить собі в мінус, то чи розумний він бухалтер?
Оцененная• 05 января 2024
порадЮсь

если меня спрашивают на интервью - я честно отвечаю, что единственный мой недостаток - слишком умная )))
Пластилин_Колец• 05 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
Це просто буде свідченням того, що ви дуже гарно підготувались до співбесіди) А це свідчить про те, що у вас великий досвід проходження співбесід) А це свідчить про те, що вам багато разів відмовляли, тому ви йшли на нові співбесіди.

Тому логіка така: головне не переграти саму себе)) Отже, поводьтесь невимушено, є мінуси - кажіть про них, головне, щоб плюсів було достатньо.
Мишка-шалунишка• 05 января 2024
Ніяких недоліків не називати, особливо, які роботи не стосуються. Щось на зразок, порушую дієту чи дуже ревнива. Це лишня інформація, і надто особиста. Я відповідала що зможете все побачити в процесі роботи. Те що для когось недолік, для когось перевага
Шкідлива молекула• 05 января 2024
Ответ дляir.zhuck
Если говорить живо, расслаблено, а не заученными фразами, то ничего они не поймут. Это лучше, чем молчать и впадать в ступор. Тем более к собеседованию всегда надо готовиться, знать свои преимущества и недостатки, важно это подать нормально. Когда человек приходит ни бэ ни мэ ни кукареку, не знает как себя преподнести, не знает чем компания занимается, то это сразу некст
Царевна_несушка• 05 января 2024
Ответ дляМатьЧасть
жееесть
тупо просто отрабатывают бабки задавая тупые вопросы беседа ни о чем - один тупые вопросы задает, а оппонент пытается выкрутится. имя этому - собеседование. И вообще что за ярлыки они вам вешают?) занадто не занадто, это не их дело
Мяо мой мяо• 05 января 2024
Такой тупой вопрос. Кто реальные свои минусы будет выкладывать
Розбещена цяточка• 05 января 2024
Ответ дляБабуся мороз
нужно рассказывать о тех моментах, которые вы планируете освоить в профессии. Только не тех, которые должны быть по умолчанию, а дополнительных. Вот это пока еще не достаточно освоила с моей точки зрения, работаю над этим. Или просто: совершенствую такой-то навык и такой-то, пока мало опыта с ними.
Оцененная• 05 января 2024
Ответ дляir.zhuck

і ось тут відповідати складніше.
а чего сложно ответить на вопрос - почему ушли?
а вот да, вопрос - про то, кем вы себя видите в целом, и в этой компании в частности - ненавижу )))