Непонятно• 07 января 2024

дочка/школярка хоче переїхати в іншу країну з хлопцем

Дочка зустрічається з хлопцем, йому в цьому році 18 і батьки планують його переїзд до іншої країни
Дочка зараз закінчує 11 класів
Хотіла вступати на дизайнера
Підробляє фотографом
Його батьки хочуть і просять,щоб вони їхали разом, бо в них кохання
З квартирою допоможуть, це їм не проблема
Рік типу просто відпочинуть, повчать мову, а потім підуть вчитися чи працювати
Знають англійську
Я переживаю, що ще вони діти , і якщо посваряться, то дочка наче там незахищена зовсім, без нікого
І тут не студентка буде, якщо повернеться
Переживаю
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
То чиїсь чужі відносини
В мене є подруги розлучені
Є в третьому шлюбі
Є вдова
То у всіх все по різному
Розлучені і пробні відносини без шлюбу то зовсім про різне,

Твоя подружайка• 07 января 2024
Ответ дляНе гоню
В якості кого вона з ним їде? Дружина чи просто іграшка? Я б була проти.
++ Вы супер! Не жена... автору пока непонятен этот термин и его значимость...
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляВільний митець
Я взагалі противник шлюбів офіційних
Такий принцип
Тому за це не переймаюсь
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ви можете зрозуміти, що є люди, яким не потрібно для життя статус Жена?
Я одна з них
vihola• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Я одна з них
Дівчатка в даному випадку в гіршій позиції, бо завагітніти можуть.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ для vihola
То був найкращий момент мого життя
І дуже бажана дитина
Тому, горя в тому точно не має
vihola• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
То був найкращий момент мого життя
І дуже бажана дитина
Тому, горя в тому точно не має
Мова не про вас, а загалом.

vihola• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
То був найкращий момент мого життя
І дуже бажана дитина
Тому, горя в тому точно не має
Вам би узгодити це питання з батьками хлопця які вмовляють доньку відпустити, чи він одружиться, якщо завагітніє.
АБВГДэшница• 07 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну вот то ,что у нас учат на первых курсах,там учат в старших классах
Так Великобритания по защите вроде такая же система ,не?
У сина друг- однокласник після маткласу українськоі гімназії вчився рік в гімназії німецькій; зараз студент 1- го курсу німецького університету. Поки у нас значно сильніше навантаження з математики, ніж у нього. Там поки й сесії ніби не було і навчання досить не напряжне. Але у нього має бути луальне навчання, цікаво буде послухати про такий досвід.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ для vihola
Ви мене не зрозуміли
Нам не треба одруження офіційного взагалі, навіть колись там з дитиною
В нас трохи інші принципи
Звичайно, погляди у дочки можуть змінитися
Але, тим більше за умовами
Воно нам треба
Це не гарантія щасливого життя
vihola• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Ви мене не зрозуміли
В нас трохи інші принципи
Але, тим більше за умовами
Воно нам треба
Це не гарантія щасливого життя
Тоді тим більше вам нема чого переживати.
Невидимка Майя• 07 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А как живут? Что видели? Все работают?
Да ,все работают. Учёбу забросили абсолютно все, даже очень талантливые дети. Это очень грустно видеть. В погоне за айфонами и прочей покупной атрибутикой дети лишают сами себя выбора. В моем окружении не нашлось родителей ,способных убедить детей учиться.
Невидимка Майя• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Заміж, то просто заміж
Які відповідальності зараз ?
Про що ви ?
Через місяць так само можна розбігтись
В мене чудові відносини з чоловіком 9 років без штамів
Почитайте половину тем тут, навіть аліменти одиниці мають після шлюбів і зрад
Не, не . Вы когда выйдете замуж ,тогда и поговорим. Разница таки есть ,если мы не берём во внимание тех ,кто не женится абы жениться.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ні, ні Дякую
Благо не має рабства ще, де примушують заміж
в мене були найкращі відносини без тих штамів
І хай так і лишиться.
А от дитину я б зарістю ще народила
Як пощастить
Невидимка Майя• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Ні, ні Дякую
І хай так і лишиться.
А от дитину я б зарістю ще народила
Як пощастить
Ну смотрите сами.
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Я одна з них
У вас є нерухомість? Ви працюєте? Дохід від донькиної нерухомості йде повністю їй на карту?
Вільний митець• 07 января 2024
Ответ для vihola
А ще дівчатка можуть заробити бесплідність в результаті неправильного аборту чи ЗППП.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляВільний митець
В мене є нерухомість
Я працюю
Дохід доньки поки контролюю я і не витрачаю його
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Знімуть окрему
не будуть ніколи себе ущимляти
Батьки не живуть з дітьми
Не прийнято
Неповнолітні знімуть квартиру?
У Франції, щоб орендувати квартиру, потрібен постійний робочий контракт (його важко отримати) і гарантора з офіційною зарплатою, що втричі перевищує суму оренди.
Ніхто не здасть житло безробітному та ще й неповнолітньому!
Ваша донька не зможе оформити паперів для проживання (тимчасовий захист) без опікуна. Хто буде її опікуном до 18 років?

автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Неповнолітні знімуть квартиру?
Дочка поїде в 18
У хлопця є дід у Франції, який може допомогти з квартирою і всім іншим, він живе там постійно і має хороші доходи
Хлопець звичайно поїде до 18 років
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Дочка поїде в 18
Хлопець звичайно поїде до 18 років
Якщо дочка в цьому році закінчує школу, то це явно не 18, це в ліпшому випадку 17. Донька поїде через рік?
Дід їх пустить у свою квартиру? Офіційно вони не зможуть зняти квартиру без постійного контракту, що б вам тут хто не розказував.
Я у Франції зараз. Не думаю, що ваша історія реальна.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
У діда є постійний дохід
Що значить в свою? Всі живуть окремо
Допоможуть з квартирою і витратами на квартиру
Його жінка громадянка.
Вони живуть там і працюють більше 10 років, моїй дочці в травні 18, хлопцю в жовтні
Ще розкажіть мені про вік моєї дитини і куди їх пустить дід 😂цирк
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Я одна з них

У Франції ви зазвичай не зможете отримати кредит на нерухомість в банку без цього статусу) Бо рідко кому дохід дозволити придбати будинок в кредит за умовами банку, а ось з двох зарплат це зробити легше. І оформити будинок на двох без статусу теж проблематично. Практичні французи придумали сурогат шлюбу під назвою пакс - по суті це узаконене проживання, але не шлюб і без взаємних обов´язків.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля

То добре, але мені не треба кредит у Франції
Дочці теж не треба кредит у Франції
Їм 18 !
Вони можуть з часом жити де хочуть і як хочуть
Навіщо їм купляти житло і одружуватись
У дочки є житло
Вона ж не бомж
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
У діда є постійний дохід
Що значить в свою? Всі живуть окремо
Його жінка громадянка.
Ви тріль звичайний? Дід їх може пустити виключно в своє житло. Ніхто їм не здасть житло без постійного контракту, це не Україна, де просто платиш оренду і все) Це стосується геть усіх, включаючи громадян Франції)))
Ваша донька пішла до школи на рік пізніше? Вам треба було написати ’в серпні’ - може з натяжкою ще пройшло б. Травневі йдуть до школи у 6.
Не допрацювали ви якось :)
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Не допрацювали ви якось :)
Вам свідоцтво про народження сфоткати
І табель 10 класу?

Йдіть далі, не задрачуйте
Те, що не Україна то всі знають
І всі знають як знімати житло, маючи ПМЖ і громадянство ( без ваших вказівок )
Бритоножка• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Ні, ні Дякую
І хай так і лишиться.
А от дитину я б зарістю ще народила
Як пощастить
Вы сами себе противоречите, фактически ваша дочь будет исполнять роль жены, но без обязательств. И это в 17-18 лет...Вместо того, чтобы жить полноценной студенческой жизнью. развиваться, встречаться.
Вот такое сожительство если всех устраивает, в чем ваш вопрос и о чем переживаете? Бытовое и сексуальное обслуживание молодого парня без обязательств очень даже выгодно ему и его родителям
Вас все устраивает, в чем вопрос тогда. Если вдруг родит, Вы воспитаете. сами ж написали.
Баба_Воля• 07 января 2024
Ответ дляНепонятно
Дочці теж не треба кредит у Франції
Їм 18 !
Навіщо їм купляти житло і одружуватись
У дочки є житло
Вона ж не бомж
Без постійного робочого контракту у Франції вона не зможе нічого. Навіть з дідом і його жінкою француженкою. Ну хіба житиме у їх житлі. Тут все працює геть не так, як в Україні. Все декларується. Все по паперам. Щоб відкрити рахунок в банку її обов´язково попросять надати відомості про доходи. Тут навіть за інтернет чи мобільний ти можеш платити лише через банк. В для цього треба рахунок. Якщо дружина діда найняла вашу доньку помити їй вікна і заплатила за це, то і донька і ділова жінка обидві покажуть цю оплату у податковій декларації. Це якщо жінка дійсно француженка.
Тут не пройде історія ’я плачу і маю право’. Донька має обов´язково бути десь влаштованою, щоб отримувати дохід. Інакше вона буде повністю залежна не зрозуміло від кого.
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБритоножка
В побутових питаннях якось розберуться
А обовʼязки так, я проти навʼязувати їх один одному
автор Непонятно • 07 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вам не треба розуміти, я не питали де жити чи як орендувати
Житло ВЖЕ є
Взагалі не проблема з житлом
Рахунок в банку оформлять, як всі українці