Gvenna• 06 января 2024

Бронеплівка на вікна, ваша думка?

Побачила рекламу. Ніби має стримувати розльот уламків скла. Я щось задумалась. Може й мені таке треба.
Там в рекламі випробування були, кидали уламки, стріляли з пневматики - тріскається, осипається, але не розлітається.
Хтось собі робив? Додала ця плівка вам упевненості?
Ниф_ниф• 06 января 2024
Плівка спасає. Навіть сама тоненька. Скло лопаеться, але не розлітаються. Якщо є можливість, то ставте.