Варена цибуля• 06 января 2024

Выбор зернового кофе

Хочу купить зерновой кофе и вот смотрю на одну фирму мож кто знает как у них кофе стоит покупать или лучше купить другое например Кофе в зернах Giordano Arabica 1 кг ?
Київська Міська Ростерія какая-то Перша сертифікована компанія.
В общем себя расписали хорошо

Выбираю именно зерновое 100% арабика
Результат:
вже голосів: 4
3 (75%) Кофе в зернах Giordano Arabica
1 (25%) КМР
ничевока• 06 января 2024
Вы бы 3й вариант добавили ’тыц’, а то вам сейчас наголосуют, что результат посмотреть
Лама_мама• 06 января 2024
Замовляю каву Africana. Продається на одному сайті для аграріїв. Справді смачна, гарні зерна, не дорого.
Соображалочка• 06 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Давайте сайт
Лама_мама• 06 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Давайте сайт
Тут забанити можуть за рекламу. Ukravit
Темна упаковка з жирафом. Замовляю на роботу 2кг на місяць
Соображалочка• 06 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Тут забанити можуть за рекламу. Ukravit
Дякую
Телефон Рубика• 06 января 2024
Якобс вкусный
Холодная каша• 06 января 2024
Я в каві працюю то взяла б ростерію. А ваші смаки не знаю, можливо ви кислинкк відчуваєте і вам не сподобається
begovelik• 06 января 2024
Маркетинговые названия ни о чем не говорят. Нужно смотреть на страну-происхождение Арабики, именно это влияет на вкус.
Сирожено_пирожено• 06 января 2024
такий купую
БолеИменее• 06 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Тут забанити можуть за рекламу. Ukravit
Вибачте, але кави там не знайшла, лише добрива...
dulenok• 06 января 2024
Беру в АТБ вот такой
Лама_мама• 06 января 2024
Ответ дляБолеИменее
Ще минулого місяця за замовляла там.
Тепер тут вона і ціна та ж
https://africana.ua/#rec687139615%23%21%2Ftproduct...
Морковку дай• 06 января 2024
Я звертаю увагу на букет: щоб не було у ньому шоколаду, якщо є, то це означає, що ж перепалені зернята. Мої фаворити- Ефіопія та Руанда. Беру Fresh coffee у інстаграмі вже років з 5
Нога на ногу• 06 января 2024
Купую зерно вже кілька років ось тут https://viera.com.ua/product-category/coffee/coffe...
Ідеальна, не пересмажена
Баррикадница• 06 января 2024
Арабіку з якого регіону ви любите? Бо вона ж зовсім різна, з Індії, Ефіопії, Бразилії чи Ґватемали
БолеИменее• 06 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Ще минулого місяця за замовляла там.
Тепер тут вона і ціна та ж
Дякую
Раздражевская• 06 января 2024
Просто обирайте будь яку ураїнську ростерню, що сама закуповує та обсмажує зерна і купуйте на здоров´я.
Я в різних замовляю, тих що ви написали не чула.
Фреш блек непогана, М кофі фекторі, Мед хедс класна.