Luxurygirl• 07 января 2024

А что, обсуждать скандал гринкевечей не будут тут?

А ка уже так?:) а помните как тут кричали что мы такие свидомые никто не ворует на войне и гуманитарку, все такие патриоты:))
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Оушен плаза здано в експлуатацію в 2012 році, Дрім таун в 2011, Кличко став мером в 2014 році. Що він міг дозволити?
Ну не паліться вже так, ну їй бо.
Щодо Деміївської-виявили проблему і закрили. Чи не треба було? Ремонтують, чи не треба чи що ви вже хочете? Може й Херсонес Кличко теж не поремонтував вчасно?
Мова про 2 частину , що будується зараз .
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
откуда они берутся в таком количестве? или безнаказанность?
безнаказанность.
а вседозволенность и безнаказанность порождает само общество.
Shoosha• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
Їзжу з Києва до Львова , чудові люди , привітні і добрі .
Щось ви вигадуєте .
Удалено администрацией...
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Чудово. Я чекала про либідську гілку.
А тепер погугліть коли будувалася либідська гілка і коли Кличко став мером.
Полегшу вам роботу. Станції здані у 2010 році, Кличко став мером у 2014 році.
Щодо Виноградаря. Гроші були заплачено, виконавець не зробив роботу. Мер при чому?
Так ви не про те пишите. Скільки забудов при Вєталькє було побудовано в тому районі, про це писати треба. Про ті плавуни всі знали і ніхто не брав на себе таку відповідальність будувати там ЖК і ТЦ, окрім безмозкого боксера. За його мерства Київ перетворився на бетонні джунглі, спотворив місто, дебіл є дебіл.
Р.s. А сам тут жити не збирається, вже прикупив собі маєток в Гамбурзі за 227 млн. грн.
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляliss
Она не киевлянка ))
Та я зрозуміла хто вона
Леска• 08 января 2024
Ответ дляliss
… ну и читайте про необходимую заморозку грунта периодически , чтоб не произошло то что произошло .
Вы в курсах сколько там подземных вод там вода в лифтах вечно стояла возле домов гостиницы Мир , все разрывали и хотели те дома подрывать , потом перерыли все , подлатали и вопрос закрыли . Потом метро влепили 😹.. которое технически нужно поддерживать , как и усталые мосты )))) или их тоже построили и хватит 😹
То це має мер робити чи все ж таки метробудівці?
liss• 08 января 2024
Ответ дляСоната любви
безнаказанность.
Ну да . Так как некоторые воспринимают это как должное ((
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
Та людина не з Києва , навіть не знає , що 2 частина Оушену зараз будується якраз над тунелем метро .
В неї вже все побудовано до Віталі )
Isidda• 08 января 2024
та рухлядь старая с Белой Церкви начала воровать еще с далекого 1995года..при порошенко в 16 году еще фирмы открыла.делилась с кем надо и не трогали ее.так же эти гринкевичи.суд был над ним.они частные фирмы составляли договора с минобороны.аферисты.воровали годами и десятилетиями.
Леска• 08 января 2024
А шо це ширлі мені відповідає, а я не можу , а ну пи...ликай у бан також
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
В неї вже все побудовано до Віталі )
Аааа, тоді дивно взагалі, що людина про це коментує. Так аби щось написати...
О_Юми• 08 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
Мені нормально державною розмовляти , а вам дійсно складно ?
Леска• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
Я дійсно не знала про оушен 2.
seami• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
Як же я вас підтримую! Просто крик душі на який жах він перетворив місто і наслідки цього, на жаль, незворотні. Тут колись було опитування і більшість його підтримує, хоча в житті я не знаю жодної такої людини, тим більше киянина, хто б за це позорисько проголосував.
Shoosha• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А мне не нравится когда навязывают, отторжение происходит.
liss• 08 января 2024
Ответ дляseami
Тоже за него не голосовала , само пришло ((
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Я дійсно не знала про оушен 2.
Та там Оушен 2 це одна з причин, на місці Деміївського ринку будують новий, великий ЖК + там до цього за каденції Кличка такого набудували, що дивно що той тунель раніше не завалило. Там дуже багато питань, але ніхто у нас не несе відповідальність за свої дії. Скоро будинки будуть валитися разом з людьми, а держиморди будуть один на одного пальцем тикать, скоти.
Леска• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
Припустимо про оушен 2 не знала, дійсно.
Але ж при будові тієї гілки пропущено якийсь етап, то коли будували кличко ще в поміні не був мером. До того ж сумніваюся що мер( хто б тоді не був) особисто підписує акти виконаних робіт.
seami• 08 января 2024
Ответ дляliss
І стадо за собою привело, яке просто понівечило місто за роки цього ганебного управління.
О_Юми• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
Нажаль це правда, набудували просто жах(
Леска• 08 января 2024
Ответ дляseami
До нас кличко приїздив на скандальне будівництво, особисто обіцяв що не буде там будинка. Теж пливун. Сусідні будинки руйнуваться. Та пофіг. Вже стоїть новобудова по підробним документам.
Nathalie27• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Ну не паліться вже так, ну їй бо.
А Оушен мол і Оазис?
Nathalie27• 08 января 2024
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
У Вас чудова державна. Вас не зʼїдять.
Elmyska• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Мама Нікітки и Ірина назвуть вас матрьошкою через 3 2 1
И правильно, потому что не на часИ. Зачем эти наративы с рашки. Писля вийны розберемося
Allize_di• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн

https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_kiev-ukr/ful...
Так він наче й до свого посту не жебракував
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
До чого тут це? Я росла в тому районі, всі завжди знали, що Деміївська вся в плавунах і будувати там щось не можна велике і грандіозне. Коли рили метро, використали систему заморожування підводних вод і це треба було контролювати і доморожувати за потреби. Основною умовою тоді було те, що великі надбудови і забудови в цій частині района були заборонені. Ось на цей етап і на контроль стану підводних вод в подальшому і забили болт, гроші не пахнуть...
Леска• 08 января 2024
Ответ дляNathalie27
А Оушен мол і Оазис?
Я вже зрозуміла що є 2 частина, не знала про неї
Sandr1n• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн

Там все по-чесному, борги вiддають, чого ж будинок не купити. Але наче читала, що вiн розлучився, а в декларацii дружина.