бибизяна• 07 января 2024

Коли домашні справи для тебе каторга… Що робити?

Мені важко їсти готувати, прибирати. Я вже не можу бо щоб було чисто треба готувати весь час і прибирати. Я по доброму заздрю тим гарним господиням які все встигають! На прибиральницю грошей нема)
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляВсе возможно
У меня как у автора. Вот представьте даже на суп нет сил. 3 дня грязная посуда стоит ждет, пока силы появятся. А они все не приходят.
Тю...а какие силы там нужны? Все покидали в кастрюлю и сварилось

Все возможно• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Что покидали? Продукты нарезать нужно? А сил нет.
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Можно купить мороженные овощи уже нарезанные, делов то
Все возможно• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Все можно сделать, если есть силы..
Все возможно• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
Я три дня кота не кормлю. Нет сил...
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Я три дня кота не кормлю. Нет сил...
А как же он выживает?
Все возможно• 07 января 2024
Ответ дляДеловитая
А как же он выживает?
Вот так. Ходит голодный и злой.
Деловитая• 07 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Вот так. Ходит голодный и злой.
Так он скоро вас съест и готовить не надо будет. Надеюсь, вы ему там хоть колбаски кидаете, жалко котейку
Светка-пипетка• 07 января 2024
Познакомьтесь с мужчиной, который любит делать уборку )

Айболитная• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Тобто жінка повинна обов´язково когось кружляти бо не дай зорі одинока буде? Сорі, а як же рівноправ´я? Справедливий розподіл побутових справ?
)))просто цікаво, а ви про рівноправ´я в темах що за все чоловік має платити також питаєте?
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляАйболитная
Просто цікаво, а ви питаєте мене про моє ставлення до рівноправ´я у цій темці, розуміючи, що рівноправ´я включає у себе не рівноправ´я по неопатріархальному типу?)
Так, в цю гру можна грати і обом)
Айболитная• 07 января 2024
Ответ дляTammy21
Так, в цю гру можна грати і обом)
))) в яку гру, я вам задала конкретне питання, чи згадуєте про рівноправність в темах що стосуватся чоловічих’ обов´язків’, я конкретну відповідь почую? Чи ви у нас про ігри словами?)))
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляАйболитная
Ні, ви задали не конкретне питання, ви конкретно зманіпулювали. І ви це чудово знаєте і відповідь мою не сприймите (вже), бо вона не вписується у ваш світогляд. І ні, це не гра словами, бо відповідь вже була вами прочитана, але ви ії не зрозуміли, на жаль.