Точу ляси• 07 января 2024
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає
Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
Платье Длинное бальное• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чоловік перевіряє карточку
Так зарплата же в конверте))
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А де я її подіну?
В банківську ячейку наприклад)
Платье Длинное бальное• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
На карту гроші кладу. Готівку також перевіряє
Троляка
Лукава_Кiшка• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ок, каже погоджуватися тобто
Автор, посмотрите сериал «Красная королева», там ситуация описана
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює в своє задоволення
Чоловіка нафіг. На пропозицію начальника погоджуватися.
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Типу того. Каже, що більше будеш заробляти і краще утримувати сім´ю
Скільки чоловік грошей приносить додому в місяць?
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Проти. Ми це обговорювали. Розлучення не дасть
І? Навіщо в нього питати?
Розведуть і без його згоди.
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ви читайте! Чоловік перевіряє всі картки, рахунки і тд. Якщо дізнається про відкритий рахунок без його відома просто приб´є
Чому не розвестися з таким чоловіком?
Він потім забере всі ваші гроші і кине вас.
Новопоштинская• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Читайте тему. Офіційно зп мінімальна. Все решту доплата в конверті. Постар питання, що не буде доплачувати в конверті, якщо не погоджусь. А якщо погоджусь, то ще й підніме зп і зробить кращий графік
капець, відома компаня і офіційно мінімалка. ганьба
а поскаржитисе вище неможна?
ви прям сексі, що вам таку пропозицію зробили? невже мало навкруги начальника жінок для сексу
а поскаржитисе вище неможна?
Невгамовна шахиня• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну погоджуйтесь 🤷♀️ Будете в нього на короткому повідку весь час , як собачка циркова
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Немає, але в планах. Просто ми порадитися, дійсно зможу краще заробляти і більше залщаджувати грошей на той же декрет, щоб утримувати себе і дитину
Ви дивна,на фіга народжувати від чоловіка,який кладе заради грошей вас у ліжко шефа
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Діло ще в тому, що він одружений. І дружина також працює в нашій компанії
Вам триндець тоді, він з вами переспить і ви і так будете в пошуку нової роботм
я вам не разрешаю - я смотрю вы уже хотите чтоб мы вас в ваших глазах оправдали и что мужчина вас не любит и типа правильным будет спать за деньжата
в своей жизни принимаете свои решения и только вы сами за них в ответе
я от очень многого в жизни отказался чтобы остаться тем, кем я есть- но мой путь не для всех
Невловимий Джо• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він працює в своє задоволення
І ви будете працювати в своє задоволення. Все чесно.
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляКараПузовна
Ні було весело, хотілось продовження, але тріль виявився туповатий
Удалено администрацией...
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
в відомій компанії нема захисту від харасменту?
Ми в Україні)
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Запишіть подібний шантаж на телефон і будете погрожувати своєму начальнику, що якщо буде продовжувати здасте його інспекції по труду та поліції і не треба буде з ним спати
Ахахахах)ну так)особливо, коли в начальника потужні знайомства в цих органах))ви така наївна)
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Це відома компанія і гроші вам видає начальник а не бухгалтерія?
Бухгалтерія за вказівкою начальника
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
Забрехались, у вас же чорна зп готівкою. Яка картка?
Читайте тему. Гроші кладу на карту. Не маю звички зберігати пачки грошей вдома враховуючи, які в мене сусіди
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Від мін зп до 40-50 тис. Але це його гроші
Точу ляси
• 07 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
а поскаржитисе вище неможна?
В багатьох відомих компаніях всі роками отримують йофіційно мінімалку
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Новопоштинская• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Капец, вся экономика страны держится на малом бизнесе платящем реальные налоги
Ответ дляТочу ляси
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
А о чем ваша тема? Вы не можете определиться спать или не спать с начальником?) По-моему, вы уже решили)
Давайте следующую тему.
Переспала с начальником, получила премию, муж доволен)
Может, начальник крутой любовник и вам понравится))
Давайте следующую тему.
Новопоштинская• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
А если сказать начальнику что у вас операция по женски серьезная ..... Обычно врачи женщинам советуют скрывать даже от судей, что б не отвернуло..... Может и начальнику вы будете не интересной....
Веселуха Муха• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну працівник же відомої компанії)
Кладе тіньову зарплату на картку, ну щоб податкова не парилась в довгих пошуках лівих доходів. Думаю премія дарвіна вам забезпечена
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А за ваші живете?
ВерСаСе• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
В місяць не 20к разом, а набагато більше
На багато, це на мінімалку?) Ви сказали, що доплата 15-20, якщо не згодана - мінімалка.
Вибачте, а ким Ви в цій престижній конторі працюєте? Судячи з окладу - прибиральницею? А начальник - це завхоз?