Сирожено_пирожено• 07 января 2024
Не складаються відносини з хлопцями
Я дівчина 25 років, були одні серйозні відносини 2 роки, розійшлись мирно, і я почала знайомитися з іншими
Вже ходила на 6 побачень з 6 різними хлопцями і всі завершуються однаково- перші три , чотири зустрічі хлопець мною зацікавлений, це прям видно, сам пише, сам запрошує кудись, а потім після четвертого побачення зникає(
Сексу ні з одним з цієї новоі шестірки не було
Мені іноді здається що мені пороблено, якщо чесно )
Зі всіма є про що поговорити, я відкрита людина, доглядаю за собою, симпатична( щоб не думали що від страху тікають)), працюю сама на себе.. стараюсь не навязуватись в спілкуванні
Але мені просто це дивно, чому так що після четвертого побачення зникають?
Ананомчикус• 07 января 2024
Ну, видно вы всем видом показываете, что секса им еще ждать дооооолго
SecondLeg-f4c4• 07 января 2024
Всі вірно робите, не поспішайте з інтимними стосунками - випадкові хлопці відсіються.
Стервочка• 07 января 2024
Ваше до вас прийде, розслабтесь, будьте собою, будьте щирою і насолоджуйтеся життям
Розбещена цяточка• 07 января 2024
Автор, а скільки пройшло з моменту припинення стосунків?
Мені до знайомства з майбутнім чоловіком довелось роки три ходити на побачення. Також ніяких довготривалих відносин не було. І звичайно багато класних хлопців зустрічалось. Але дійсно в той момент кожен з нас прагнув чогось іншого. Не слухайте стосовно того, що довго відмовляєте в інтимі. З ’вашою’ людиною все буде як треба. І ще вам треба час обом бути готовими до зустрічі. Можливо ’ваш ’ ще не готовий