Точу ляси• 07 января 2024

Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків. Чоловік знає

Начальник на роботі вимагає інтимних стосунків, щоб була краща зп і інші плюшки. Чоловік про це знає і не каже погоджуватися , оскільки зможу краще забезпечувати сім´ю. Хоч і любить мене. Але тепер у мене виникло питання чи це дійсно так
Забула що?• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А де я її подіну?
а еще одну карту открыть ума не хватает ?

ВерСаСе• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Я не знаю як в кого, але в даному випадку мені вже оголосили графік зустрічей і всі вони переважно, щоб проводити ночі разом
Ну ок, Ви розповіли чоловіку про пропозицію, тому що не знаєте, як пояснити нічні ’відрядження’. А як їх буде пояснювати Ваш начальник дружині? Чи він їй також ваш графік підсуне?
ВерСаСе• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ой тут все ясно. Що не тема, то троль
У Вас зовсім відсутня логіка і аналітичні здібності, тож видумувати теми з такими складними сюжетами - не Ваше,навіть якщо будете ретельно готуватись. Ви на жодне питання не змогли підібрати більш-менш правдоподібну легенду. Краще лізьте в історію, шукайте прадавні теми, плагіатьте.
Пампушечка• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Від мін зп до 40-50 тис. Але це його гроші
Ваші гроші- це бюджет сімʼї, а його гроші тільки його?🤣🤣
Не буває таких тупих жінок. А якщо і бувають, то їм не платять таку зарплату…
Досить цікава могла бути тема, але вам не хватило мізків грамотно її розкрутити((
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляАноним_1858
А за ваші живете?
Дивітися як. Чоловік вирішив працювати на себе і в своє задоволення. Відповідно доходи в нього різні, а може і не бути. Тому я маю бути опорою. За його гроші часом ходимо кудись наприклад
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляВерСаСе
На багато, це на мінімалку?) Ви сказали, що доплата 15-20, якщо не згодана - мінімалка.
Вибачте, а ким Ви в цій престижній конторі працюєте? Судячи з окладу - прибиральницею? А начальник - це завхоз?
Не на мінімалку. Доплата не 15-20. 15-20 це ще зверху бонус за згоду
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляВерСаСе
Це його проблема
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляПампушечка
Читайте вище
Верочка 100%• 07 января 2024
Ответ дляАльдебаран
У начальника будете зберігати😉
у жены начальника)

Верочка 100%• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
ой, ну вы уже заговорились) В начале доплата была 15-20))
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Це ви читайте тему, а не вигадуйте самі
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
В багатьох відомих компаніях всі роками отримують йофіційно мінімалку
Поскаржитись не можна.
Ні, я звичайна
Скільки зараз мінімальна?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
А если сказать начальнику что у вас операция по женски серьезная ..... Обычно врачи женщинам советуют скрывать даже от судей, что б не отвернуло..... Может и начальнику вы будете не интересной....
И вообще она трансгендер)
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Ну працівник же відомої компанії)
Кладе тіньову зарплату на картку, ну щоб податкова не парилась в довгих пошуках лівих доходів. Думаю премія дарвіна вам забезпечена
Скажіть)
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Він у вас альфонс? Скільки вам років?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Проститутка на ночь дороже стоит)
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Скільки зараз мінімальна?
Біля 6 тис
r25-1• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
На карту гроші кладу. Готівку також перевіряє
шутка что ли? бегите от него нах. Проверять он может только свой член в трусах
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ длячерная мамба
Він у вас альфонс? Скільки вам років?
Ні, просто втомився каже.
Мені 28

r25-1• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ні, просто втомився каже.
Мені 28
класс. бегите! если конечно вы не толстая жопа. Ибо тогда таки нужно держаться мужа. \
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ахахахах)ну так)особливо, коли в начальника потужні знайомства в цих органах))ви така наївна)
Прям у всіх органах? Скільки вас у офісі? Ваш начальник яку посаду займає? Власник компанії що думає про харасмент у вашому колективі? Яка посада у вас?
Пампушечка• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Читайте вище
Читайте літературу…
Щоб збільшити словарний запас і навчитись вигадувати більш реалістичні сюжети 😉
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
А у вас зараз?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Біля 6 тис
Вам на карту приходе 6000?
черная мамба• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ні, просто втомився каже.
Мені 28
А ви зовсім не втомлена щоь зі мінетом підробляти на 20000 на місяць. Це легко?
Впораюсь зі всим• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Проти. Ми це обговорювали. Розлучення не дасть
Що значить не дасть розлучення? Ви у рабстві? Тим паче у сексуальному?
Автор, розлучайтесь! У Вас не чоловік, а якесь «нічтожество».
Не вздумайте від такого дітей народжувати.
Я_з_Франека• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ні, просто втомився каже.
Мені 28
Серьёзно?
Аноним_1858• 07 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Ви дурна, вибачте?
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Серьёзно?
Так
автор Точу ляси • 07 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вже вік трохи в мене(