Luxurygirl• 07 января 2024

А что, обсуждать скандал гринкевечей не будут тут?

А ка уже так?:) а помните как тут кричали что мы такие свидомые никто не ворует на войне и гуманитарку, все такие патриоты:))
MashaizDusha• 08 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Можливо простіше все. Цапи відбувайло, бо конче потрібно показові справи для заходу
якось неправильно називати відбувайлами тих, які самі наживалися й нажералися на крові військових. Це може ви хотіли сказати вибіркове правосуддя, бо відбувайло той хто в принципі менш за все заслужив покарання (типу коли прибиральницю засудили за фін.махінації боса), а судячи з попередніх фактів то на цій сімейці клейма нема де ставити. Лачен пише ще й зам´яти намагаються, відмазати їх. І блохєри всі різко мовчать.
darsi• 08 января 2024
Ответ дляСоната любви
у автора не истерика, она просто озвучивает свое мнение.

я еще в прошлом году, в начале войны писала, ничего хорошего не выйдет, пока будет неначаси.
и чтобы победить, нужно кардинально менять систему.

а то как алкашей за бутылку водки или пачку сигарет привязывать к столбу и позорить, так все смелые и инициативные.
а как привлечь к ответственности коррупционеров воров, так неначаси.
Ось, в новинах :
Печерський районний суд Києва своїм рішенням 30 грудня 2023 року ув’язнив Ігоря Гринкевича з можливістю вийти під заставу у майже 430 млн грн. Львівський бізнесмен попався на спробі дати хабар керівнику слідчого управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у розмірі $500 тис., щоб той зняв арешт із майна компаній підприємця.
Значить, держава реагує- перевірка його компаній була, наклали арешт, шло слідство. Ну і він своїм хабарем прискорив свій арешт.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
Можливо я не точно висловилась.
Мала на увазі- крайніми між тими, хто наживається на крові хлопців.
Боже, як я ненавиджу цих мразот
Стешк@• 08 января 2024
Ответ дляdarsi
Ось, в новинах :
Нужно красть составами, чтобы откупаться вагонами - тот случай
Helenny• 08 января 2024
Я патріотка. Але таких тварюк, як грінкевич, треба розстрілювати, щоб інші, хоч трохи задумались.
СhanelKa• 08 января 2024
Я думала вже всі в курсі
diana32• 08 января 2024
И как обычно мразь попалась на взятке, т.е. когда схемы мутило все было ок. Я ненавижу этих мразей больше чем знаете кого, желаю кинжал прям в их ’елітні маєткі’
darsi• 08 января 2024
Ответ дляСтешк@
Це інше, ще більш більш болюче питання. Але я відповідала на тезу, що держава приховує, замовчує скандал.
Nota-bene• 08 января 2024
Да патріоти, бо в іншій країні стільки не накрадуть
MashaizDusha• 08 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Можливо я не точно висловилась.
Боже, як я ненавиджу цих мразот
я теж. такі в рівень з руснею стають одразу. Якщо їх не саджатимуть, то їх мають ліквідовувати по-тихому, як раптом вибухають автівки колаборантів і зрадників. Ці люди мають все своє недовге життя через плече озиратися у страху.
WhiteWidow• 08 января 2024
Якось аж задохєра(
Не розумію, чого вони раптово не вмирають. Повернули гроші і здохли як пси.
Срана вишивата
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
Я за ліквідацію. Як і наводчиків.
SolgAvA• 08 января 2024
Ответ дляseami
Як же я вас підтримую! Просто крик душі на який жах він перетворив місто і наслідки цього, на жаль, незворотні. Тут колись було опитування і більшість його підтримує, хоча в житті я не знаю жодної такої людини, тим більше киянина, хто б за це позорисько проголосував.
і ніхто не пригадує таку тварину як Столар, який займається забудовою міста. Ця мразота підім´яла під себе всі забудови. Коли прийшли зелені - ото почався переділ на ринку забудовників. Хоч поцікавтесь трохи
Ruovet• 08 января 2024
Ой! Раша - нарратив! Нельзя - нельзя обсуждать! Все матрёшки!
Было ж уже?
Лень 6 страниц читать)
Ruovet• 08 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
откуда они берутся в таком количестве? или безнаказанность?
Безнаказанность с одной стороны, и, не очень умные люди (мягко говоря) в критической своей массе - с другой. Которые продолжают донатить по ссылкам, кричат про ’неначаси’ и пр.
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляЕленнн
ой,правильно. потрібно його кишнуть і поставить нову чесну людину з нашої зеленої команди. (останні на це сильно сподіваються.)
Нажаль, в Києві ніколи не було нормального мера за весь час. І не зелені не альтернатива. Всі хто рвуться до влади, нажаль тільки про гроші думають.
Ane4ka777• 08 января 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2392217
Я була в ах@ від прихильників відбитого
Це ті, хто кращого нічого не бачив у своєму житті, окрім відбитих, тупих мавп.
Чаюри• 08 января 2024
Ответ дляkll lena
Гриневичі не могли провертати свої махінації без представників міністерства оборони. Вони обовʼязково мають бути названі і притягнуті до відповідальності.
Мене більше здивувало що узагалі ця справа існує і з ким ті гриневичі не поділилися. Всі розуміють що корупція є, але безпосередньо у військових - гірше русні. Вони буквально продали душу дияволу.
Відволікають від 40 лярдів Рєзнікова.
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн

https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_kiev-ukr/ful...
Ем... Кличко багата людина. Це не новина. Що Кличко благодійністю нехило займається чомусь ніде не пишуть. ,чому б це?
Маня_53• 08 января 2024
Щоб він тойго
Маня_53• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Дата регистрации 09.12 2023 ))))
А ви вже судячи із вашої реєстрації на пенсії?)
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Отут погоджуся.
Я не знаю що з нашою державою і нами не так, чому таке проходить , чому не викривають, не карають і що з цим робити, окрім самосуду
Все так з нашою державою. Таке воно скрізь, абсолютно скрізь. Просто наші частіше переділ проводять. А там де все поділено - тиша і спокій
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляliss
Она не киевлянка ))
Та мені взагалі дивно. Ну прям вся Україна знає, який фіговий у Києві мер. Чому я не знаю про мерв Одеси чи Львова? І що коли там будувалось...
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляseami
А за кого голосувати ваші ’кияни’? За чернівецького? Чи ще зелебобикам Київ треба віддати? Кличко мені імпонує - робить і не триндить. І нас всі дитячі площадки замінили, нових набудували, ремонти поробили в садках, школах і поліклініках. Я добре пам´ятаю, що було до Кличка. По місту хоч ходити і їздити можна. І ніхто стрічечок на камеру не перерізає. Нормальний у нас мер. Нехай собі працює.
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Нажаль це правда, набудували просто жах(
А мені подобається.
Оксана_12• 08 января 2024
Ответ дляAne4ka777
А що ви бачили кращого? Чи може кращого пропонували на останніх виборах? Кого? Чесну зе панянку?
Barkas• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
З чого ви взяли що влаштовує? Але у автора істерика, особливо до того як відредагувала свій пост
Далі. Моє питання-які пропозиції. Мовчанка.
А давайте реально якісь конструктивні пропозиції писати. Хоча у мене самої, крім ’розстріляти’, поки що нічого немає. Люди якось повинні це контролювати, відслідковувати і дожимати такі справи. Блогери постійно писати про це. Є ж в цивілізованих країнах якісь механізми для цього?
Barkas• 08 января 2024
Ответ дляRuovet
Было ж уже?
Лень 6 страниц читать)
Ні, не було. Про раша наратив пишуть, коли це дійсно так і є.
Barkas• 08 января 2024
Ответ дляRuovet
Не донатити на свою армію - це раша-наратив.
liss• 08 января 2024
Ответ дляОксана_12
Та прям про садового вы не знаете )))