Luxurygirl• 07 января 2024

А что, обсуждать скандал гринкевечей не будут тут?

А ка уже так?:) а помните как тут кричали что мы такие свидомые никто не ворует на войне и гуманитарку, все такие патриоты:))
sheerlee• 08 января 2024
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн

https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_kiev-ukr/ful...
liss• 08 января 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
За політ темами особливо не стежу, але в останній час тут масово тему про тимошенчиху, і так ще й топорно.

А почитати за цей скандал можно в ТГ у Лачен пише.
А про другие темы , изысканно информация подается ?
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Всі знають що не зає.сь і всі знають що крали гуманітарну, клали брущатку, купували барабани, будували дороги в глухому селі.
Всі все знають, навіть під радами міст стоять з плакатами ,,гроші на зсу,,.
В чому ваша істерика?
все все знают и всех все устраивает.
правильно, чего возмущаться.
нужно радоваться.
liss• 08 января 2024
Ответ дляShoosha
Вам щас напишут шо такое только на раше, то ипсо
Ипсо ипсо … мы тіко єднаемося..
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляliss
Політичні? Хоч трошки маскуються, а ці - ні.
Re1ne• 08 января 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ

Лачен тоже на службе у государства, как и многие, кто пишет на советчице
Леска• 08 января 2024
Ответ дляСоната любви
все все знают и всех все устраивает.
правильно, чего возмущаться.
нужно радоваться.
З чого ви взяли що влаштовує? Але у автора істерика, особливо до того як відредагувала свій пост
Далі. Моє питання-які пропозиції. Мовчанка.
Mira29-c3c3• 08 января 2024
Соната ,ви оцю фразу тисячу разів на день тут пишете .Так робіть щось.он мужик з Закарпаття не словом,а ділом показав.Чого чекаєте?
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляliss
Ипсо ипсо … мы тіко єднаемося..
Так , заздрісники , треба радіти за людей . Он хата нова у Кличка , людина економна , на метро зекономила і має хату у Німеччині !
Shoosha• 08 января 2024
Ответ дляliss
Ипсо ипсо … мы тіко єднаемося..
Удалено администрацией...
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Думаєте? Підтвердження є чи з чого у вас склалася така думка? Я його не захищаюі не хочу за нього ’’вписуватися’’, просто для себе знати що так чи ні.
liss• 08 января 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Матрошки это которые челобитную по пять раз на дню на портрет вождю не делают ?
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн

все они там успели хорошо заработать на войне.
Incol• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
В чому ваша істерика?
Сумно від того, що всі знають вже, всі про це говорять, а ті, хто крав, безнаказанно продовжують свою справу далі. Он, про постачальницю яєць по 17 грн і її готелі в Хорватії вже всі написали, а що з того ? Дивна у нас країна і від того дуже боляче і сумно, а у військовий час то взагалі. Бо якби не такі ось історіїї, то на скільки б легше було жити. Одні крадуть вагонами і їх все з рук, а інші від своіх пенсій і мінімалок стараються допомогти якось.
liss• 08 января 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Добровольцев тоже ожидают
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляIncol
Сьогодні сказали , що військовим на зарплати вже грошей може не бути , от так .
Леска• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
На якому метро зекономив кличко?
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляliss
Перефразуйте вашу фразу, бо я не зрозуміла до чого боти, як пишуть за інших політиків, не блюлі, та матрьошки з вождями.
Re1ne• 08 января 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Склалася така думка. Игоря приглашают на многие официозные мероприятия, он молодой, зеленый, по любому его завербовали
liss• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
Класс .. воинов старого призыва не могут одеть , новых отлавливают интересно кто их оденет , даст оружие .. или с консервацией пойдут ..
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
На якому метро зекономив кличко?
На київському , чи він мер ще десь ?
sheerlee• 08 января 2024
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
Нашо ці провокації ?
Incol• 08 января 2024
Ответ дляliss
Це проблема їх і їхніх родин, нажаль.
Леска• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
На київському , чи він мер ще десь ?
Конкретніше, на якій станції чи які конкретно факти маєте?
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
у автора не истерика, она просто озвучивает свое мнение.

я еще в прошлом году, в начале войны писала, ничего хорошего не выйдет, пока будет неначаси.
и чтобы победить, нужно кардинально менять систему.

а то как алкашей за бутылку водки или пачку сигарет привязывать к столбу и позорить, так все смелые и инициативные.
а как привлечь к ответственности коррупционеров воров, так неначаси.
liss• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
На якому метро зекономив кличко?
Виноградарь сдан ))) или либедская ветка проходила тех заморозку :))) необходимую )))
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Мама Нікітки и Ірина назвуть вас матрьошкою через 3 2 1
Удалено администрацией...
Леска• 08 января 2024
Ответ дляIncol
Отут погоджуся.
Я не знаю що з нашою державою і нами не так, чому таке проходить , чому не викривають, не карають і що з цим робити, окрім самосуду
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Хто його завербував?
Бо пороха він не любить і негативно висловлювався (я думаю таке враження на нього справила дружба з Моджахедом). На зе він також не льстиво висловлювався, особливо після останньої конференції, де зе взагалі на незручні питання реагував агресивно.
Taby• 08 января 2024
Ось вам ще одна сволота