Непонятно• 07 января 2024
дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем
Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Знають англійську
Переживаю
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Прекрасна со стороны,будет масса трудностей.Там опасно,бесконечные налеты,страйки,убийства.
В деяких районах Марселю , інші міста комфортні і безпечні
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Да,тільки в деяких.А Париж безпечний?Араби є скрізь,рядом з ними немає безпеки
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так, Париж безпечний , звичайно є погані квартали , як і в будь-якому великому місті, тому при виборі квартири в першу чергу звертають увагу на район
Ну шо не так?• 07 января 2024
Поступить за границей не самая плохая идея. А чего дочь будет на защищена? Вы куда денетесь? Денег на карту при необходимости бросите. Они очень молоды и я понимаю, что вам страшно отпускать её одну, но вы будете переживать и в ее 20 лет и в 30, если она хочет, пусть едет. Поступить она может в наш ВУЗ, в Харькове например, учёба удаленно, если там не поступит, в нашем диплом получит.
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Капец родители парня будто собачку с собой на прогулку просят. Как можно вообще о таком просить?? Чтоб мальчик не расстроился
Нульовий сантиметр• 07 января 2024
Ответ дляАБВГДэшница
З англомовними країнами у мене поки ’глухо’, Великобританія навряд чи буде ’по карману’, США тим більше. Математики у нас різноманіття на першому курсі українського внз, якраз з нею норм, а от фізика значно гірше, тому й не інженерні спеціальності.
Ну вот то ,что у нас учат на первых курсах,там учат в старших классах
Так Великобритания по защите вроде такая же система ,не?
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Вони зустрічаються два роки
Звичайно, що розлуку вони не хочуть
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Вони зустрічаються два роки
Звичайно, що розлуку вони не хочуть
Хто ’вони’?
У вас школьница вообще об учёбе надо думать. Вся любовь потом. Сейчас образование нужно.
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Теж так вважаю. Якщо вона активна, їй цікава ця поїздка, новий досвід, якщо характер твердий, то їхати. Щоб знала, що завжди може повернутися. Рік навчання втратити тут, то не така проблема
Якщо дитина сумнівається, домашня, м´яка, то говорити з нею, слухати. Не хотіла б я, щоб моя донька потрапила в залежність фінансову від іншої родини у 18 років в чужій країні.
Я не маю доньки, синів маю. Один підліток менше 17 років сам в іншій країні. Вчора поїхав на навчання, я тут майже в соплях сиджу, але маю відпустити в самостійне життя. І пітримувати
Підкажіть будь ласка по якій програмі?
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Хто ’вони’?
Так вона і вчиться
Злюка бобер• 07 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Батьки просять так, як зручніше їх сину, а ви маєте думати щоб краще для вашої дитини було. Нехай вступає на дизайнера і іноді в гості до нього їздить ..все! Як буде вже самостійна та з освітою, тоді вирішуватиме
щоб краще для вашої дитини було
іноді в гості до нього їздить ..все!
Який маразм!
іноді в гості до нього їздить ..все!
Який маразм!
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
тому що вони молоді-то їм потрібно
Створення родини ще ніхто не обговорює
В мене так подруга жила з хлопцем до 5 курсу ВУЗу. Потім він помахав їй ручкою що вона йому не потрібна. Хламідіоз і аборт від тих пробних відносин, позбавили її можливості мати дітей взагалі.
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляВільний митець
То чиїсь чужі відносини
В мене є подруги розлучені
Є в третьому шлюбі
Є вдова
То у всіх все по різному
В мене є подруги розлучені
Є в третьому шлюбі
Є вдова
То у всіх все по різному
Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляСокодавка ще та
++ так удобно иметь рядом девочку для удобства. Замуж ей уже предложили или только жить и ублажать? (помидоры и тапки не кидать! мораль никто еще не отменял! знаю случаи где ’девочка так удобно, у мальчика секс рядом... а решит жениться - найдем другую.. ’ Во как)
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Заміж не треба
Я не вважаю інститут шлюбу за благо
Тому такої навіть цілі ніколи не буде
Я не вважаю інститут шлюбу за благо
Тому такої навіть цілі ніколи не буде
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Та ну звичайно) Це називається цивільний шлюб.
Так. Навіть з юридичної точки зору
Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Заміж не треба
Я не вважаю інститут шлюбу за благо
Тому такої навіть цілі ніколи не буде
Я не вважаю інститут шлюбу за благо
Тому такої навіть цілі ніколи не буде
Это ясно (замуж = взять расходы на себя и отвечать за нее)... просто предложение неоднозначное... очень. Надо знать все детали (я только зашла в тему, пардон, всего не прочла, не успела) Вам там виднее, главное не пропустить риски
Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
У моїх знайомих ситуація навпаки. У їх дочки була страшна любов з хлопцем, і він виїхав з їх сім´єю в Англію. Йому вже й 18 було, знайомі купили йому інвалідність, щоб вивезти, така любов. Там вже через кілька місяців зустрів нове індуське кохання. Їх дочка дуже страшно те переживає, вени різала. Покинула навчання, сидить вдома вже рік в депресії.
Мда.... мечты-мечты.. мда. Тоже опыт...
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Так вона і вчиться
Так и пусть учиться дальше. Она залетит от него, ему это наскучит и те же его родители вам её назад отправят как собачку с которой мальчик наигрался.
Пусть поступает после школы и думает о своём образовании. Ехать во Францию и сидеть там год - глупость
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
То чиїсь чужі відносини
В мене є подруги розлучені
Є в третьому шлюбі
Є вдова
То у всіх все по різному
В мене є подруги розлучені
Є в третьому шлюбі
Є вдова
То у всіх все по різному
Только любовь в 17 вряд ли будет долгой
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Заміж, то просто заміж
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
В мене чудові відносини з чоловіком 9 років без штамів
Почитайте половину тем тут, навіть аліменти одиниці мають після шлюбів і зрад
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляsur_sur
Только почему-то там маминой высокой должности (ну, и более-менее приличной зарплаты) было недостаточно для получения кредита))
Банк НЕ гос
А почему должно быть достаточно одной зарплаты для покупки квартиры в Киеве?
Изначально мама купила квартиру «с нуля». У нее не было никакого жилья в Киеве что бы продать.
Вы не знаете что чем больше доход, тем больше денег дадут? Тем дороже можно купить квартиру? Покупали сразу трехкомнатную.
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Только любовь в 17 вряд ли будет долгой
Нічого
Скільки буде стільки їх
Де б це не було
Скільки буде стільки їх
Де б це не було
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Так оно и будет. Чтоб мальчик сифилис не нашёл пусть эта пока с нами будет, в жёны приличную возмём
Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Заміж, то просто заміж
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
Есть разница, он бы понимал что должен заплатить за нее.. содержать. А то сейчас в койку аж бегом.. а как оплатить что-то - у мужчины нет денег...
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Вона і буде вчитись
Курси професійні
Мовні курси
Курси професійні
Мовні курси
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Содєржать повністю не треба
Не має таких потреб
Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Как мать 25 летней дочери скажу так ,видя как живут в ЕС наши украинские дети я бы не пустила. Ни один ребёнок из окружения не пошёл учиться ,даже те ,кто приехал с родителями, абсолютно все работают. Это тяжёлый физический труд. То ,как ведут себя дети ,которые вырвались на свободу это другой вопрос ,тут ещё можно подумать - дети разные и ведут себя по разному.
А как живут? Что видели? Все работают?
Ковбой Хагис• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Заміж, то просто заміж
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
Это глупости. Это мужчине выгодно без штампа - ты мне никто и я не должен. И алименты платятся и закон выполняется. Нет алиментов у женщин глупых и ленивых
Непонятно
• 07 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Це моя позиція, а не мужчин
І дочка вихована так само