IQ 80• 05 января 2024

Що вам допомагає не втрачати оптимізму?

Не хочу описувати свій стан що б не казали що я іпсо , чи розхитую лодку .
Просто повірте на слово , що не можу опанувати себе .
Хочу порад дієвих , де брати мотивацію жити далі і щось робити . Як позбутися тривоги і страху? Що вам допомагає ? Як абстрагуєтесь ?
ОноВамнадо• 05 января 2024
Відповідальність за інших - саме це не дає впадати у відчай.
А ще час від часу перезавантаження. Ось на тиждень з´їздили на відпочинок.

Луноходик_Ик• 05 января 2024
Нема часу на депресії. Робота, діти, якісь щоденні клопоти. Про літню відпустку почала думати. Мені так легше
Зоркая Зорро• 05 января 2024
Витаминки, дети, хлопоты по дому, спорт, чтение. Но оптимизма честно говоря все меньше. Просто не даю себе сойти с ума
БлинчикБезСметанки• 05 января 2024
Я не п‘ю) тому нічого
Живу бо живу, я ж не вб‘юся
автор IQ 80 • 05 января 2024
Я вже зодва місяці не читаю новин взагалі . На деякий час стало трохи легше . Але вже не діє це . Я втомилася вже навіть від себе .
Хома з пастою• 05 января 2024
2 летний ребенок , и денюжки ( это если откровенно и без пафоса
ОноВамнадо• 05 января 2024
Ответ дляIQ 80
А де ви мешкаєте?

Мост_Устал• 06 января 2024
Ответ дляIQ 80
Теперь добавляйте позитива. Делайте его искусственно ,через фильмы ,мультики ,мечты. Всё наладится ,если этого хотеть.
Регионщица• 06 января 2024
Ответ дляIQ 80
Які у вас інтереси, хобі? Цим і займайтеся
автор IQ 80 • 06 января 2024
Ответ дляОноВамнадо
А де ви мешкаєте?
Ну я не виїхала і не планувала якщо ви про це . Київська область . Раніше все що на Київ летіло біля нас збивали і вона падало постійно десь поряд . Зараз шось трохи змінили і внас стало спокійніше , тоді мені стало легше але не на довго .
автор IQ 80 • 06 января 2024
Ответ дляРегионщица
Люблю гуляти і читати . Але зараз ні того ні того не хочу .
мегамоСГ• 06 января 2024
Тільки дитина додає позитиву
Іноді рада, що дуже зайнята на роботі, але І це іноді бісить, бо хочеться покою
Просто Козя Я• 06 января 2024
Ответ дляIQ 80
Не читайте советчицу, тут на психику воздействуют сильнее, чем любые новости)))
Домовенок Кузя• 06 января 2024
Мне помогает подумать что прямо здесь и сейчас со мной все хорошо. Ракеты летели, но в меня и в мой дом не попали, работа все ещё есть, в холодильнике еда а в кране вода. Вот живу и ничего особо не планирую, не жду когда кончится и т д
задумчивая мордочка• 06 января 2024
Коли вже дійшла до краю, пішла до лікаря, приймаю антидепресанти, це і допомагає. Жалкую що не пішла раніше, не скажу що стало весело і безтурботно, але хоча б можна жити і щось робити тепер
задумчивая мордочка• 06 января 2024
Ответ дляПросто Козя Я
Оце точно гарна порада ))))
Котомафия• 06 января 2024
Не думаю о будущем вообще. Решила пока жить одним днём. Выбрала себе хобби на ближайшее время и посвящаю ему всю себя)) остаётся время только тут посидеть немного и фильмы посмотреть.
Котомафия• 06 января 2024
Ответ дляIQ 80
Посвящайте время тому, что вас радует.
Котомафия• 06 января 2024
Ответ дляПросто Козя Я
Можно фильтровать темы. Захожу только в бытовые, спортивные, красоту и моду. Никаких новостей и политики. Перебанила тех, кто постоянно создаёт политические темы, чтобы не видеть их и не было соблазна зайти почитать. Люди там нервные и я вечно выходила оттуда на взводе.

Вик@ Осипов@• 06 января 2024
Особисто мені допомагають антидепресанти😆🤪🙈
бювет_в_обед• 06 января 2024
Оптимізму вже немає. Якось живу без оптимізму якось воно буде...
gaga77329• 18 января 2024
Можу порекомендувати лікаря-психолога Анну Яцушко. Працює в методі КПТ. Допомогла подолати депресію, коли зневірилась у дії антидепресантів