07 января в 19:58

Кокотюха! кто знаком с его творчеством?

что стоит прочесть в певрую очередь?
а для ребенка?
жду ваших советов.
mamaМия 07 января в 20:01
О, він крутий! Моя читала гімназист і чорна рука і наступну книгу. На той момент третя ще не вийшла. Дуже зайшла дитині-детектив)
Вкусныйпончик 07 января в 20:03
Дві прочитала, чомусь асоціація з донцовою. Якщо таке любите, то сюжети схожі. Дитяче навіть не пробувала, не зайшло.
1 3
иркин 07 января в 20:06
Ну так скажімо, це письменницька машина. Автор він хороший, але його твори трохи схожі на книжкову попсу :) навіть якщо сюжети достойні.
Але його книги динамічні, читаються з інтересом. З дорослого рекомендую Червоний.
Веккy 07 января в 20:21
Ооо, тебя разбамили)))
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:23
Ответ дляmamaМия
О, він крутий! Моя читала гімназист і чорна рука і наступну книгу. На той момент третя ще не вийшла. Дуже зайшла дитині-детектив)
а соклько ребеночку вашему?
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:23
Ответ дляВкусныйпончик
Дві прочитала, чомусь асоціація з донцовою. Якщо таке любите, то сюжети схожі. Дитяче навіть не пробувала, не зайшло.
ну в принципе донцова была норм. ненапряжная.
хочется быть в тренде. наших надо читать.
я так щитаю
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:24
Ответ дляВеккy
Ооо, тебя разбамили)))
та да, уже давно...
Вкусныйпончик 07 января в 20:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну в принципе донцова была норм. ненапряжная.
хочется быть в тренде. наших надо читать.
я так щитаю
Я не кажу, що погано, я поважаю чужі смаки. Якщо любите, щось легке, аля почитать в транспорті і не загубитися в сюжеті, то те що треба.
Мама Павлика 07 января в 20:28
Я дуже люблю даного автора і перечитала майже все ) Особливо подобається серія книг про Клима Кошового, але починайте читати з першої книжки ’Адвокат з Личаківської’.
З дитячого - це майже всі серії, і про сеінариста (там на мою думку трохи перегиб з патриотизмом), ’Таємниці Кокотюхи’ (Таємниця козацького скарбу, Таємниця підводного човна і Таємниця зміїної голови) серія з 3 книжок - супер, потім класна про пригоди друзів Максима і Дениса, там дуже багато невеликих творів, наприклад ’Клуб боягузів’, ’Полювання на золотий кубок’ і т.д.
Читав син в віці 12-13 років і я майже в 40-к років ))
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:28
Ответ дляВкусныйпончик
Я не кажу, що погано, я поважаю чужі смаки. Якщо любите, щось легке, аля почитать в транспорті і не загубитися в сюжеті, то те що треба.
ну я это, смотрела Скажене весилля, там его упоминают, так думаю, чтото я отстала от жизни
Мама Павлика 07 января в 20:31
Єдине що не рекомендувала б читать це ’Останій контракт’ - таке враження що писав його Кокотюха на ’отеби-сь’, повний бред сивої кобили, наскільки б я не любила його твори
Мама Павлика 07 января в 20:35
З українського ще б Макса Кідрука рекомендувала і Ареньєва, він дитячий фантаст, але і дорослим я думаю зайде. Та ці книги для більш старшого шкільного віку, десь з років мабіть 13 можна починати.
Кідрука перед тим як читати, подивіться бук-трейлери, якщо зайде - читайте )
Вкусныйпончик 07 января в 20:35
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну я это, смотрела Скажене весилля, там его упоминают, так думаю, чтото я отстала от жизни
З українського я б радила Ліну Костенко ’ Записки українського сумашедшего’, шкода, шо вона так мало романів написала і зараз нічого подібного не пише.
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:36
Ответ дляВкусныйпончик
З українського я б радила Ліну Костенко ’ Записки українського сумашедшего’, шкода, шо вона так мало романів написала і зараз нічого подібного не пише.
та уже годы...
Вкусныйпончик 07 января в 20:37
Ответ дляЧупакабраЗеБест
та уже годы...
Але вона здається жіночкою в тренді.
автор ЧупакабраЗеБест 07 января в 20:37
Ответ дляВкусныйпончик
Але вона здається жіночкою в тренді.
дай Божечка ей здоровья
Estetka 07 января в 22:14
Дочка читает уже 4 книгу, ей нравится. 12 лет.
Но что именно не подскажу, не слежу. Могу завтра спросить.
mamaМия 07 января в 23:46
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а соклько ребеночку вашему?
Вже доросла)) але читала, коли їй було десь може 9 років
mamaМия 07 января в 23:48
А зараз діти мені подарували книгу Іларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма». Переживають, щоб я не відставала від прогресу в укр літературі. Доречі, цікаво, але я лише почала.