emerald_88• 05 января 2024
Знаєте як працюють служби таксі в Києві? Будь яка людина з правами і авто реєструється в додатку і стає таксистом. Заходить в застосунок, дивиться де є виклики і бере, якщо йому зручно.
То я як ви думаєте, хтось може гарантувати приїзд?
Ответ дляemerald_88
Давно не користувалася. А якщо тривога то їздять чи ні?
emerald_88• 05 января 2024
Ответ дляTania07
Так, їздять, але тариф відразу зростає і можливо навіть в декілька разів.
Hallowkitty -54c3• 05 января 2024
Користувалися завжди Уклон, але останні місяці сильно здорожчали поїздки, завантажила болт, спробую, може дешевше буде.