Ромашкинная• 06 января 2024
Які сосиски ви даєте дітям в півтора року?
Наче глибино смачні і немає глутамату, які ще є гарні ?
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
І що краще дати дитині сосиску з магазину, ніж ще є , можна курячі рублені котлети робити.
Лучше то что маме удобно в моменте
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Для сосисок как раз то, что надо. Я в блендер всегда готовила котлеты и фрикадельки порционно, свежее, даже не замораживала. Котлеты рубленные можно делать и без блендера,сколько там надо на 1-2 котлеты
Нет. На блендере это не фарш и не сосиска. Объясните мне какой дурак будет заводить процесс ради одной котлеты?уже проще детскую мясную.консерву купить
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Дуже вдячна вам за ваші коментарі
а то у всіх купа часу((
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Дуже вдячна вам за ваші коментарі
а то у всіх купа часу((
Впевнена, до у вас проблема не в часі, а в ліні
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
І ще чекає, що її тут хтось підтримає і виправдає її лінь, ну знайшлася,така, а автор радіє.)
Киця-бриця• 06 января 2024
Раньше садика не давала. А там выхода не было потому что в саду колбаса и сосиски((( . В мое детство были котлеты,гуляш, рыба.
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Уті путі)) життя забило вас настільки?)
Na kablukah• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Аланспеццех. Від 600 грн /кг, норм ціна
Сахар не дают до 2 лет
Мастер Класс• 06 января 2024
Вы не там вред ищите
В глутамате как раз его НЕТ,он сам по себе содержится во многих продуктах (мясо,рыба,помидоры,сыр и тд)
странно,что взрослый человек еще и с ребенком этого не знает 🤦🏻
Na kablukah• 06 января 2024
Автор,там час времени на домашние сосиски
Посмотрите состав этого алана:сахар,фиксатор цвета.
На кой они малышу?
Вы в несколько раз дешевле и полезнее сделаете
Наморозите кг и на месяц точно хватит.
Посмотрите группу:Прикорм в фейсбуке-там идей сотни
На кой они малышу?
Наморозите кг и на месяц точно хватит.
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Вы не там вред ищите
Глутамату це підсилювач смаку, як це він не шкідливий?)) дивно, що ви цього не знаєте 😔 його в чіпси зазвичай кладуть та і в інші продукти (
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляNa kablukah
На кой они малышу?
Наморозите кг и на месяц точно хватит.
На кой они малышу?
Наморозите кг и на месяц точно хватит.
Дякую, певно зроблю по цьому рецепту🙏
Всех анонимов аноним• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Та ви що тріль?
Які сосиски дитині в 1.5 року, сама робила котлети курячі і індичі, які сосиски в такому віці
В 1.5 р діти харчуються як і решта сім´ї , дивно так заморочуватися, якщо ви особисто не займаєтеся органічним землеробством і не маєте ферми
Na kablukah• 06 января 2024
Вот ссылка на группу.
Там реально тысячи рецептов, у меня у самой голова пухнет от этой кормежки,там идей море))
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Вот ссылка на группу.
В мене немає фейсбуку, а без реєстраціі там так просто не подивишся((
Na kablukah• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Ради такой группы можно зарегистрироваться)))
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так, я заморочуюся, бо мені не байдуже, що їм я і моя дитина .
Дитині в такому віці я купувала індиче філе, кролятину, куряче м´ясо, і мені подобається готувати для своєї дитини, я привчила його їсти домашню їжу.
Мастер Класс• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
То что его добавляют в чипсы не делает его вредным,еще раз повторяю - он содержится в мясе,помидорах.Вы их тоже не едите?
Вы физически никогда не съедите его в количестве,что может быть вредным
почитайте,прежде чем писать такую глупость
Всех анонимов аноним• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ви лише вдома сидите, чи який сенс до домашньої їжі привчати? Навпаки треба познайомити з максимумом смаків і кухонь світу
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я привчаю до тієї їжі, яку ми їмо в сім´ї.
Так у 1.5 року я була в декреті, та і будучи не в декреті сосиски дитині я б не дала.
З кухнями світу познайомиться пізніше.
Всех анонимов аноним• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
З кухнями світу познайомиться пізніше.
Що станеться , якщо дитина з´їсть сосиску?
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляМастер Класс
Спеціально для вас. Якщо ви їсте його багато, то це дуже некорисно для вашого організму. Краще уникати
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
У порадниць буде припадок
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Сахар не дают до 2 лет
Я взагалі не писала про одобрення складу. Автор обирає покупні, ці не такі хімозні, але всеодно краще домашні
Na kablukah• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну Вы же советуете
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Ну Вы же советуете
Я??? Де? Вище дали рекомендацію, я показала склад і написала про ризик зустрічі з лікарем. Адміни видалили. Хтось поскаржився. Читайте уважно, а не похапцем
Na kablukah• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Всю тему читала.
По никам ещё не хватало следить)
За 600 грн они из мраморной говядины должны быть,а не херню намололи с фиксаторами цвета.
По никам ещё не хватало следить)
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Всю тему читала.
По никам ещё не хватало следить)
Тоді нащо пишете, що я рекомендувала. Таке не купляю, не жінка айтішніка, як класична советчіца. А в лікарні бачила наслідки прийому продуктів не за віком(.
А мармурова яловичина має який смак?
Na kablukah• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
А мармурова яловичина має який смак?
Более сочная и нежная, чем говядина или телятина.
Не понимаю формирование цены этих сосисок.
С ума сошли)