Коханозадовільна• 05 января 2024

Пороблено?

Підкажіть, будь ласка, хто бачить, - йому пороблено. Якщо так, то ким?
празники не помню• 05 января 2024

Сливочная пенка• 05 января 2024
підісцято
Неправдиша• 05 января 2024
нет, он просто лох
Хлопаю ресницами• 05 января 2024
Ответ дляНеправдиша
нет, он просто лох
+
Незламна• 05 января 2024
Іншого виправдання йому не можете вигадати)?
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ дляНезламна
Я просто запитала, адже сама зіткалась в своєму житті з чорною магією від своєї подружки стосовно себе, тому знаю, вірю і впевнена, що таке існує
Грушки-яблочки• 05 января 2024
Пороблено, з вас 500грн
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Пороблено, з вас 500грн
)))) У вас не повна відповідь - маєте ще сказати ким)
Мрію про космос• 05 января 2024
Ні

4есотка• 05 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Розкажіть про подругу
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Ні
Грушки-яблочки• 05 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Скидайте аванс, скажу
Гладиолус• 05 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Стикалась. Стикалась, або зіткнулась.
Оскільки ви в ці дурниці вірите, то так, пороблено, звісно.
Незламна• 05 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Біблія: «по вірі вашій дасться вам».
У що вірити тим і живете. Я в таке не вірю, вірю і знаю що багато заздрісників, співчуваю
їм і живу своїм життям.
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ для4есотка
Розкажіть про подругу
Залюбки, адже, можливо, когось мій досвід вбереже.
Подружка ще зі школи постійно мені заздрила, хоча реально не було чому заздрити. З часом почала просити у мене реі, зокрема її цікавили спідниці (як потім я дізналась - спідниці тому, щоб ворожка вплинула на копчик, який є найбільшим осередком енергії/. Коли я їй казала, що виперу, і потім позичу - категоричне ’ні’ з її боку, аж затремтіла, бо зло має робитись на річ, яка носить енергетику людини. Потім ще приносила подарувати свій найулюбленіший костюм. Я їй епжу, що це ж твій улюблений, а вона мені: ’для подруги не шкода’, хоча у нас з нею очевидно різні розміри, але вона дуже мене вмовляла хоч приміряти (мабуть перший раз не подіяло або ж їй не сподобався перший шлюб). Я тоді не знала про всю цю чорну магію й намагалась натягнути на себе її спідницю, але ж не підійшов. Потім вмовляла приміряти бюстик, який ніби-то їй не підійшов, хоча вона чудово знала, що таку форму я не ношу й різниця в грудях у нас не маленька, але вона просто скпженіла, коли я відмовилась це зробити й ми після цього перестали спілкуватись.
Так ось після того, як я позичила їй свою невипрану спідницю й приміряла її спідницю - моє життя стало одиноким, а вона була одружена три рази....Згодом я чисто випадково дізналась про те, що на речах роблять, особливо на невипрних
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ дляГладиолус
Стикалась. Стикалась, або зіткнулась.
https://slova.com.ua/word/зіткатися
автор Коханозадовільна • 05 января 2024
Ответ дляНезламна
Біблія: «по вірі вашій дасться вам».
їм і живу своїм життям.
Біблія говорить і про зло, яке категорично не можна ігнорувати
4есотка• 05 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ну таке.....
В мене нема подруг, а як і були, то такого я не дозволяла......
Незламна• 06 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ви собі надумали і перекрутили. Біблія не говорить вірити у чорну магію

автор Коханозадовільна • 06 января 2024
Ответ дляНезламна
Але з Біблія не відкидає зло. Чорна магія - різновид зла
Незламна• 06 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Це так у Біблії написано)?
автор Коханозадовільна • 08 января 2024
Ответ дляНезламна
Це так у Біблії написано)?
Ні, але ж Ви чудово знаєте, що чорна магія існує, навіть якщо ми не будемо в неї вірити (
Незламна• 08 января 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я чудово знаю, що чорна магія існує і діє на тих, хто вірить в це, а не в науку.