Комиссия50%• сегодня в 08:25
Как вы начали работать на себя?
Расскажите
Масяня Я• сегодня в 08:28
Всё просто.Набралась опыта на работе и применила его для себя. Но с основной работы не ухожу. Одно другому не мешает.
Колгоспниця• сегодня в 08:28
Поработав в банке пол года и поняла, что это смешно ходить каждый день туда за копейки
Зараз все скажу• сегодня в 08:29
Продаю в свободное от основной работы время трусы, сами знаете где. Они работают на меня, трусы в смысле.
Садоводница• сегодня в 08:31
Вам мій шлях не допоможе, давно це було, майже 20 років назад. Але напишу, звільнившись з роботи, стала в ЦЗ, там запропонували пройти курси ПП, захистити проект і отримати суму для старту....так і почалось з провалами і невдачами((, від власниці таксі до логістичної компанії.
Зараз все скажу• сегодня в 08:33
Ответ дляСадоводница
Хоть бы одна советчица призналась в успешной карьере уборщицы.
Садоводница• сегодня в 08:35
Ответ дляЗараз все скажу
Дівчата часто писали, що займаються прибиранням і заробляють нормальні гроші.
Зараз все скажу• сегодня в 08:35
Ответ дляСадоводница
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
Садоводница• сегодня в 08:37
Ответ дляЗараз все скажу
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
Де ви хочете їх побачите? І до чого тут оліхархині? Те що людина працює сама на себе не означає, що вона заробляє мільйони.
Мамин тріль• сегодня в 08:37
Мама предложила и я согласилась
Ушла с работы, так как ещё и беременная была и начала микро бизнес
Со временем смогла заработать и на квартиру и на дешёвую машину
А теперь уже несколько лет я на дне(
Нужно идти в найм, а я ничего не умею из того, что нужно трудовому рынку ((( пытаюсь учиться - на это уйдет много лет(
Так что история полугрустная...
А теперь уже несколько лет я на дне(
Так что история полугрустная...
Мамин тріль• сегодня в 08:39
Ответ дляЗараз все скажу
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
Главное, что человек себя обеспечивает полностью
Нафиг те олигархи нужны! Там столько проблем и по ночам они точно спокойно не спят - это мало кому нужно
А що таке?• сегодня в 08:50
Ответ дляМасяня Я
это левак.
Колгоспниця• сегодня в 08:57
Ответ дляЗараз все скажу
11-13 марта клининг форум, приходите смотрите, если на билет нашкребете денег
Масяня Я• 2 часа назад
Ответ дляЗараз все скажу
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
Олігархінь ні, але якщо заробляеш приватно, якісно прибираєш, то непогані гроші будуть.Єдине що це зазвичай неофіційно, і про свою пенсію ти маєш подбати сама.
Знайома з невеличкою групою прибиральниць,які прибирали в нас років 25.Це була їх так би мовити офіційна робота з ранку,годинина-дві.Далі вони хто куди.Було там дві жіночки,які прибирали в офісах в центрі.З часом познайомилися з заможними людьми,і потихеньку перейшли на прибирання у їх помешканнях,та їх знайомих.Точних сум не знаю,обидві хотіли заробити на квартири.В підсумку обоє купили будинки під Києвом,бо так ближче до клієнтів.Але так працювати фізично я б не змогла.Як швидко і гарно вони в нас мили величезні вікна,можна було кіно знімати.Це їм вже було 38 +/-.Про життя інших я не знаю,бо не такі відкриті,але гроші в них точно були.Принаймні коли їм запропонували перейти до нас на повні ставки,вони тільки посміялися..Зранку вони в нас годину,потім ще на двох-трьох локаціях,це постійний заробіток.І купа разових замовлень від постійних клієнтів.Жити можна цілком пристойно,але не кожен погодиться,і фізично зможе так працювати.
Масяня Я• 2 часа назад
Ответ дляА що таке?
это левак.
Левак это когда неофициально какой то разовый заработок. Здесь все официально, люди работают на постоянной основе, платятся налоги, заключаются договора на обслуживание и т. д.
У знакомых были деньги и желание,у меня опыт,знания и знакомства в определенной сфере.Мы объединили усилия.
Всіх підсаджую• 2 часа назад
Ответ дляЗараз все скажу
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
Знаю таку пару, роблять клінінг. Молоді чоловік і дружина. Живуть добре, авто дороге
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляЗараз все скажу
Шось поки не бачу клинигових олигархинь
До мене приходить жіночка пробиратися два рази на місяць.
Працює тільки в робочі дні.
Дні розписані. Я їй плачу 2500 грн. Прибирає 4-4,5 години. Після мене їде до іншого замовника. Прибирає чудово.
Оформлена ФОПом (я плачу їй на фоповський рахунок).
Коли почались розмови про введення ПДВ для ФОПів другої групи, я зауважила, що це для тих, хто отримує більше мільйона за рік. І вона побідькалась, що в неї за рік виходить більше мільйона. Хоча точно, що вона займається тільки прибиранням.
І якщо вона в день заробляє хоча б 4 тис грн, то таки в місяць в неї виходить більше 80 тис.
Я заробляю 50 тис.
Працює тільки в робочі дні.
Я заробляю 50 тис.