Ромашкинная• 06 января 2024
Які сосиски ви даєте дітям в півтора року?
Наче глибино смачні і немає глутамату, які ще є гарні ?
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Моя дитина не знає поки що, що існують сосиски або цукерки. Але я і котлет ніяких не роблю. Філе варене це його єдине мясо,я лінива мама)
То ви задумали, щоб ще й щелепи працювали, прикус був нормальний, слинні залози активно працювали. І філе без шкіри й жиру, бонус плюс)
Госпожа Белладонна• 06 января 2024
Автор, если позволяют финансы, Алан спеццех. Они очень дорогие, но чисто для ребенка покупать иногда, вполне
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Повторююсь - відчепіться.
Диви, яке за чужих дітей переживаюче.
Жіночка, ви для початку самі б припинили чіплятися та вказувати іншим. Автор створила тему, буду писати, що думаю. А ви сховайтеся в нірку і язика в думку засуньте
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Аланспеццех. Від 600 грн /кг, норм ціна
Дякую! Хоч один коментар по темі 🙈
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
Нітрит натрія...
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Авторе, без образ , дитина імітує поведінку дорослих. Зробіть раз сосиски і в морозилку. В тарілку кладете, коли папі насипаєте. Це недовго і смачно, корисно. Папа хай теж нахвалює. Це ж класно, коли в дитини є харчовий інтерес.
Фенте Фря• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я хочу б по темі пишу, а не білі пальта вигулюю.
Так твоя думка і ти комусь в житті цікава, що ти прийшла розказати як «правильно», лєвим жіночкам в інтернеті😂
Для драки• 06 января 2024
Не было мысли давать сосиски в таком возрасте. Лет до трех мясо- рыба. Вареное, печеное, тушеное. Подруги сами делали сосиски и колбасу детям, мне легче мясо сварить))
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Нітрит натрія...
Удалено администрацией...
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А хіба це довго, жменя фаршу, моркви трішки, цибулі, та ну автор я собі сосиски не дозволяю, а дитині вони навіщо, навіть на упаковці написано від 3 років, а ви ще і раніше почали чим в 1.5 я так розумію.
Це довго, ради жмени фаршу крутить мясо и так далее
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Звідки дитина про них знала б,якби ви їй їх не давали? Я років до 6ти точно сосиски не давала
Ну ни давайте хоть до 18, с трёх лет вполне можно дать попрог
Для драки• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Чоловік постійно їх ість, дитина побачила і обирає їх, а не котлети/м’ясо. Я завжди дивлюсь на склад і обираю без глутамату… не розумію чому це погано? Таке враження люди і хліб самі печуть, щоб не дай Бог магазинний купити… а я не встигаю все сама робити і помічі окрім чоловіка немає
Мой котлеты не ел лет до 10) а просто не любил.
А вообще, да, хлеб пекут. На закваске. Не на дрожжах. Вкусно и полезно.
Посмотрите сколько откровенно нездоровых на вид детей, с лишним весом.... Лучше потратить время на готовку, привить культуру правильного питания, чем потом лечить....
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Когда у дитятки начнутся проблемы с поджелудочной, желчным и самим желудком, он в больнице будет с ним, или снова вы сама и сама?
Не начнутся у дитятки проблемы
Ромашкинная
• 06 января 2024
Ответ дляДля драки
Якби час і сили на то були - можливо(( я і сама що вкинула в рот, тим і пообідала. Це треба багато сил, щоб постійно готувати, кожен день і так біля плити(
Для драки• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Делайте заготовки в морозилку. Все таки это инвестиция в здоровье.
Сегодня не целуюсь• 06 января 2024
Тут вообще есть нормальные люди? Одни грудью кормят до 4 лет, другие сосиски в год суют...
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Жіночка, то може ти в своєму житті нікому не цікаве, ну то таке, живи з цим, іншим свої проблеми не приписуй
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
На блендері вжих і готове
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Є, закінчила годувати в 1.5, сосиски взагалі не давала дитині до 3 років.
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
На блендері вжих і готове
Так, я на бленлері завжди готувала і готую, фрикадельки в суп, котлети , ну це ж дитина, навіщо труїти такий малий організм, не має ніяких оправдань цьому.
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
На блендері вжих і готове
Блендера у всех разные, это нужно заводить процесс и замораживать а не ради одной паровой котлетки мудохаться. В блендере вязкая консистенция, не то пальто
Куда ж без меня• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Для сосисок как раз то, что надо. Я в блендер всегда готовила котлеты и фрикадельки порционно, свежее, даже не замораживала. Котлеты рубленные можно делать и без блендера,сколько там надо на 1-2 котлеты
Аристократка-тунеядка• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Блендер для краси?
Не цілуюсь з бодуна• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
І що краще дати дитині сосиску з магазину, ніж ще є , можна курячі рублені котлети робити.
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Блендер для краси?
Для фарша мясорубка. Жижа из блендера мне не фарш