А ка уже так?:) а помните как тут кричали что мы такие свидомые никто не ворует на войне и гуманитарку, все такие патриоты:))
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
Всі знають що не зає.сь і всі знають що крали гуманітарну, клали брущатку, купували барабани, будували дороги в глухому селі.
Всі все знають, навіть під радами міст стоять з плакатами ,,гроші на зсу,,.
В чому ваша істерика?
все все знают и всех все устраивает.
правильно, чего возмущаться.
нужно радоваться.
правильно, чего возмущаться.
нужно радоваться.
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляliss
А про другие темы , изысканно информация подается ?
Політичні? Хоч трошки маскуються, а ці - ні.
Mira29-c3c3• 08 января 2024
Соната ,ви оцю фразу тисячу разів на день тут пишете .Так робіть щось.он мужик з Закарпаття не словом,а ділом показав.Чого чекаєте?
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Лачен тоже на службе у государства, как и многие, кто пишет на советчице
Думаєте? Підтвердження є чи з чого у вас склалася така думка? Я його не захищаюі не хочу за нього ’’вписуватися’’, просто для себе знати що так чи ні.
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляsheerlee
А про Кличко видели ?
Домик в Германии купил за 227 млн
все они там успели хорошо заработать на войне.
Ответ дляЛеска
В чому ваша істерика?
Сумно від того, що всі знають вже, всі про це говорять, а ті, хто крав, безнаказанно продовжують свою справу далі. Он, про постачальницю яєць по 17 грн і її готелі в Хорватії вже всі написали, а що з того ? Дивна у нас країна і від того дуже боляче і сумно, а у військовий час то взагалі. Бо якби не такі ось історіїї, то на скільки б легше було жити. Одні крадуть вагонами і їх все з рук, а інші від своіх пенсій і мінімалок стараються допомогти якось.
Ответ дляIncol
Сьогодні сказали , що військовим на зарплати вже грошей може не бути , от так .
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляliss
Матрошки это которые челобитную по пять раз на дню на портрет вождю не делают ?
Перефразуйте вашу фразу, бо я не зрозуміла до чого боти, як пишуть за інших політиків, не блюлі, та матрьошки з вождями.
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Склалася така думка. Игоря приглашают на многие официозные мероприятия, он молодой, зеленый, по любому его завербовали
Соната любви• 08 января 2024
Ответ дляЛеска
З чого ви взяли що влаштовує? Але у автора істерика, особливо до того як відредагувала свій пост
Далі. Моє питання-які пропозиції. Мовчанка.
у автора не истерика, она просто озвучивает свое мнение.
я еще в прошлом году, в начале войны писала, ничего хорошего не выйдет, пока будет неначаси.
и чтобы победить, нужно кардинально менять систему.
а то как алкашей за бутылку водки или пачку сигарет привязывать к столбу и позорить, так все смелые и инициативные.
а как привлечь к ответственности коррупционеров воров, так неначаси.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Мама Нікітки и Ірина назвуть вас матрьошкою через 3 2 1
Удалено администрацией...
Ответ дляIncol
Отут погоджуся.
Я не знаю що з нашою державою і нами не так, чому таке проходить , чому не викривають, не карають і що з цим робити, окрім самосуду
ти зробив внесок ЗСУ• 08 января 2024
Ответ дляRe1ne
Хто його завербував?
Бо пороха він не любить і негативно висловлювався (я думаю таке враження на нього справила дружба з Моджахедом). На зе він також не льстиво висловлювався, особливо після останньої конференції, де зе взагалі на незручні питання реагував агресивно.