Меряю от 0• Изменено 06 января 2024
Перше лікування зубів?
Скільке було вашій дитині коли вперше сверлили зуби? Підтримайте, щось я сама більше дитини переживаю, чи висидить. Одному 4 роки, старшому 6, обом вже потрібно
Меряю от 0
• 06 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
В 3 роки обом
Це довго як і дорослому, майже час зуб?
Козяка-маляка• 06 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Це довго як і дорослому, майже час зуб?
Ні. Значно швидше. Головне, щоб дитина сиділа. Шукайте лікаря з підходом
Меряю от 0
• 06 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ваші були задоволені, що сказали після лікування? Не боляче не страшно було?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2024
В 5.11. 8 зубів лікували в 4 заходи. При тому шо мала в мене дуже боїться жужжащих предметів. Але я її налаштувала за день, сіла розказала, показала карієс, шо буде як не лікувати. Вона заздалегіть поплакала, а в лікаря вже сиділа і дала все зробити. Один зуб навіть був з каналами.
Меряю от 0
• 06 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Скільки часу займає приблизно один зуб?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Скільки часу займає приблизно один зуб?
Ми робили по 2 за раз, то з анатезією рівно година була. Але я знвю є лікарі я кі роблять тяп ляп - 15 хвилин і готово аби дитину не мучати, але толку від такого лікування 0
Козяка-маляка• 06 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
У мене донька важко піддавалася ) Ми обходили купу клінік, перш ніж вдалося полікувати. З сином жодних проблем не було - мультики увімкнули й лікували
А я с Рио-де-Житомира!• 06 января 2024
Старшей было 6,5. Младшей было 3. Старшая на проверку ходит раз в полгода и иногда что-то лечат. Младшая на проверке каждые 2-3 месяца и чаще всего что-то лечат, и не один зуб. Вот ей 8 и недавно впервые пришлось лечить с анестезией, до того всё хватали на стадии, когда сверлить еще не больно. Одна генетика, один уход, одно питание, и ’от така фигня, малята’.
Козяка-маляка• 06 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Час залежить від масштабу проблеми, а не від тяп-ляп
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2024
Ответ дляКозяка-маляка
повірте в мене двоє подруг водили до лікаря де саме тяп ляп. Зрештою пломби випадали через пару тижнів, а в однієї дівчинки флюс був і рвали зуба, бо та пломбу поверхнево намазала без рентгену, а там канали треба було пломбувати.
Скоро_вчера• 06 января 2024
Перший раз лікували десь в 4 роки. Доводилося тримати разом із медсестрою. Але це лише перший раз. Наступні рази вже було нормально, трохи плакав перед походом, але після завжди казав, що було не так і боляче.
Козяка-маляка• 06 января 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Буває й таке, звісно. Я дітям лікувала одразу, щойно бачила проблему, то по 30 хв максимум. Але і якісно
спальное место• 06 января 2024
Старшей в 3.5, младшей ближе к 5 нашли что лечить, до этого просто на чистку пару раз приводили.
Ответ дляjkz007
Шукайте лікаря, від нього все залежить, мої ходять лікувати без проблем. Ну і вам не переживати, діти це відчувають. Треба полікувати зуб, порівняйте це, як просто похід в магазин по зимові черевики
Ну и сравнение...
Сапоги покупают потому что нужно в чем-то ходить зимой, а зуб пломбируют потому что здоровье хромает!
Не просто кариес само по себе, а именно весь организм дал сбой, поэтому кариес и развился...
Зуб сходили запломбировали, а причину не устранили
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Почитайте мою тему о кариесе, в ней найдете причину.