kid41• 05 января 2024

Познайомлюсь з жінкою з інвалідністю або вдовою з 3+ дітьми

Познайомлюсь з жінкою з інвалідністю або вдовою з 3+ дітьми.
фото публічно не прошу і не надаю - для цього є приватна переписка або особиста зустріч.
Виїзджати за кордон не планую.
Киянин за 40, з вищою освітою, з власним житлом, працюю інженером, офіційною стабільною роботою з середньою з/п, з авто, рукастий, без шкідливих звичок, без проблем зі здоров´ям та потенцією.
Розведений багато років тому, вільний без відносин, без дітей та аліментів.
Хобі - велосипед, плавання, електроніка та техніка.
Звичайну невимогливу. жінку без завищеного ЧСВ,
Подобаються фігуристі або повненькі.
мої недоліки: відсутність харизми, зайва вага, плюшкінство.
Катастрофа• 05 января 2024
Ответ дляkid41
2k$ - реально, за 20к вважаю оверпрайс, створив тему щоб +-зрозуміти умови і ціну. Ну якщо разом жити не треба взагалі то не розумію чому так дорого? Те що зараз зірковий час жінок інвалідів то зрозуміло, як минулого року продавців генераторів і джерел альтернативного живлення. Нажаль гидота росіяни які напали і затягують війну. Хлопці просто жити хочуть, а не потрапити в рабство.
Автор, ну от для чого вам це потрібно зрозуміло. А от для чого це жінці? Що ви можете їй запропонувати?

Капитанша• 05 января 2024
Ответ дляМіняйловна
А сколько у вас лишнего веса? Я никого не ищу, но вроде как мужчины с диагнозом ожирение не подлежат мобилизации.
Так вот почему кварталовцы все так поправились. Понятненько.
годовасик• 05 января 2024
Ответ дляkid41
Я теоретично вважав так: Інвалід отримує від держави пенсію 2361 на які звісно прожити не можливо, і можливо якісь ще доходи, я заробляю 25к, з яких 5к вираховує податкова, плачу інваліду мінімальну зарплату 7100 в місяць готівкою, на решта 12900 живу сам. Додатково в якихось дрібницях допомагаю з доглядом.
Якщо це наприклад біженка зі сходу з 3 дітьми - то поселяю в будинок в пригороді, (безкоштовна аренда яка по ринку коштує 5000) і аліменти 3196 грн *3=9588грн, а на 10412 живу сам.
автор, вы мне даже симпатичны ))) я не про морально-этическую сторону вопроса, а в целом про ваш рациональный подход.
Действительно, для переселенцев с детьми это мог бы быть отличный выход