Налитое яблочко• 08 января 2024
Борщагівка що там у вас?(((
Пишуть, що все плаває в какашках. Прорвало каналізацію(( і ніхто не усуває проблему
PORKA• 08 января 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Перший в свiтi безкоштовний говнокаток завтра вiдкривається на Ролана
Це у мене за вікном, але не ми. Капець
Отак, зайдеш на порадницю і новини про сусідню вулицю дізнаєшся))))
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Удалено администрацией...
Работать надо• 08 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Капєц ви душна
Все буде добре, полагодять
Взагалі не так давно Каховку підірвали - все плавало і могили і туалети
Слава Богу всі живі
Все буде добре, полагодять
Слава Богу всі живі
сотні людей загинуло, про яких не сказали в новинах
ГонУрова дівка• 08 января 2024
Ответ дляPORKA
Це у мене за вікном, але не ми. Капець
на фото наче 4 будинок
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Ну ржати звичайно, що ж ше
Люди шутят по этому поводу
УжеВотДа• 08 января 2024
Ответ дляPORKA
Це у мене за вікном, але не ми. Капець
Не смердить за вікном?
Радостина• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Я не розумію, чому тут всі приколюються? Це дійсно біда. І це може статися в любому районі. Труби старі, колектори старі, все в жахливому стані. От і не витримало навантаження. Моя хата скраю? Бо Борщага пливе, то давайте посміємося! Це не людяно.
так бл...ть- ремонтировать нужно было и чинить старое - а не дома себе в европах покупать- голосуем за говно- вот и плаваем теперь в говне
Помидорина• 08 января 2024
Налитое яблочко
• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Люди шутят по этому поводу
Це хіба люди?((
Ответ дляTania07
Отож. А ще колектори розраховані на одну кількість людей. А новобудови ростуть як гриби, і все підключають до старих колекторів. Ті звісно не витримують
Замороженная селедка• 08 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Я все знаю бо я звідти
УжеВотДа• 08 января 2024
Ответ дляРаботать надо
6 червня, тоді вся,Україна була в траурі.
Ответ длязахідний_діалект
Вы ж там не какайте пару дней, потерпите🤣🤣🤣
Ви хоч розумієте, що постраждають і інші райони. Вам смішно? Мало того що може бути спалах інфекції, яка і по інших районах піде. То ще гірше, що може і водопровід попасти. Я не розумію кому тут смішно?
...аяприкольная• 08 января 2024
Ответ дляНі грама
фото
Це та Труха, яка одна з перших координує по прильотам. Їх ще не закрили?
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляПомидорина
Хто не зрозумів попередній мій пост це мем про хохлыыы, ніхто насправді Кличко не кричав
Старый баян из Белгорода
Ms. Android• 08 января 2024
Ответ дляTania07
я вчера пожилой родичке окна вставила. контролировала установку.
думаю, ей говно на улице не так страшно, как в минус 10 без окон после прилёта. Люди смеются и это хорошо. А вас бы порадовало коллективное депрессивное стенание?
Сало не люблю• 08 января 2024
Ответ дляО_Юми
Но Кличко конечно не при чем
Налитое яблочко
• 08 января 2024
Ответ дляMs. Android
Хто там живе явно не сміється(
Работать надо• 08 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я все знаю бо я звідти
ну ви просто пишете що слава богу що живі ніби в контексті з трагедією
західний_діалект• 08 января 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Це хіба люди?((
Ну да, по поводу говна пошутить нельзя, нелюди
А как Кличко на 30 стеклянных остановок денег выделил, очень нужных, вы молчите, вас устраивает
...аяприкольная• 08 января 2024
Ответ дляРаботать надо
В нових сказали. Зелений марафон мовчав і мовчить
Налитое яблочко
• 08 января 2024
Ответ длязахідний_діалект
Шо?)
Ответ дляMs. Android
Мало того що Борщагівка в гімні, то давайте ще зверху морально їх обсирати. Так ви хочете? Я не пропоную депресивний стан робити для всіх. Підтримати якось людей треба, а не зверху ще кучу їм навалять, як тут деякі вміють.
Пилосмок працює• 08 января 2024
Ответ для...аяприкольная
То єрмак з татаровим наклали перед уходом
А куди вони ’уходять’?Їх ср...им віником не виметеш.
Замороженная селедка• 08 января 2024
Ответ дляРаботать надо
Нє, вибачте
Мала не те зовсім на увазі
Работать надо• 08 января 2024
Ответ для...аяприкольная
я й про нього кажу бо по телику тільки одні новини(
Natal_ka91• 08 января 2024
Ответ дляНай хоч раз
Що я тут роблю в час ночі і навіщо я читаю про какашки …
Ага, я теж, хотіла перекусити, перехотілося
А якщо серйозно, жаль людей, не уявляю який там сморід, і автівки, невідомо чи вдасться відмити(( як не одне г*мно стріляє, так інше вилізає
Оно само купилось• 08 января 2024
Ответ дляTania07
Это первый прорыв канализации на вашей памяти? Или вы всю жизнь в каком-нибудь Люксембурге прожили?
В Украине такое бывает. И конец света не наступает при этом.