А ка уже так?:) а помните как тут кричали что мы такие свидомые никто не ворует на войне и гуманитарку, все такие патриоты:))
Ответ дляЛеска
Отут погоджуся.
Я не знаю що з нашою державою і нами не так, чому таке проходить , чому не викривають, не карають і що з цим робити, окрім самосуду
А потім дивуються, що люди гранати під ноги кидають, бо інакше вплинути ніяк, кожен чинуша на своєму місці царьок.
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Хто його завербував?
Бо пороха він не любить і негативно висловлювався (я думаю таке враження на нього справила дружба з Моджахедом). На зе він також не льстиво висловлювався, особливо після останньої конференції, де зе взагалі на незручні питання реагував агресивно.
Ок. С каких средств он платит зп админам своего канала (он не один в нем пишет)?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляNathalie27
Не поділився з ким треба, ось і пісочать всюди. Поділиться - історію замнуть
Сподіваюсь, що ні.
Для таких мразот розстріл - гуманна кара
lady.dziu2011• 08 января 2024
Ответ дляliss
Класс .. воинов старого призыва не могут одеть , новых отлавливают интересно кто их оденет , даст оружие .. или с консервацией пойдут ..
Сейчас удалят ваш комментарий или обозвут матрешкой.
Ответ дляliss
Виноградарь сдан ))) или либедская ветка проходила тех заморозку :))) необходимую )))
Чудово. Я чекала про либідську гілку.
А тепер погугліть коли будувалася либідська гілка і коли Кличко став мером.
Полегшу вам роботу. Станції здані у 2010 році, Кличко став мером у 2014 році.
Щодо Виноградаря. Гроші були заплачено, виконавець не зробив роботу. Мер при чому?
Ответ дляЛеска
Конкретніше, на якій станції чи які конкретно факти маєте?
Так маю , Оушен плазу дозволив будувати над тунелем метро і річкою , ТРЦ над Героїв Дніпра і ще багато іншого . 10 років мер, жодної станції метро не зробив , навіть існуючі не ремонтував, конкретно Деміївська, вже закрита і невідомо коли відчинять !
Але то все не він , то НЛО , можете не відповідати, вже знаю наперед !
Леди Репях• 08 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Кончено я вообще угорала с её ответов в теме про закон про мобилизацию
Такая пишет « а в чем протеина всегда носить с собой паспорт и тд»
Ну я ей написала так пусть твой сын приезжает и носит, но она сразу в блок меня:))
Да, там клиника)
Inna_ya_krasivaya• 08 января 2024
Ответ дляTaby
Ось вам ще одна сволота
откуда они берутся в таком количестве? или безнаказанность?
Tasya-Natusya• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
Коли будували Оушен плазу, Кличко ще мером не був.
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Знаю казав колись за одного свого друга, який допомагає йому вести канали. За інших не чула.
В симпатіях окрім Стерненка, Буданова і Залужного помічений не був.
Знаю, що дає рекламу на інших своїх каналах.
Загалом, час покаже, чи вербування його хто чи ні.
Але шкандаль з цими гринкевичами знатний. І добре, що хоч хтось піднімає цю тему.
Ответ дляliss
Тут все просто: треба виписати купу повісток, за неявку впаяти штрафи, наповнити бюджет, а далі наловити потрібну кількість
Ответ дляЛеска
Чудово. Я чекала про либідську гілку.
Та мер взагалі не при чому, він просто не бачить нічого
Ответ дляЛеска
Чудово. Я чекала про либідську гілку.
… ну и читайте про необходимую заморозку грунта периодически , чтоб не произошло то что произошло .
Вы в курсах сколько там подземных вод там вода в лифтах вечно стояла возле домов гостиницы Мир , все разрывали и хотели те дома подрывать , потом перерыли все , подлатали и вопрос закрыли . Потом метро влепили 😹.. которое технически нужно поддерживать , как и усталые мосты )))) или их тоже построили и хватит 😹
Ответ дляsheerlee
Она не киевлянка ))
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляIncol
так само общество приучило чинуш быть царьками.
они не сами по себе такими стали, а с общественного позволения.
Mira29-c3c3• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
Їзжу з Києва до Львова , чудові люди , привітні і добрі .
Щось ви вигадуєте .
Ну знаєте ’свиня болото скрізь знайде’.Таке і тут .
Саме через це, я не хотіла тут цієї теми.
Бо буде обговорення саме в такому ключі…
Автор, ви думаєте, таких кончених які наживаються на війні мало?
Вираз: «кому війна, а кому мама рідна» зʼявився задовго до російсько-української війни
Я сподіваюсь, що суспільство нарешті прокинеться. Ці св….ти не повинні уникнути покарання, на їхніх руках кров наших воїнів
Ответ дляsheerlee
Оушен плаза здано в експлуатацію в 2012 році, Дрім таун в 2011, Кличко став мером в 2014 році. Що він міг дозволити?
Ну не паліться вже так, ну їй бо.
Щодо Деміївської-виявили проблему і закрили. Чи не треба було? Ремонтують, чи не треба чи що ви вже хочете? Може й Херсонес Кличко теж не поремонтував вчасно?
Ну не паліться вже так, ну їй бо.
Ответ дляЛеска
Чудово. Я чекала про либідську гілку.
Так будувалась до Кличко , а їм не ремонтувалась і ґрунти не підморожувались , тому вона вже не робоча .
Ахаха, так підрядник обманув Віталію , та так , що той аж хату в Німеччині за 227 млн купив .
Боже , на кого це розраховано 🤦🏻♀️