Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Державний університет в Лінці. Австрія, як варіант, оскільки бюджет навчання в Польщі гуртожиток приватний + харчування+ вартість навчання річна , це вже, бюджет Австрі, якщо не менше. . Щоб отримати польську візу, якщо закінчиться прихисток, потрібна особиста присутність в Україні, а щоб отримати візу для Австрії, можна через консульство ( наскільки я вірно зрозуміла).
В гос очень мало мест на инглише и бешеный конкурс
У некоторых друзей уже дети по заканчивали экономические специальности в Вене на английском.Большая проблема найти работу в Вене,тк они саму специальность они не учили на дойче.

Isidda• 07 января 2024
что бы снимать там квартиру и не работать нужно на 2 их много денег.не каждый европеец может себе это позволить.дорогая страна.
аромат Жука• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
То само собою, що кохання може пройти
Тут згодна
Інтереси . Тільки бути з коханим, вивчити мову, подивитись світ
Отримати досвід
Мінуси звичайно є теж великі
Ну то думайте в напрямку того, чим це дійсно може бути цікаво, а не просто «досвід». Картоплю в колгоспі копати - теж досвід, та нахіба він кому треба….
Тож поставте доньці за мету знайти саме корисний досвід, а не будь-який.
Мені подобається концепція геп-єр. Але то направду про пошук себе у світі, а не про супровід хлопця в зручну для його виїзду країну. Наш найцінніший ресурс - час, зокрема, молодий час. Бо в облаштування зйомної хати можна гратися і на пенсії. Я лише за дрібку здорового егоїзму, з жіночої солідарності.
из_под_тишка• 07 января 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Поради не дам. Бо були в аналогічній ситуації коли хлопець казав що ’світ під ноги кину заради тебе’ і наче так і робив, батьки його наспівували тут також. Але як вона не поїхала за ним в межах нашої України а обрала універ в іншій області і свій шлях, то кинув її в один день.
Хлопець дуже перспективний, але ось цей поступок навчив нас що кохання дуже швидко проходить. І ми насправді дуже раді, що таке гімно відвалилося .
Ну то якби дівчина кохала його по-справжньому, обрала б шлях з ним. Тому, вибачте, але виходить, що це вона відвалилася. Дуже сподіваюсь, що це її рішення, а не хтось її примусив.
У мене є знайома, дуже щаслива в шлюбі вже років з 30, чоловік її обожнює, але заради цього кохання вона у 18 років поїхала з ним в іншу країну, залишивши батьків, друзів, навчання, все своє минуле. Бо було відчуття, що це той самий хлопець. У вашої, очевидно, не було такого відчуття.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляIsidda
Вам звичайно буде дорого
Дуже

Про вас мова не йде
АБВГДэшница• 07 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую, поцікавлюся ретельніше, стосовно кількості місць. IT все ж більше англійською , розмовну німецьку освоїть за час навчання.
из_под_тишка• 07 января 2024
Ответ дляМарафетчица
За рік мови не вивчити, щоб навчатись в універі. Французи англ не хочуть спілкуватись, навіть в кафешках
Хто оплачувати буде їм відпочивання, вивчення мови, продукти. Ваша донька просто втратить рік, але це її життя і досвід.
Це як «втратить рік»? Рік життя у Франції з коханою людиною, вивчаючи нове, поглинаючись в іншу культуру - це втратити рік? Типу на рік менше пенсійного стажу?) Чи в чому втрата?

Ксюшка-a9db• 07 января 2024
В україні немає куди вступати,нехай їде за кордон і там шукає кінці.Тут нема чого шукати,майбутнього тут немає.
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Может лучше англоязычная страна?
В Австрии работодатели выберут выпускника TU wien со свободным дойчем
И учтите академ разницу в математике.Его скорее всего сразу на первый курс не возьмут
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ще велике питання звісно що буде з Європою в наступні декілька десятиліть,я про Україну взагалі мовчу.Тут би вижити.Можливо потрібно втікати в Америку,але ж ми не знаєм які плани в глобалістів що-до 3 світової в цей раз.В цей раз америку може не пронести.Одним словом,не зрозуміло куди краще бігти аби вижити.Ви маєте згадати часи ГУЛАГУ та 33 рік,все повторюється.Приорітети мають бути інші зараз.
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Чому Україна з маленької букви?
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Не забувайте що 1 раз в 100 років глобалісти влаштовують Світові війни,голодомори і конц табори.Якщо ви думаєте що знаходитеся в безпеці на Землі зараз сьогодні то завтра все може кардинально змінитися.Не забувайте за 33 рік,який вже робили.Ставте правильні приоритети,тому що зараз саме той період,коли вони будуть перемелювати населення.Процес вже пішов.
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Не ображайтеся,у вашого лікаря вихідний?Таку купу інформації і все в одну голову
90x60x90• 07 января 2024
Им бы снять квартиру и пожить эти пол года до отъезда отдельно. Вот и поймут разницу между кафе- погуляли, люблюнемогу и реальным бытом без помощи. С притирками помочь от сюда легче. Но и уйти ей будет куда , если не притрутся. За 4-6месяцев горомоны на убыль пойдут, а там и трезво смотреть начнет. Да-да, нет-нет.
Тундиринда• 07 января 2024
Тут залежить, з якого боку підійти. Якщо в вашій родині дуже висока цінність вищої освіти і оцього усього ’вчасно’-це одне. Ви їй потім мозок винесете, раптом там не склаеться і вона повернеться посеред семестру Якщо ж ви готові відпустити стереотипи і дати доньці той gap-year, то для неї це буде цінний досвід. Крім того, не ясно, чи буде в неї ще колись така можливість пожити у Франції. Ну і від дитини залежить. Якщо вона у вас відповідальна і зріла, якщо ви розумієте,що там вона буде крутитись і шукати варіанти (підпрацьовувати, вчити мову, шукати варіанти для навчання)-це одне. Якщо ж знаєте, що вони почнуть кутити на повну, є вірогідність,що завагітніє чи взагалі вирішить ніколи не отримувати освіту,бо ’кому то в теперішній час треба’-це інше. Дивіться по своїй дитині. Кохання в 17 і бажання хлопця(його батьків)-діло десяте.Відкиньте цей аспект і подумайте, що корисного може винести ваша донька з такого досвіду.А потім приймайте рішення виключно з міркувань турботи про неї.
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Пам´ятайте про ті події які відбувалися в оповіданні Архіпелаг Гулаг та інших подібних оповіданнях,пам´ятайте про 1 та 2 Світові,пам´ятайте всі світові войни та техногенні катастрофи та епідемії чуми,холери,іспанки.Все це робиться з періодичністю (скількись років),як на мене,зараз саме момент неповернення,саме цей час.Правильно ставте приоритети.А з України те що потрібно бігти,це факт.В один момент,все може закінчитись дуже погано,яка тут може бути освіта і кому вона потрібна.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляТундиринда
Дякую
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ дляБалаболка
Ну звісно ж приємніше слухати та читати,коли вам в вуха сцють інформацію про рожеве та безхмарне найбутнє де ви будете тільки насолодуватися та кайфувати від життя.Кому подобається читати правду.Я не хороша,передивляйтеся старі відео арестовича там малюють майбутнє утопічне,більш приємне для сприйняття.
Балаболка• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Що вам пісяють у ваші органи,то ваші ’відносини’.До речі,де знаходитеся?ближче підмосков´я?Бляха,звичайну тему і то зпаскудили

вентиляторная• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вона звичайно хоче їхати
так в чем вопрос? взрослые люди уже...
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ длявентиляторная
так в чем вопрос? взрослые люди уже...
Правильно.
из_под_тишка• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Ви ще тут?
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Автор,я надіюся ти мене прочитаєш - те що ми тут тобі пишем,не є істинною,якої потрібно дотримуватися,є дуже багато за і проти,ми тобі тут багато чого написали і надіємось що ти ще порадишся з рідними виходячи з цього всього і приймеш мудре рішення.
вентиляторная• 07 января 2024
Ответ дляУгадайс
Дуже правильно написано. Я жила так в чужій сім’ї.Чоловік привів мене до своїх батьків. І коли через пару років пристрасть і кохання почали потроху розвіюватися, він не хотів жити окремо, ми не бачили подальшого спільного життя , я вирішила піти. Але. У мене була во і стабільна робота, а куди піде дитя без роботи і ще й у чужій країні?
домой поедет ...
вентиляторная• 07 января 2024
Ответ дляПоросенка
Ваша донька буде наче лялька для того хлопця, хай грається, бо їх синочці буде сумно?🤔
а тут она не лялька?
вентиляторная• 07 января 2024
Ответ дляСтрахованная
а если забеременеет, что вы будете делать ? так быстро не вернутся, а счет идет на дни
какой счет?
nahaka• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Ви вже себе знайшли закордоном? Працюєте головою, маєте дозвіл на проживання мінімум на 10 років?
Умничка-помощничка• 07 января 2024
Автор никто не знает как будет. И гарантий нет. Моя знакомая так поехала за парнем в другой город и он ее бросил через месяц. Потом оказалось что он вообще относился к девушкам как редкий скот. А через некоторое время я узнала что он встретил девушку молоденькую увез с собой женился на ней и … у них уже двое внуков. Хотя говорят что по отношению к другим людям он по прежнему редкий скот. Но вот свою жену любит до одури.
Фиг его знает как у вас будет …
АБВГДэшница• 07 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Может лучше англоязычная страна?
З англомовними країнами у мене поки ’глухо’, Великобританія навряд чи буде ’по карману’, США тим більше. Математики у нас різноманіття на першому курсі українського внз, якраз з нею норм, а от фізика значно гірше, тому й не інженерні спеціальності.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Прекрасна країна , не бачу причин не їхати. Її ж ніхто не прив´язує до хлопця, але на початках зручніше бути з кимось
Прекрасна со стороны,будет масса трудностей.Там опасно,бесконечные налеты,страйки,убийства.