Гидроусилитель руля• 07 января 2024
Що пропрацювати треба в собі? Коли навколо інші красиві жінки я…
Відразу гублюсь і комплексую. Мені здається що на їх фоні я взагалі ніяка, страшна, а вони такі красиві і усміхнені. Ба більше, я відразу якось такими косими очима дивлюся на них 🤪😂😂 колись давно йшла з хлопцем, дівчина просто через ввічливість притримала нам двері, а я замість дякую глянула на неї як вона би вкрала мого хлопця і продукти з пакету. Це неадекватно я розумію але щось треба робити з цим.
Гола з конопель• 07 января 2024
Самооценку? Расслабленность? Здоровый пофигизм? Не знаю, почему вы считаете себя хуже других и страшком?)
Вчителька з мікрорайону• 07 января 2024
Не знаю,що треба пропрацювати.Я середньоі зовнішньості,моі переваги-це хороше знання своєі роботи.Але коли бачу гарну людину,а особливо молоденьку,бо я вже середнього віку,то навпаки мило глянути.Краса є краса.
жар-птица Нюра• 07 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Я така сама, всі гарні - лиш я гидка. Також комплексую при інших жінках
Ну як так?! Хто вас в цьому запевнив і чому ви повірили?
Джинци на Флісі• 07 января 2024
’Не родись красивою, а родись щасливою’.
Хоча зазвичай красиві і є щасливими, бо їх люблять
Инстагра_мерша• 07 января 2024
Я теж іноді так думаю. В голові виникає діалог ’а хто тобі заважає бути такою? Тільки моя лінь. Розслабся, ти розумна)))’
БЦАшка• 07 января 2024
Ну, конечно, я Богиня, кто ж спорит. Но на фоне остальных, вы такая лапусечка
Чупокабра• 07 января 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, чомусь завжди так думала, а особливо більш загострилося в дорослому віці. Хоча ходжу до перукаря, косметолога, манікюр - але всеодно комплекс. Всі гарні, інколи ніяковію при розмові. Відчуваю невпевненість.
Ось наприклад, проблема з одягом. Погляну на інших - все гарно, подобається. А куплю собі чи приміряю і розумію що як як мішок. І мені гидко.
Мені 32, вага 60 кг при 165. Нічого не допомагає.
Танцепесенная• 07 января 2024
Це важка робота над собою, рекомендую почитати книги по психології в залежності від вашої ситуації та дитячих травм
жар-птица Нюра• 07 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Можливо у вас немає смаку в плані одягу? Спробуйте скористатися хочаб один раз послугами стиліста. Розумію що дорого, але якщо ця людина вам покаже як ви гарно можете вдягатись і це допоможе надалі самостійно вдягатись, то вам стане легше і в інших питаннях. Або як варіант підіть з подругою або колегою на шопінг, нехай вони на свій смак вас вдягнуть, звісно якщо вам подобається як вони вдягаються
Бронетапці• 08 января 2024
Возможно вы считаете что ценность женщины определяется ее внешностью? И если вы не будете одной из самых красивых , то это катастрофа. Если так, то стоит напоминать себе , какие ещё важные вещи есть в жизни .
Может быть вас критиковали близкие, мама или подруги, мужчина. Тогда нужно отделиться от их мнения