Відірву та викину• 05 января 2024
Кредит 300 тис у приваті комусь вдалося взяти?
Чи це замануха така? У мене є кредитна історія, все завжди сплачую вчасно, велика сума кредитного ліміту, тобто довіра якась є. Не розумію, чому не дали.
Сказали користуватися більше кредиткою, і вчасно повертати. Але мені цікаво, чи їх взагалі хтось отримував.
Мається на увазі пропозиція кредиту під 1,5% до 300 тис грн, що у них в пропозиціях.
english book• 05 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Цей кредит дали? 300 тис під 1,5%?
Так, під 1.5%.Так само менеджер пропонувала і мені.
Дама с заначкой• 05 января 2024
Ответ дляАдминко
Мне в Моно подняли до 350 тыс., я опустила.
Подскажите, какая у Вас карта? Оплата частями сколько?
Спасибо за ответ 🌷
Відірву та викину
• 05 января 2024
Ответ дляenglish book
Мені по телефону також пропонували, але ж не дали.
Попа как у Кардашьян• 05 января 2024
Меняла карту, то только 77 тыс предлагали под 1,5 кешем на любі потреби,сказала, спасибо не надА мне)))
До недавнего времени вообще не пользовалась кредитными деньгами.
Но тут ребенку нужен был комп. Взяла в оплату частями и была у них акция с кредитных денег что то там кэшбэк. Аж 300 грн заработала)) где то...
Не знала, что чем больше кредитом пользуешься, тем больше дают.....
english book• 05 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Тоді не знаю в чому у вас справа. Мені все що пропонують персональні менеджери, все працює. Бо вони дивляться кому дзвонять. Неважливо який банк.
Можливо якийсь новачок подзвонив аби подзвонити. Може їм там за дзвінки платят, а не реальні угоди з кредитування.
english book• 05 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Західна система оцінювання платоспроможності клієнта. Його надійності.
Админко• 05 января 2024
Ответ дляДама с заначкой
Спасибо за ответ 🌷
карта чёрная обычная. Оплата частями 150 тыс.
Посудомойка• 05 января 2024
Вы скорее всего кредит наличными имеете ввиду. Я ФОП лимит 0. Мужа карточкой пользуюсь кредитными средствами для работы. У него 200000 грн лимит на этот кредит.
Дама с заначкой• 05 января 2024
Ответ дляАдминко
Класс! У меня оплата частями 100 тыс и пишут, что это максимум
Админко• 05 января 2024
Відірву та викину
• 05 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Я зрозуміла. Отже, доведеться рухати кредитку більше. У мене теж ФОП, але працюю з іншою карткою.
Посудомойка• 05 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Фопам приват очень туго даёт кредиты.