маминаБубочка• 08 января 2024
Який колір дверей самий практичний?
на полу лежить плитка під світле дерево на всьому першому поверсі, свій будинок, які двері по кольору підійдуть краще? кухня біла матова, але двері чомусь білі страшно чі не будуть заляпуватись
Ушла и Пришла• 08 января 2024
Автор, проблема не в кольорі. Зараз на всіх дверях стирається покриття, де торкаєтесь руками. В мене дешеві, в подругі дорогі - результат один :(.
Шукайте якісні.
Тумба-юмба• 08 января 2024
Ну о практичности следовало думать во время задумки дизайна вообще-то.
Можно фото ваших стен и пола?
Я не в теме• 08 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
І чим їх можна заляпати?
Чем угодно - краска , сок от ягод, нутелла. Моя дочь в этом деле мастер.
Викачую яйцями• 08 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
І чим їх можна заляпати?
На белой шелковисто-матовой видны все следы от пальцев. Белая, но с текстурой под дерево уже будет значительно практичнее.
ДваДваВісім• 08 января 2024
У меня белые экономные в пленке, нормально, но пачкаются. Хотела антрацит, но с войной дорогие не хотела ставить. Антрацит были бы идеальные
Бачу_майбутнє• 08 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
У мене троє дітей, але навіть трирічка такого не робить. Що нутелла може робити на дверях?
У нас всі двері під колір стін, білі. Мене влаштовує
Я не в теме• 08 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Ела блины с нутеллой, на руках осталась нутелла - открывала дверь в ванную и осталась нутелла на двери - все просто.
Апрель Ивановна• 08 января 2024
У вашому випадку, гадаю буде добре в колір підлоги.
Мені подобаються білі або максимально до них наближені: біле з фактурою деревини, світло-світло сіре дерево беж жовтого відтінку.